Įkraunama...
Įkraunama...

Kvapų namai - 8 tema

Mergaitės labai reikia jūsų patarimų. Dukra suslogavo kiek teko girdėti, kad eteriniais aliejais gydosi slogą, bet kokiais ir kaip nežinau. Pasidalinkit savo žiniomis 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(HellsBells @ 2011 08 23, 12:17)
Naujausia naujiena- tik ka i lentynas (Kosmetikos ceche) pasidejom lietuvisku Kraujazoliu hidroliata, sviezuteli! labai nedideli kieki turesime, kaina 21. sau, kaip gobsuole, 3 pasiimsiu



poveikis?
Atsakyti
QUOTE(*ElGuna @ 2011 08 23, 13:27)


man tai dvejopas:
pirmiausia: man labai patinka kvapas- vadinasi, aromaterapinis poveikis biggrin.gif
antra: kraujazole apibudinama kaip priesuzdegimine, tai mano odai, daznai linkusiai i uzdegimus ji turetu tikti.
na ir trecia- zinau, kad kraujazoles surinktos kaimo gludumoje, pievose, toli nuo miestu, o ne autostradoje Vilnius-Kaunas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*ElGuna @ 2011 08 23, 13:27)

Tai zaizdu zole, sutraukia odos poras, taip pat labai tinka vyrams po skutimosi.
Papildyta:
QUOTE(AMAZONES LELIJA @ 2011 08 23, 11:56)
Mergaitės labai reikia jūsų patarimų. Dukra suslogavo kiek teko girdėti, kad eteriniais aliejais gydosi slogą, bet kokiais ir kaip nežinau. Pasidalinkit savo žiniomis 4u.gif  4u.gif  4u.gif

siaip labai geras EA alieju misinys VAIKU MIKROBU MUSYKLE - puikiai tiks inhaliacijoms ir vaikiukui padukus keliais lasiukais atskiestais baziniame aliejuje galit patepti ir uzmauti koinytes nakciai. thumbup.gif
va cia dar nuoroda i labai gera straipsneli
http://aromata.lt/kv...i-nuo-persalimo
Atsakyti
na va, nepraejo ir pusmetis, ir aliejus jau LT biggrin.gif laukiu nesulaukiu ant lentynu, ipusejau su tamanu, tad iki to laiko ji bandysiu keisti tamanu.
beje, pastebejau, akd vis tik campaku pamada - ne tas pirkinys, kuri kartosiu 2 karta, be jo odai geriau.
Atsakyti
QUOTE(*ElGuna @ 2011 08 25, 13:41)
na va, nepraejo ir pusmetis, ir aliejus jau LT biggrin.gif laukiu nesulaukiu ant lentynu, ipusejau su tamanu, tad iki to laiko ji bandysiu keisti tamanu.
beje, pastebejau, akd vis tik campaku pamada  - ne tas pirkinys, kuri kartosiu 2 karta, be jo odai geriau.

Kodėl? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguze @ 2011 08 25, 13:44)


Ir man įdomi priežastis smile.gif Aš kol kas paspėliosiu, kad galbūt kemša poras. Bent jau mano pažįstamai taip buvo nuo čampakų pomados vasarą. Nors žiemą galėjo naudoti ir neturėjo problemų, o būtent vasarą pradėjo labai kimšti.
Atsakyti
kemsa poras, provokuoja kazkokius mazus pulinukus.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif stai mano pirmieji pirkinukai :
Raudonasis molis
baltasis molis
moringu aliejus
levandu hidrolatas
taigi,turiu pora klausimeliu.... blush2.gif
1.kaip paruosti kauke is moliu? ir kaip galeciau su jais plauti veiduka? zinau,kad kazkurio molio negalima laukt,kad uzdziutu ant veido g.gif
2.Hidrolatas purskiamas bet kada ir ant kosmetikos?
3.kaip galeciau panaudot moringu alieju ant veido? 4u.gif skaiciau,kad jis gydo randelius,demeles.... ( o ju tikrai turiu) ar galeciau naudot tiesiai ant tu demeliu?
aciu !
va,bandysiu daryt sitaip:
Raudonasis molis naudojamas sumaišius jį su vandeniu ar gėlių vandeniu. Skysčių reikia pilti tiek, kad molis taptų malonios ir vientisos konsistencijos košele. Galima įlašinti porą lašų eterinio aliejaus (pvz. levandų, ramunėlių). Košele lygiu sluoksniu ištepkite veidą, palaikykite 10 minučių, tada sukamaisiais judesiais masažuodami į veido odą nuplaukite Galima maisyt su geliu vandeniu? tai galima ipilt ir hidrolato? blush2.gif jei mano klausimai kvailai,sorry..... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mešqtė: 26 rugpjūčio 2011 - 16:21
QUOTE(HellsBells @ 2011 08 26, 14:04)
kvapas si karta astresnis  biggrin.gif


kodel? nuo ko priklauso kvapo astrumas ir ar turi kazkokios irakos poveikiui?
Atsakyti
QUOTE(Mešqtė @ 2011 08 26, 17:16)
Sveikos  4u.gif stai mano pirmieji pirkinukai :
Raudonasis molis
baltasis molis
moringu aliejus
levandu hidrolatas
taigi,turiu pora klausimeliu....  blush2.gif
1.kaip paruosti kauke is moliu? ir kaip galeciau su jais plauti veiduka? zinau,kad kazkurio molio negalima laukt,kad uzdziutu ant veido  g.gif
2.Hidrolatas purskiamas bet kada ir ant kosmetikos?
3.kaip galeciau panaudot moringu alieju ant veido?  4u.gif skaiciau,kad jis gydo randelius,demeles....  ( o ju tikrai turiu) ar galeciau naudot tiesiai ant tu demeliu?
aciu !
va,bandysiu daryt sitaip:
Raudonasis molis naudojamas sumaišius jį su vandeniu ar gėlių vandeniu. Skysčių reikia pilti tiek, kad molis taptų malonios ir vientisos konsistencijos košele. Galima įlašinti porą lašų eterinio aliejaus (pvz. levandų, ramunėlių). Košele lygiu sluoksniu ištepkite veidą, palaikykite 10 minučių, tada sukamaisiais judesiais masažuodami į veido odą nuplaukite Galima maisyt su geliu vandeniu? tai galima ipilt ir hidrolato?  blush2.gif jei mano klausimai kvailai,sorry.....  doh.gif

1. Molis užpilamas hidrolatu/gėlių vandeniu ir po 10-15 min. nuplaunamas. Jei jaučiasi, kad veidą ima „traukti“ aš užpurškiu hidrolato.
2.Aš hidrolatą naudoju rytais ir vakarais. Rytais: nusiprausiu veidą ir prieš tepant jį kremu užpurškiu hidrolatą. Vakare: pasidarau aliejinį masažą ir užpurškiu hidrolatą.
3.Paprasčiausias būdas naudoti aliejų: vakare nusiprausus veidą jį sudrėkinti ir užtepti lašelį aliejaus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(HellsBells @ 2011 08 26, 16:04)
na merginos, nimbamedis jau Kosmetikos ceche. uz poros dienu bus ir  lentynose. kvapas si karta astresnis  biggrin.gif

HellsBells, primink prašau kam naudojamas tas Rūtos mišinys su nimbamedžiu? Pamiršau jau ir nežinau ar man jo vis dar reikia biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Galadrielė: 26 rugpjūčio 2011 - 20:49