Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės

Aš manau, kad visos senbuvės turėtų atidžiai perkrėsti namų ir darbo paštus ir nusiimti kažkur varnelę, kad nebūtų peradresuojami laiškai. Ir nereiks jokių pykčių.
Papildyta:
QUOTE(janiku @ 2010 11 03, 20:37)
Ne slaptažodį  viešai įdėjau tik internetinę nuorodą, ne darbus paviešinau ir še tau boba devyntinės, ant senatvės viešas pasmerkimas. Miela kolege daugiau tolerancijos ir supratingumo linki tau sena mokytoja. Neskubėkime smekti ir teisti, o suprasti.


Nesupyk, bet tavo nuotaika turbūt tokia pat kaip ir mano. doh.gif Abi esam likimo sesės. Į viską pažiūrim pro padidinamąjį stiklą. Supykau mokykloj ant vaikų, sklaidžiausi, sklaidžiausi, grįžus pabaigiau ir ant sūnaus, ir vyro. Sėdžiu vos nebliaunu. Vyno įkaliau, knygeles siunčiuosi ir vargo nematau. rolleyes.gif
Ir vis manau, kad nereik į viską taip jautriai reaguot. Bet gal viskas ateina su tais 20 metų praleistų su vaikais ir dar pradinukais. Šiandien aš pati su savim nesusikalbu. unsure.gif verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergelė: 03 lapkričio 2010 - 20:46
Merginos, gal ten pašte reikia nuimti varnelę, kur rašo jog vyksta persiuntimas į kitą paštą? Gal tiesiog pažymėti ties išjungti persiuntimą?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jugeta: 03 lapkričio 2010 - 20:48
QUOTE(kara117 @ 2010 11 02, 21:36)

prisiminiau doh.gif dar atsiųsiu į paštą dainelės apie baravykus žodžius ir natas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo b.s: 03 lapkričio 2010 - 20:54
Nusiraminkit. Iš mūsų pašto vykdavo laiškų peradresavimas paštu kietapradinuke@......com Koks tai keistas paštas. Neatsimenu pabaigos. pabandžiau nuimti peradresavimą. Nu jai sugadinau galutinai, tai teiskit. doh.gif
Papildyta:
Pabandykit kas nors siųsti laišką.
Papildyta:
Kol kas laiškai ateina, žiūrėsim kas bus ryte.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergelė: 03 lapkričio 2010 - 21:05
QUOTE(Mergelė @ 2010 11 03, 22:43)
Aš manau, kad visos senbuvės turėtų atidžiai perkrėsti namų ir darbo paštus ir nusiimti kažkur varnelę, kad nebūtų peradresuojami laiškai. Ir nereiks jokių pykčių.
Papildyta:
Nesupyk, bet tavo nuotaika turbūt tokia pat kaip ir mano.  doh.gif Abi esam likimo sesės. Į viską pažiūrim pro padidinamąjį stiklą. Supykau mokykloj ant vaikų, sklaidžiausi, sklaidžiausi, grįžus pabaigiau ir ant sūnaus, ir vyro. Sėdžiu vos nebliaunu. Vyno įkaliau, knygeles siunčiuosi ir vargo nematau. rolleyes.gif
Ir vis manau, kad nereik į viską taip jautriai reaguot. Bet gal viskas ateina su tais 20 metų praleistų su vaikais ir dar pradinukais. Šiandien aš pati su savim nesusikalbu. unsure.gif  verysad.gif

nuotaika gera, tik gyvenime per savo gerą širdelę nukenčiu ne pirmą kartą. O stažas 30 metų, tai ir skaudu darosi kad.... ai neaiškinsiu
Atsakyti
Gerai, kad man dar atostogos iki antradienio. Nesipykime.Į paštą įdėjau adresą, kur galima pažiūrėti, kaip daro įvairius darbelius. Gal Pasisemsite kokių idėjų. 4u.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mergaites, gyvenkime draugiškai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2010 11 03, 22:04)
Nusiraminkit. Iš mūsų pašto vykdavo laiškų peradresavimas paštu kietapradinuke@......com Koks tai keistas paštas. Neatsimenu pabaigos. pabandžiau nuimti peradresavimą. Nu jai sugadinau galutinai, tai teiskit. doh.gif
Papildyta:
Pabandykit kas nors siųsti laišką.
Papildyta:
Kol kas laiškai ateina, žiūrėsim kas bus ryte.

siunciu
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2010 11 03, 22:04)
Nusiraminkit. Iš mūsų pašto vykdavo laiškų peradresavimas paštu kietapradinuke@......com Koks tai keistas paštas. Neatsimenu pabaigos. pabandžiau nuimti peradresavimą. Nu jai sugadinau galutinai, tai teiskit. doh.gif
Papildyta:
Pabandykit kas nors siųsti laišką.
Papildyta:
Kol kas laiškai ateina, žiūrėsim kas bus ryte.

Kaip matau viskas gerai, i pasta zinutes ateina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(b.s @ 2010 11 03, 22:49)
prisiminiau  doh.gif dar atsiųsiu į paštą dainelės apie baravykus žodžius ir natas.

Laukiu 4u.gif
Atsakyti
Kol kas viskas gerai. Tikėkimės, kad taip ir bus. Reik vis stebėti.
Galima pasakyti tik tiek, kad visdėlto buvo nešvarus žmogus tarp mūsų. verysad.gif O juk renkas pradinukai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergelė: 03 lapkričio 2010 - 21:15
Kai paskaitau - net plaukai šiaušiasi blink.gif . Kai vieną kartą taip atsitinka - galvoji, jog tikrai kas netyčia rolleyes.gif . Kai tai kartojasi ir paskayčiau, gan dažnai - tada tikrai piktybinis žmogiukas g.gif .
Gal dėl vienos viešai paskelbtos nuorodos nieko jau blogo ir neatsitiks schmoll.gif . Gyvenkime draugiškai drinks_cheers.gif . Pasiprašinėsime viena kitos, jei ko nors trūks bigsmile.gif
drinks_cheers.gif - gerų nuotaikų visoms drinks_cheers.gif
Atsakyti