Įkraunama...
Įkraunama...

Sėdmaišis

QUOTE(Im-bear @ 2011 12 21, 14:49)
Laba diena! Gal kam reikia putplasčio granulių? Pirkau iš ČIA supakuotą maišą (0,2 m3 - vieneto kaina - 50 Lt. ). Liko pusė maišo nesunaudotą (gal net ir daugiau, nes reikėjo tik į seną sedmaišį dapilti granulių) - atiduodu už 20 litų. Vilniuje, Pašilaičiuose. Rašykite až

parasiau i az, rasau ir cia, jei dar turite jamu biggrin.gif
Atsakyti
Aurora25, granules rezervavau - laukiu skambucio kita savaite mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos merginos smile.gif 4u.gif kazkodel neina ikelti paveiksliuku, bet as su keliais klausimais. su sita schemute pasiuvus sedmaisy ji gausime tokios formos ar klystu?

antras klausimelis, su ta pacia schemute man biski neaisku. Virsutine dalis rodo kad gaunasi sesiakampis , tai yra prie jo prisiuvamos sesios dalys, o apatinė dalis palei matmenis gaunasi prisiuti tik penkioms dalims.. pasimeciau .. gal kas pagelbes del sito? 4u.gif
Atsakyti
Jusu nurodyta iskarpa tai klasikinio tipo sedmaisis, sukurtas Zanotta, atrodys sitaip: http://www.notcot.co...11/zanotta6.jpg
Atsakyti
tai jau kaip suprantu cia nebetoks? g.gif nors atrodo panasus

o tai kazi kaip del tu matmenu? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Jingrida @ 2011 12 25, 17:19)
tai jau kaip suprantu cia nebetoks?  g.gif nors atrodo panasus

o tai kazi kaip del tu matmenu?  unsure.gif


del matmenu, kuo sedmaisis didesnis tuo patogiau, patogumas taip pat priklauso nuo uzpildo kiekio.
Del iskarpos, jei nesat gera konstruktore, geriau neeksperimentuokit, darykit paprasta klasikini, jis nenusileidzia patogumu ir yra universalesnis.Klasikine iskarpa galima perdaryt ,bet jusu nurodytas turkiskas sedmaisis turi siokiu tokiu konstrukciniu ypatumu.
Atsakyti
QUOTE(lenny @ 2011 12 28, 12:49)
del matmenu, kuo sedmaisis didesnis tuo patogiau, patogumas taip pat priklauso nuo uzpildo kiekio.
Del iskarpos, jei nesat gera konstruktore, geriau neeksperimentuokit, darykit paprasta klasikini, jis nenusileidzia patogumu ir yra universalesnis.Klasikine iskarpa galima perdaryt ,bet jusu nurodytas turkiskas sedmaisis turi siokiu tokiu konstrukciniu ypatumu.


tai cia sitas sablonas kaip suprantu ir yra vienas is paprasciausiu. na, as tokios formos noreciau tai bandysiu toki daryt kai viska iki galo issiaiskinsiu. smile.gif nes dabar dar galvoju ar as cia kazko nesuprantu ar ten sablone tame klaida isivele
Atsakyti
Nusipirkau ir aš pagaliau dirbtinės odos sėdmaišiams, pabandysiu pasisiūti. Beliks sulaukti, kol granulių iš Kauno atveš. Skambinau, tai sakė, kad atvežtų nemokamai, jei privažiuočiau prie jų mašinos pati pasiimti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sisi @ 2012 01 01, 15:04)
Nusipirkau ir aš pagaliau dirbtinės odos sėdmaišiams, pabandysiu pasisiūti. Beliks sulaukti, kol granulių iš Kauno atveš. Skambinau, tai sakė, kad atvežtų nemokamai, jei privažiuočiau prie jų mašinos pati pasiimti thumbup.gif


O kiek tau kainuos granulės?
Atsakyti
Sveikos,
gal kas iš Šiauliečių norėtų kooperuotis granulių pirkimui, iš čiakad pigiau gautųsi ax.gif . Rašykit man į AŽ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Klaipedele @ 2012 01 02, 20:05)
O kiek tau kainuos granulės?

Kainuos 152Lt už kubą (5 maišus). Jau užsisakiau, dabar laukiu, kada jie turės reikalų Vilniuj thumbup.gif

O sėdmaišiai jau išsiuvinėti ir pasiūti, laukia granulių bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sisi: 06 sausio 2012 - 08:42
labutės smile.gif

o va čia mano pirmas gaminys ax.gif

user posted image
Atsakyti