Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės

QUOTE(LeTa-BeTa @ 2010 11 02, 21:29)
tongue.gif  ir jų ten radai?  lotuliukas.gif  doh.gif aš tai tik muzikos ir darbelių....einu atgal ... doh.gif  lotuliukas.gif

Kairiajame šone yra meniu, ten pasižiūrėk, rasi visko, net ir rankdarbių mirksiukas.gif
Atsakyti
Labai ačiū už BARAVYKUS IR PUIKŲ PUSLAPIUKĄ tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(smilga1972 @ 2010 11 02, 22:36)
Kairiajame šone yra meniu, ten pasižiūrėk, rasi visko, net ir rankdarbių  mirksiukas.gif


Muzikos nerandu... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 02 lapkričio 2010 - 20:44
QUOTE(zuzanele @ 2010 11 02, 21:37)
Net nepastebėjau, kad ten dar tiek daug visko yra bigsmile.gif

Džiaugiuosi, kad visoms labai patiko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(smilga1972 @ 2010 11 02, 20:20)
Merginos, radu lobyną  bigsmile.gif . Nežinau kaip jums, bet man tai buvo atradimas. Įkėliau į paštą nuorodą ebibliotekos, kur galima parsisiųsti daug naudingų knygų tiek mokyklai, tiek savo pomėgiams. Taip kad naudokitės į sveikatą  mirksiukas.gif

Matematikos taisykles rasi ten pat  mirksiukas.gif

Labai geras puslapis thumbup.gif Ačiū 4u.gif
Kaip sunku šiandien buvo ,,įvažiuoti" į darbą, po visų kapinių lankymo ir svečių priėmimų man reikėjo laisvadienio, bet juk greitai savaitgalis biggrin.gif , nors tai guodžia
Atsakyti
Prasideda pamokų patikra, truputelį neramu. Prašau pagalbos, gal kas kokia idėją, mintį ar savo praktiką vedant pamoką pasiųlytumėte, kaip šiuolaikiškai vesti pamoką: užduotis diferencijuojant, taikant aktyviuosius mokymo metodus, dirbant grupelėse ar porose ir t.t. Dirbu antroje klasėje, tiktų ir pirmos klasės pamokų pvz.
Papildyta:
Prasideda pamokų patikra, truputelį neramu. Prašau pagalbos, gal kas kokia idėją, mintį ar savo praktiką vedant pamoką pasiųlytumėte, kaip šiuolaikiškai vesti pamoką: užduotis diferencijuojant, taikant aktyviuosius mokymo metodus, dirbant grupelėse ar porose ir t.t. Dirbu antroje klasėje, tiktų ir pirmos klasės pamokų pvz.
Atsakyti
QUOTE(smilga1972 @ 2010 11 02, 22:39)
Džiaugiuosi, kad visoms labai patiko  4u.gif

labai labai labai aciu uz nuoroda! thumbup.gif 4u.gif clap.gif clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE(janiku @ 2010 11 02, 19:46)
man tundrai tai neduoda

lotuliukas.gif

QUOTE(smilga1972 @ 2010 11 02, 20:39)
Džiaugiuosi, kad visoms labai patiko  4u.gif

Einu ir aš pasižvalgyti ir jau dėkoju iš anksto biggrin.gif 4u.gif

Sveikutės 4u.gif
Atsakyti
unsure.gif Nerandu to laiško su nuoroda unsure.gif Ar yra pašte?? Nerandu...

Atsakyti
QUOTE(Betukas @ 2010 11 03, 13:58)
unsure.gif  Nerandu to laiško su nuoroda  unsure.gif  Ar yra pašte?? Nerandu...


Laisko tikrai nebera paste, labai gaila
Atsakyti
QUOTE(Iruciukass @ 2010 11 03, 16:28)
Laisko tikrai nebera paste, labai gaila


Na bet kas ten vyksta? g.gif Kažkokiu paslaptingu būdu laiškai nukeliauja į šiukšliadėžę arba dingsta... Mano vienas siųstas scenarijus dingęs...
Aš turiu išsisaugojus nuorodą. Jei reikia, galiu įmesti į paštą mirksiukas.gif
Atsakyti
mirksiukas.gif aš tai sena tundra visai nieko nesuprantu su mūsų paštu. Pas mane gmailas tai niekas niekur nedingsta, o čia momentaliai , spėjai pagauti gerai, jei ne viskas. Reikės su kompiuteristais tartis ką daryti, nes gaila medžiagos ir įdėto darbo.
Papildyta:
schmoll.gif jau dabar putoju. Kur vakaryksciai visi laiskai? Išgaravo..........
Atsakyti