Įkraunama...
Įkraunama...

Kvapų namai - 8 tema

QUOTE(dowylka @ 2012 08 02, 20:57)
O gasulo moli bandet? Kuris veidukui labiau patinka gasulo ar geltonasis?

Gasula taip pat naudojau. Geltonas molis daug svelnesnis uz gasula.
Man patinka maisyti molius.. Kadangi man gasulas per "stiprus" tai maisydavau su baltuoju moliu.. sitaip susvelnindavau siek tiek..
geltonas yra labai svelnus, tai kartais man norisi i ji ideti ir "stipresnio" molio, kad oda labiau pravalytu.
Atsakyti
sveikos
ruošiamės atostogauti į šiltus kraštus
ką patartumėte pasiimti iš kosmetikos?
praeitais metais turėjau laukinių levandų hidroliatą ir kokosų aliejų, kaip ir pakako

šiemet gal tą patį kartoti? g.gif
Atsakyti
Uzsisakiau subalansuota ekologiska misini NORMALIAI odai (sau) ir BRANDZIAI ODAI mamai ...

ar yra naudojusi ilgesni laika vietoje kremu, kokie atsiliepimai ?
Atsakyti
o kas bande nerolio krema? pakomentuokit.

as nusipirkau, bet jis man toks sunkus atrodo..tepu and hidrolatu nupurksto veido, bet sunkus vistiek man jis. ir nzn ar sutapimas, bet pabere mane kazkiek, spuogai tokie, lyg kimstu poras g.gif ar gali taip but?


Atsakyti
QUOTE(iewootia @ 2012 08 14, 12:31)
o kas bande nerolio krema? pakomentuokit.

as nusipirkau, bet jis man toks sunkus atrodo..tepu and hidrolatu nupurksto veido, bet sunkus vistiek man jis. ir nzn ar sutapimas, bet pabere mane kazkiek, spuogai tokie, lyg kimstu poras  g.gif  ar gali taip but?


As turejau, visiskai nepatiko. Spuogu nebuvo, bet efekto jokio, dar ir oda grauze. Pries tai turejau ,,3-ju ziedu", tas buvo labai faina, dabar jo kazkodel nebegamina.
Atsakyti
o kurie is kremu lengvesni yra? na kad nebutu kaip vasku issitepus?

o gal nebutinai kremas, siaip kokia kita priemone, kuri padrekintu.
Atsakyti
QUOTE(iewootia @ 2012 08 14, 15:03)
o kurie is kremu lengvesni yra? na kad nebutu kaip vasku issitepus?

o gal nebutinai kremas, siaip kokia kita priemone, kuri padrekintu.


as dabar tepu veida jazminu arba vaniles eliksyrais, man super. Kita bandysiu nerolio. g.gif
Atsakyti
Man kazko nerolio eliksyras netiko, o taip tikejausi.. Dabar manau bandysiu vaniles smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaio @ 2012 08 14, 19:34)
Man kazko nerolio eliksyras netiko, o taip tikejausi.. Dabar manau bandysiu vaniles  smile.gif


Nu aisku, nes kiekvienai poveikis individualus. Cia SM molius aptarineja, o man jie nu niekaip, alergizuoja oda ir vsio.
Atsakyti
O ar esat bandziusios ju lupdazius? Ar verti demesio? Ar nesiojant rankinej, nesuskysteja? Yra pora graziu spalvyciu... wub.gif
Atsakyti
Laba diena aš irgi susidomėjau šia kosmetika ir žadu užsisakyti, tik norėčiau paklausti ką jūs naudojate paakiams iš šios kosmetikos.
Atsakyti
QUOTE(Vilmika @ 2012 08 15, 10:38)
Laba diena aš irgi susidomėjau šia kosmetika ir žadu užsisakyti, tik norėčiau paklausti ką jūs naudojate paakiams iš šios kosmetikos.



Man irgi iskilo klausimas, tarkime isigijus alieju misini pagal odos tipa, tepant juo veida, ar galima tepti ir paakius? Ir tos kurios tepa veida pvz kokosu aliejumi ar paakius irgi patepa ?
Atsakyti