Įkraunama...
Įkraunama...

Kvapų namai - 8 tema

QUOTE(*ElGuna @ 2011 09 17, 15:29)
ar yra vietoj pirkti, ar reikia uzsakineti is anksto?


Aš irgi prieš išvykdama iš Lietuvos dar spėjau įsigyti Gyduolį. Kai teiravausi, reikėjo jį užsakyti (laukiau apie savaitę), kadangi jo dar nebuvo pagaminta. Po to nuvykau atsiimti. Galbūt dabar jau jo KN yra ir galima įsigyt iškart.

Tiesa, jei mokat gamintis, galit ten prisėst ir pasidaryt pati. Bus iškart 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elegantiškai sninga: 17 rugsėjo 2011 - 14:51
QUOTE(ssaule @ 2011 09 16, 11:45)
o egzema sausa ar slapuoja?
esu girdejusi, kad varnalesu saknies aliejine itrauka padeda, raudonojo dobilo istrauka ar hidroliatas, germaniskos ramuneles. Jei niezti pipirmeciu hidroliatas arba EA.
jei slapuoja berimai, tai galima isbandyti salpusnio ir azuolo zieves nuovira, darytis kompresus. kiekvienas atvejis individualus-turi rasti kas tau geriausiai padeda.

Aciu uz atsakyma, tik gaila, kad nieko is jusu isvardintu neturiu, teks darytis uzsakyma ax.gif Dar vakar aromaterapijos knygoj perskaiciau, kad padeda bergamote ir geranium (nezinau kaip lietuviskai blush2.gif ) gal zinot ar is tikro, bijau daug bandyti, kad dar labiau nesuerzinti ax.gif
Atsakyti
Gal galetumet parasyt receptuka prausiklio is baltojo ar raudonojo gasulo molio? 4u.gif
turiu EA moringu ir levandu hidrolata. 4u.gif aciu !
Atsakyti
QUOTE(Audrulle @ 2011 09 18, 00:52)
...geranium (nezinau kaip lietuviskai  blush2.gif )

geranium-pelargonija
Atsakyti
QUOTE(Mešqtė @ 2011 09 18, 11:59)
Gal galetumet parasyt receptuka prausiklio is gasulo molio? !


KN receptai:
Valomoji gasulo molio kaukė-prausiklis
Gasulo-mastikos prausiklis

Aš dariausi pagal pirmąjį, tik be vitamino E ir argano aliejaus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramzetė @ 2011 09 18, 15:55)
KN receptai:
Valomoji gasulo molio kaukė-prausiklis
Gasulo-mastikos prausiklis

Aš dariausi pagal pirmąjį, tik be vitamino E ir argano aliejaus  biggrin.gif


Ir aš pagal pirmąjį, bet aliejus koks nors savo nuožiūra ir vitamino E nededu. Patinka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Audrulle @ 2011 09 18, 00:52)
Aciu uz atsakyma, tik gaila, kad nieko is jusu isvardintu neturiu, teks darytis uzsakyma   ax.gif  Dar vakar aromaterapijos knygoj perskaiciau, kad padeda bergamote ir geranium (nezinau kaip lietuviskai  blush2.gif ) gal zinot ar is tikro, bijau daug bandyti, kad dar labiau nesuerzinti  ax.gif

kaip ir minejau kiekvienas atvejis individualus-bandykit labai mazais kiekiais. Del bergamotes nezinau tik turekit omenyje pries naudodama, kad ji padidina odos jautruma UV spinduliams. Siaip KN yra rimtos aromaterapines literaturos su receptais tik deja ne lietuviu kalba...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ssaule: 19 rugsėjo 2011 - 17:51
QUOTE(Ramzetė @ 2011 09 18, 15:55)
KN receptai:
Valomoji gasulo molio kaukė-prausiklis
Gasulo-mastikos prausiklis

Aš dariausi pagal pirmąjį, tik be vitamino E ir argano aliejaus  biggrin.gif


Gasulio molio prausiklis labai geras dalykas. man patiko thumbup.gif
Atsakyti
pasiemiau siandien gyduoli ir ramuneliu hidrolata., kuri jau isbandziau smile.gif is tikruju, kaip ir surasyta aprasyme - kvepia onuoliukais ir bendrai gaiva smile.gif gyduoklio net neuosciau, tikiuosi, kad bus geresnis kvapas negu grynojo nimbamedzio gun_smilie.gif
Atsakyti
QUOTE(*ElGuna @ 2011 09 23, 17:28)
pasiemiau siandien gyduoli ir ramuneliu hidrolata., kuri jau isbandziau smile.gif is tikruju, kaip ir surasyta aprasyme - kvepia onuoliukais ir bendrai gaiva smile.gif gyduoklio net neuosciau, tikiuosi, kad bus geresnis kvapas negu grynojo nimbamedzio  gun_smilie.gif


Aš kuo toliau nimbamedį naudoju, tuo jis man skaniau kvepia bigsmile.gif Pradžioje buvo bjaurus, vėliau visai nieko, o dabar jau patinka biggrin.gif
Atsakyti
Labas vakaras,

Man šiuo metu aktualus klausimas apie Gyduolio naudojimą. Parašyta, kad jis galioja iki kovo mėnesio. Ar nepakis labai jo savybės naudojant ilgiau? Daug jo yra, tikriausiai ir nespėsiu iki kovo išnaudoti...

Beje, gal kas jau turit kokių atsiliepimų apie Gyduolį, kokie rezultatai panaudojus? blush2.gif Aš tik šiandien ketinu pradėti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elegantiškai sninga: 23 rugsėjo 2011 - 17:59
QUOTE(kregzde @ 2011 09 23, 17:47)
Aš kuo toliau nimbamedį naudoju, tuo jis man skaniau kvepia  bigsmile.gif Pradžioje buvo bjaurus, vėliau visai nieko, o dabar jau patinka  biggrin.gif


as viena karta pauosciau ir igrudau kuo toliau i saldytuva geresniems laikams, nes mane vimdo ziauriai nuo jo, tai gryno ir uz pinigus netepciau schmoll.gif bandysiu ta gyduoli, ziuresiu, kaip jo kvapas man, bet pries tai savo mylimus tamanus uzbaigsiu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2011 09 23, 17:58)
Parašyta, kad jis galioja iki kovo mėnesio.


mano siandien pirktas galioja iki 2012-01
Atsakyti