Įkraunama...
Įkraunama...

Kvapų namai - 8 tema

Sveikos ,

gal kuri turit sita nerolio eliksyra :
http://aromata.lt/ko...liksyras-veidui

domina atsiliepimai 4u.gif patinka, nepatinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(moonchild @ 2014 02 27, 19:15)
bandžiau.


Dėkui už atsiliepimą. 4u.gif

QUOTE(zuika. @ 2014 02 28, 11:26)
Sveikos ,

gal kuri turit sita eliksyra :
http://aromata.lt/ko...liksyras-veidui

domina atsiliepimai  4u.gif  patinka, nepatinka  smile.gif


Turėjau. Man patiko. Manau, kada nors kartosiu. Nelabai reguliariai naudojau, bet naudojant tikrai apvalo, paskaistina veidą. Daug kam kvapas dieviškas, man tai jis neypatingas, toks kartokas šiek tiek.
Atsakyti
Tik atsargiai, nes odai dažniausiai trūksta drėkinimo, maitinimo jai reikia mažiau mirksiukas.gif

Man Elytė liepė kurį laiką jokių aliejų nenaudoti veidui, rinktis drėkinamąsias priemones. O kaip tik gavau dovanų KN rožių eliksyrą wub.gif tai kvėpinu kaklą ir tepu plaukų galiukus po plovimo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Petitgrain: 18 kovo 2014 - 23:11
aš nakčiai kelis lašelius pasitepu ant šlapios odos 4u.gif o dieną tik drėkinamąjį kremą naudoju smile.gif kol kas dar nieko pasakyti negaliu, tik tiek, kad sumažėjo šiek tiek pleiskanojantys ploteliai ant skruostų g.gif o daugiau nieko ypatingo. Per mažas laiko tarpas 4u.gif pasidomėsiu rožių eliksyru, nes skamba nuostabiai wub.gif aš su rožių hidrolatu nesiskiriu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Petitgrain @ 2014 03 18, 23:11)
Tik atsargiai, nes odai dažniausiai trūksta drėkinimo, maitinimo jai reikia mažiau  mirksiukas.gif

Man Elytė liepė kurį laiką jokių aliejų nenaudoti veidui, rinktis drėkinamąsias priemones. O kaip tik gavau dovanų KN rožių eliksyrą  wub.gif  tai kvėpinu kaklą ir tepu plaukų galiukus po plovimo.



O kaip atitaikyti tą balansą tarp drėkinimo ir maitinimo?

Kas ta Elytė? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Idioma @ 2014 03 19, 15:39)
O kaip atitaikyti tą balansą tarp drėkinimo ir maitinimo?

Kas ta Elytė? smile.gif

Kai parašiau, pagalvojau, kad gal ne visi iš Vilniaus ir ne visi žino tą garsiąją Elytę biggrin.gif Elytė yra kosmetologė, holistinės filosofijos atstovė, dirba tik su natūraliomis priemonėmis, masažų pagalba nustato ligas ir jas gydo, atlieka veido valymus ir pan. Apie ją labai daug informacijos čia (supermamose) yra. Natūralisčių labai pamėgta smile.gif Maloni moteris.

Dėl maitinimo ir drėkinimo balanso - jeigu odai trūksta maitinimo, ji tampa papilkėjusi, paglebusi, tokia negyvybinga. Bet kiek man teko susidurti praktikoje per darbo laiką su ekologiškais produktais ir klientėmis bei išklausyti kosmetologių paskaitų - maitinimo odai pritrūksta mažiausiai. Ir tai pasitaiko nebent žiemą, kada ir taip gauname vitaminų per mažai. Žinoma, čia ne visiems ir ne visais atvejais taip 4u.gif tačiau odą dažniau reikia drėkinti.
Papildyta:
QUOTE(mylum @ 2014 03 19, 11:11)
aš nakčiai kelis lašelius pasitepu ant šlapios odos  4u.gif  o dieną tik drėkinamąjį kremą naudoju  smile.gif  kol kas dar nieko pasakyti negaliu, tik tiek, kad sumažėjo šiek tiek pleiskanojantys ploteliai ant skruostų  g.gif o daugiau nieko ypatingo. Per mažas laiko tarpas  4u.gif  pasidomėsiu rožių eliksyru, nes skamba nuostabiai  wub.gif  aš su rožių hidrolatu nesiskiriu  bigsmile.gif

mylum, jūs tik ką tik nusipirkot priemonę, tai nuo poros kartų nelabai ką suprasit 4u.gif net panaudojus kurį laiką gali atrodyti, kad tinka, gražėja ir tik pyst (yra toks lietuviškas žodis biggrin.gif ) - sausėja, šerpetoja ir neaišku nuo ko (aš apie priemonė nuomonę susidarau beveik besibaigiant pakuotei, tada matau, ar buvo kokių pakitimų į vieną ar kitą pusę. Žinoma - kai kurių poveikis būna gana staigus, ypatingai netinkančių priemonių - bėrimas, paraudimas ir pan.). Aliejai iš esmės yra labai geras dalykas, bet reikia stebėti, kad nepradėtų sausinti odos. O bet koks aliejus tepamas ant sausos odos - ją sausina, kad ir koks aliejus būtų nuostabus. Toks jau jo veikimas.
Rožių hidrolatas man irgi labai labai wub.gif bet iš esmės tik dėl kvapo biggrin.gif Vat pabandykit kada KN morkų hidrolatą - gėrių gėris thumbup.gif
Rožių eliksyras yra neįtikėtino rožių kvapo, kaifuoju tiesiog nuo jo wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Petitgrain: 19 kovo 2014 - 20:57
QUOTE(Petitgrain @ 2014 03 19, 21:54)


tačiau odą dažniau reikia drėkinti.
Papildyta:


