Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės

QUOTE(Iruciukass @ 2010 10 11, 15:39)
As kazka padariau ne taip, norejau i pirma puslapi ikelti savo gimtadieni, o ziuriu, kad pirmame nera, visas sarasas persikele toliau. Nezinau ka daryt...

Ikelt galiu tik as, rasyk cia iklesiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(LeTa-BeTa @ 2010 10 10, 21:46)
mielai padėčiau, bet neturiu kuo pasidalinti ax.gif šiandien vargstu skenuodama vokiškas knygutes (darbeliams)... gal yra norinčių? tongue.gif


Ir aš norėčiau blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(simba3 @ 2010 10 11, 16:09)
Ikelt galiu tik as, rasyk cia iklesiu mirksiukas.gif


Mano tortadienis 08-14
Atsakyti
Sveikutes. As trecia savaite vargstu su praktikante doh.gif Dar tokiu nebuvau maciusi. Pamoku nestebi, planu neraso, viska sukele i paskutine savaite. Nezinau net ar verta bus pasirasyti, nes neisivaizduoju tokio neatsakingo zmogaus dirbancio mokytoju g.gif. O gal as jau cia pasenau verysad.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(elimak7 @ 2010 10 11, 17:38)
Sveikutes. As trecia savaite vargstu su praktikante doh.gif Dar tokiu nebuvau maciusi. Pamoku nestebi, planu neraso, viska sukele i paskutine savaite. Nezinau net ar verta bus pasirasyti, nes neisivaizduoju tokio neatsakingo zmogaus dirbancio mokytoju g.gif. O gal as jau cia pasenau verysad.gif  blush2.gif

Matyt neįsivaizduoja, kas jos laukia dirbant mokytojos darbą mirksiukas.gif , dar vis gyvena studijomis, t.y. nieko neveikimu doh.gif . Nors žinau ir mokytojų tokių - viską pasilieka paskutinei minutei arba nusirašo nuo kitų doh.gif ...
Beje, dar ir valžios pagyrimų gauna doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smilga1972: 11 spalio 2010 - 16:48
QUOTE(elimak7 @ 2010 10 11, 17:38)
Sveikutes. As trecia savaite vargstu su praktikante doh.gif Dar tokiu nebuvau maciusi. Pamoku nestebi, planu neraso, viska sukele i paskutine savaite. Nezinau net ar verta bus pasirasyti, nes neisivaizduoju tokio neatsakingo zmogaus dirbancio mokytoju g.gif. O gal as jau cia pasenau verysad.gif  blush2.gif


na mes ir turim praktikantes kiekvienais metais.dauguma is ju sako, kad mokosi tik del diplomo.tos , kurios nori dirbti tai stengiasi.

mano tortadienis 12 28
Atsakyti
[quote=LeTa-BeTa,2010 10 10, 20:46] šiandien vargstu skenuodama vokiškas knygutes (darbeliams)... gal yra norinčių? tongue.gif
[/quote]


Labai įdomu o kokie tie darbeliai. Šiaip lobynas visada praverčia. Tai jei dar nepervėlu norėčiau ir aš mirksiukas.gif
Atsakyti
Pagaliau grįžau biggrin.gif Visą savaitę durniavo internetas, nors pinigus tenka mokėt kaip už gerai veikiantį, o vakarais ir dingdavo verysad.gif Tai dabar bandau perskaityt visas jūsų naujienas biggrin.gif
Mano gimtadienis kaip ir Iručiuko - 08.14 thumbup.gif
Dėl įsivertinimo - naudojame šviesoforo spalveles, jas dariau ant pagaliukų - iškelia žalią, jei viską suprato, raudoną - jei nesuprato, geltoną - jei truputį dar neaišku smile.gif Kiekvienas mokinys turi po tris spalveles ant suolų, tik dariau jas aš pati, darbelio tai buvo doh.gif
Leta-beta, įkelk nuskenuotą medžiagą į paštą, labai noris pasisemti idėjų biggrin.gif
Rudenėlio šventė bus kitą pirmadienį, tai žiūrėsim, ką čia teks "išlaužt" biggrin.gif
Betuk, mano pirmokėliai irgi tokie, kaip tavo - laukia, kol taškelį uždėsiu, kurioj vietoj rašyt doh.gif
Susipažinimui dariau žaidimą su saldainiais - pasiima saldainių iš krepšelio, kiek nori, o paskui turi apie save pasakyt tiek dalykų, kiek saldainių prisiėmė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(elimak7 @ 2010 10 11, 17:38)
Sveikutes. As trecia savaite vargstu su praktikante doh.gif Dar tokiu nebuvau maciusi. Pamoku nestebi, planu neraso, viska sukele i paskutine savaite. Nezinau net ar verta bus pasirasyti, nes neisivaizduoju tokio neatsakingo zmogaus dirbancio mokytoju g.gif. O gal as jau cia pasenau verysad.gif  blush2.gif

O tu jai nieko nesakai???? As tai nepasirasyciau ax.gif Sakyciau, kad GAL TU NE PAS MANE PRAKTIKA ATLIKAI! schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(arden @ 2010 10 10, 18:10)

p.s. turiu pasiūlymą pereit į kitą forumą su slaptažodžiu, ten būtų mūsų tema ir galėtume dalintis ne tik medžiaga, bet ir kasdienybe ir jokia pašalinė akis mūsų neužmatytų




mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(LeTa-BeTa @ 2010 10 10, 20:46)
šiandien vargstu skenuodama vokiškas knygutes (darbeliams)... gal yra norinčių? tongue.gif


Norėčiau ax.gif
Atsakyti
Sveikos,

registruojuosi naujuose, jaukiuose namučiuose. Ačiū statytojai 4u.gif

Mano tortadienis: 10 04

Į paštą išsiunčiau kelias nuotraukas, kurias padariau savo klasėje, gal kam bus įdomu.

Dėl vertinimo ir įsivertinimo: nieko nesugalvoju, kas man patiktų ir būtų tikrai naudinga. Labai patiko idėja su gėlėm ir drugeliais thumbup.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 22peliukas22: 11 spalio 2010 - 20:30
Sveikutės, mokytojytės smile.gif
Va, prisišvenčiau su mokytojų diena... Šį savaitgalį išvažiavome su kolektyvu į Latviją. Buvome (hmmm galva vis dar neveikia g.gif ) kalėjime, smėlio urvuose, vaikščiojome po Venspilį ir šeštadienio vakarą sutikome Rygos viešbutyje. Sekmadienį vaikščiojome po Rygos senamiestį ir važiavome į Jurmalos vandens parką. Per visą kelionę matyt taip sušalau, kad įsivariau nerealią anginą.. doh.gif blink.gif Temperatūra trečia diena nekrenta žemiau 38 doh.gif . Bet kelionėje buvo smagu... thumbup.gif
O jūs jau kiek nuveikusios drinks_cheers.gif . Labai geros mintys apie įsivertinimą. thumbup.gif. Man labai patiko šviesoforai. thumbup.gif . Pernai buvo seminaras su mokytoju praktiku apie šiuolaikinė vadybą pamokoje. Tai šiek tiek kalbėjo apie įsivertinimą. Jo mintis - moksleivis turi įsivertinti NEVIEŠAI. Jis pateikė mums klausimą: "Ar norėtumėte grupėje garsiai pasakyti, jog nieko nesupratote?". Moksleiviai vien dėl tos priežasties, gali nesakyti teisybės. Tai nuo tol, vaikus skatinu įsivertinti tiesiai po darbu.
Mano gimtadienis 07 - 21
Atsakyti