Įkraunama...
Įkraunama...

Sėdmaišis

QUOTE(lasvegiete @ 2012 12 15, 04:41)
Pasiuvau pagaliau sedmaisiuka vaikams. Reikia dar plauku kuoksta ant galvos padaryti, bet vis neprisiruosiu. Ir dar jauciu, kad siek tiem mazoka granuliu... Turejau 100l maisa, visa supyliau, bet noretusi dar koki 20-30, nes schemoj matosi, kad sunio kojos turetu neliesti grindu, o pas mane jos ant grindu guli.. Jau maziukas mano pasisavino ir istisai nat jo drybso smile.gif
user posted image



jau koks fainuolis wub.gif , saunuole thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
o kazin kaip schemute butu galima gauti, noreciau ir as toki pasiuti smile.gif
Atsakyti
Labai grazus suniukas thumbup.gif bet nemanau, kad granuliu per mazai, kai per daug ir nepatogu sedeti.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Koxamte @ 2012 12 15, 01:29)
Labai grazus suniukas  thumbup.gif  bet nemanau, kad granuliu per mazai, kai per daug ir nepatogu sedeti..  g.gif


Aciu. Galbut ir pakaks granuliu, net nezinau. Bet nenoriu kito didelio maiso pirkt, tai kolkas bus toks toks yra smile.gif
Papildyta:
QUOTE(pipire @ 2012 12 15, 00:53)

o kazin kaip schemute butu galima gauti, noreciau ir as toki pasiuti smile.gif


Aciu, schema as esu pirkusi is McCall. Jeigu buciau LT, tai perleisciau...
Atsakyti

Aciu, schema as esu pirkusi is McCall. Jeigu buciau LT, tai perleisciau...
[/quote]
o tai gal matmenis bent jau to pacio kunelio galetumet parasyti, dugnas ir tos sonines detales kokiu matmenu yra, o visa kita pati pabandyciau pasiuti smile.gif
Atsakyti
O gal zinote kur Kaune galima Odos nusipirkti, noriu odinio sedmaisio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lasvegiete @ 2012 12 15, 03:41)
Pasiuvau pagaliau sedmaisiuka vaikams. Reikia dar plauku kuoksta ant galvos padaryti, bet vis neprisiruosiu. Ir dar jauciu, kad siek tiem mazoka granuliu... Turejau 100l maisa, visa supyliau, bet noretusi dar koki 20-30, nes schemoj matosi, kad sunio kojos turetu neliesti grindu, o pas mane jos ant grindu guli.. Jau maziukas mano pasisavino ir istisai nat jo drybso smile.gif
user posted image

user posted image

superinis sedmaisis!!! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
gal kas galetumet panasu pagal uzsakima pagamint? ir kokia butu jo kainyte?
Atsakyti
Nerealus sedmaisis thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
o kur perkat granules ir kiek kainuoja.aciu
Atsakyti
Gal kuri galėtumėt pasidalint informacij a kokios formos geriausia daryti sėdmaišį,jei mes jo norim didelio? tokio daugiau-sofa-lova vos ne? kad ir sėdėt ir gulėt 2 galėtumėm? Stačiakampi ar apvalų?
ačiū biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki,parduodu audinius skirtos sėdmaišiams, palapinėms, lietpalčiams, įvairių spalvų OXFORD ir Spandex, galiu kiek reikia siusti. kaina nuo 12lt uz 1m. kas suduomins atsiusiu nuotraukas. rasykit i pm.
Atsakyti
Sveikutes,
Kur labiausiai apsimoka pirkti granules (Kaune), kas pigiausiai parduoda?
Ir dar radau senukuose, bet nezinau ar tinkamos sedmaisiams?
http://www.e-senukai...stirenas_2.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uoga X3: 26 sausio 2013 - 11:24
QUOTE(uoga X3 @ 2013 01 26, 12:20)
Sveikutes,
Kur labiausiai apsimoka pirkti granules (Kaune), kas pigiausiai parduoda?
Ir dar radau senukuose, bet nezinau ar tinkamos sedmaisiams?
http://www.e-senukai...stirenas_2.html



jos gal ir netinkamos, bet as jas esu susipylusi i sedmaisi, ir gerai sedisi, aisku reikia ppaildyti, nes susisedi..bet kas nori pigesnio varianto , manau tinkamos smile.gif
Atsakyti