Rožių hidrolatas man irgi labai labai  wub.gif  bet iš esmės tik dėl kvapo biggrin.gif Vat pabandykit kada KN morkų hidrolatą - gėrių gėris  thumbup.gif
Rožių eliksyras yra neįtikėtino rožių kvapo, kaifuoju tiesiog nuo jo  wub.gif


Sveikos, gal galite pasidalinti, kaip drėkinate veido odą? Aš taip pat naudoju Mylum "metodą" kaip drėkinimą, bet tai labiau maitinimas?
Ar vien hidrolatas drėkina?
Atsakyti
QUOTE(korespond @ 2014 03 19, 23:14)
Sveikos, gal galite pasidalinti, kaip drėkinate veido odą? Aš taip pat naudoju Mylum "metodą" kaip drėkinimą, bet tai labiau maitinimas?
Ar vien hidrolatas drėkina?

Vien tik hidrolatas nedrėkina smile.gif Hidrolatas+aliejus - vistiek gaunasi labiau maitinimas, nes hidrolatas padeda pernešti aliejų į gilesnius sluoksnius. Be hidrolato aliejus liktų ant veido, tik maža dalis jo įsigertų ir dar plius sausintų veidą.
Drėkinimui yra naudojami kremai - tai yra bazinis aliejus + skystis (vanduo, hidrolatai) + ekstraktai + kitos sudėtinės dalys. Kuo daugiau skysčio ir ekstraktų, tuuo labiau drėkinantis kremas bus. Kitas dalykas - hidrolatas + aliejus nėra tas pats kas kreme susijungę aliejai ir skystis, jau jie būna kitaip sureagavę. Ne mokslininkė aš, nepaaiškinsiu sudėtingų dalykų vykstančių gamybos metu, tačiau principus tikiuos pavyko atskleisti smile.gif

Dar vienoje paskaitoje teko girdėti, kad iš "šono" gaunamo vandens molekulės didesnės nei mūsų kūne esančios, todėl ne visas vanduo, patekęs ant mūsų kūno - patenka į mūsų kūną. Tos paskaitos metu net nerekomendavo užpurškus hidrolatą ar toniką jį palikti, nes džiūdamas vanduo traukia iš veido drėgmę (pasiima su savim mažesnes molekules). Geriau užpurškus su ranka įspausti į veidą švelniai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Petitgrain @ 2014 03 18, 23:11)
Tik atsargiai, nes odai dažniausiai trūksta drėkinimo, maitinimo jai reikia mažiau  mirksiukas.gif

Man Elytė liepė kurį laiką jokių aliejų nenaudoti veidui, rinktis drėkinamąsias priemones. O kaip tik gavau dovanų KN rožių eliksyrą  wub.gif  tai kvėpinu kaklą ir tepu plaukų galiukus po plovimo.



O KODĖL liepė kurį laiką nenaudoti aliejų? Negi jau taip šilta, kad galima odą be apsaugos palikti? Įdomu būtų sužinoti daugiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaya @ 2014 03 23, 19:11)
O KODĖL liepė kurį laiką nenaudoti aliejų? Negi jau taip šilta, kad galima odą be apsaugos palikti? Įdomu būtų sužinoti daugiau  4u.gif

Lyg ir rašiau - todėl, kad oda primaitinta, tačiau trūksta drėgmės mirksiukas.gif
Apsaugą veidui suteikiu naudodama kreminę pudrą kasdien smile.gif tai ji suteikia veidui "paltuką" biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Petitgrain: 23 kovo 2014 - 19:37
QUOTE(mylum @ 2014 01 24, 13:19)
o ką galit pasakyti apie KN šampūnus? Ar yra nors vienas atsiliepimas? Baigiasi mano uoga uoga, norisi pakeisti jau  smile.gif plaukai po trečio buteliuko įprato smile.gif


Labai nusivyliau KN sampunu -man tiek vele plaukus , kad vos imanoma buvo isplauti:(. Teks sunaudoti kunui plauti duse:). Bema sampunas irgi panasus -taip suvele plaunant , kad po to sukuodama plauku kuokstus ispesiau(mano plaukai sviesinti, iki peciu). Vienu zodziu su visa pagarba Kvapu namams (kitus ju produktus perku ir naudoju jau kelis metus) -sampunai tikrai nekokie o kainuoja brangiai.
Atsakyti


Pavasarinės nuotaikos pagauta nusipirkau... KN lūpdažį biggrin.gif

Natūralūs lūpų dažai

Išsirinkau 6a, tiesą pasakius, spalva pakankamai ryški ir tikrai gražiai, subtiliai raudona.

Bet dabar galvoju, kad gal reikėjo prie ryžų plaukų paderinti... kažką rudesnio, šiltesnio rinktis...

Teks bandyti dar kartą.
Atsakyti