Įkraunama...
Įkraunama...

Sėdmaišis

QUOTE(daiva_z @ 2011 01 14, 12:00)
Sveikos, ateinu su antru sėdmaišiu, kurį siuvau dukrai. Dar jam trūksta granulių, bet kol nupirksiu, džiaugiamės tokiu  ax.gif

http://images38.fotk...ossedmaisis.jpg

o kaip tokį reikia susiųt? t.y. kokios iškarpos? ax.gif
Atsakyti
Cia pats paprasciausias ir labai patogus sedmaisio variantas. iskarpu jam nereikia. Tai tiesiog staciakampis su skirtingai susiutais galais.

Daiva, labai grazi medziaga wub.gif Idomu ji baldine ar drabuzine?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lenny: 14 sausio 2011 - 14:09
QUOTE(lenny @ 2011 01 14, 14:05)
Cia pats paprasciausias ir labai patogus sedmaisio variantas. iskarpu jam nereikia. Tai tiesiog staciakampis su skirtingai susiutais galais.

Daiva, labai grazi medziaga wub.gif Idomu ji baldine ar drabuzine?

ačiū, aš irgi taip galvojau, kad stačiakampiai, o draugė žiūri - sako - čia trikampiai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lenny @ 2011 01 14, 16:05)
Cia pats paprasciausias ir labai patogus sedmaisio variantas. iskarpu jam nereikia. Tai tiesiog staciakampis su skirtingai susiutais galais.

Daiva, labai grazi medziaga wub.gif Idomu ji baldine ar drabuzine?


Tikrai labai grazi medziaga, kur jos gavote wink.gif?
Atsakyti
QUOTE(Lindra @ 2011 01 14, 14:35)
ačiū, aš irgi taip galvojau, kad stačiakampiai, o draugė žiūri - sako - čia trikampiai  biggrin.gif

Galima daryti ir is trikampiu, bet bus sudetingiau o vaizdas labai panasus. Nebent norite derinti 2 spalvas tuomet galima isgauti labai idomu efekta

Kazkas panasaus i tai (foto skolinta is interneto):
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lenny: 14 sausio 2011 - 18:56
Sveiki, gal turit minčių "dviviečiui" sėdmaišiui?
Atsakyti
Labas rytas,
dėkui lenny 4u.gif Tavo žodis-man garbė wub.gif

Ši medžiaga yra linas, pirktas Kalvar.g. medžiagų pard.-apačioje.
Ją išsirinko Simona (čia jos sėdmaišis rolleyes.gif ), sako, man net kvepia kava lotuliukas.gif Dar liko atraižų, padarysiu servetėlių ant staliuko, irgi Simai.

O iškarpos ištikro ne stačiakampės ax.gif Apačia 120, viršus 80 cm.
Tokia trapecija. Ilgis šito 125, galėtų būt ilgesnis.
Atsakyti
QUOTE(nesigilink @ 2011 01 15, 02:26)
Sveiki, gal turit minčių "dviviečiui" sėdmaišiui?

sofkute daryk, sonai L formos. tai sedimaja padarysi nors ir trivieti:)
Atsakyti
mergaites, kazkada kazkur maciau Makvyno sedmaisi, gal kuri netycia turite iskapas? Nerealus jis man. kazkada buvau radusi pirkti , tai nepamenu 300 ar 400 kainavo, tai pagailo punigu, nors tendarbo tai laaaabai daug. Jei kuri rastumete iskarpas , atsiuskite prasau 4u.gif
Atsakyti
Daiva, kaip smagu kad mano zodis kazkam kazka reiskia clap.gif Gaila kad tai linas, truputi nusivyliau sad.gif tikejausi kad cia baldinis audinys,as jau tiek visokiu idomiu variantu sugalvojau siai medziagai,bet linas ne mano profilis (mano subjektyvia nuomone drabuziniai audiniai skirti drabuziams, ju atsparumo koeficientai visai kitokie nei baldiniu audiniu, bet naudoti sau galima, tik kad neilgaamzis gaminys gaunasi)
Atsakyti
user posted image


Sveikutės wink.gif

Kreipiuosi į Jus su pagalbos prašymu smile.gif
Norėčiau paklausti kiek medžiagos reiktų tokiam sėdmaišiu? MB gan stambokas, tai pagal kokius lekalus šis sėdmaišis ir kokius išmatavimus reiktų pasiūti, kad būtų patogus? g.gif
Siuvime esu gan žalia, tai labai nepykit už tokius klausimus biggrin.gif
Atsakyti
Laba diena,
Norėjau paklausti kiek tų granulių reikia vienam sėdmaišiui? Ir dar norėjau paklaust tos kuri siuvo sėdmaišį iš džinsų kaip tuos džinsus pirma susiuvot i viena dideli gabalą ir po to pagal iškarpas kirpot ar kaip? Ačiū
Atsakyti