Įkraunama...
Įkraunama...

Kvapų namai - 8 tema

QUOTE(*Martina* @ 2014 11 06, 12:59)
Va aš irgi su tuo pačiu klausimu atėjau. Įdomu, kokia konsistencija, kaip pasikabina iš indelio.


Nusipirkau su levandomis. Nežinau ar prieš tai naudotas mišinys kokosų aliejus+ricina, bet toks jausmas nagus labai sustiprino šis kremas. Tekstūra panaši kaip vėsiai laikomo ghi sviesto, netenkanti, standi, išlaikanti savo formą, bet palietus minkšta (kažkiek priklauso ir nuo kambario temperatūros (jeigu laikysite šiltai - tikrai suminkštės, o gal net ir suskystės, nežinau). Trinant tarp rankų ištirpsta, bet neteka (kaip kad gali būti su kokosų aliejumi) iš indelio išsiima, kaip betkoks kremas. Nors indelis nedidelis, kremas man naudojasi gana skalsiai, kremo užtenka vos ant piršto galiuko. Kvepia sipriai levandomis (kas man labai patinka), pats kremas žalsvos spalvos. Jau noriu išbandyti ir kitus rankų kremus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Magrėtė: 25 gruodžio 2014 - 13:05
Sveikos smile.gif
Gal esate bandžiusios KN veido kremus?
Kaip tik baiginėju savąjį su levandomis, ir galvoju ar prikti tą patį ar pabandyti kažką naujo?..
Gal kas turi atsiliepimų apie veido kremą su medetkomis, neroliu ir šaltalankiais?
Atsakyti
QUOTE(café @ 2014 12 26, 10:20)
Sveikos smile.gif
Gal esate bandžiusios KN veido kremus?
Kaip tik baiginėju savąjį su levandomis, ir galvoju ar prikti tą patį ar pabandyti kažką naujo?..
Gal kas turi atsiliepimų apie veido kremą su medetkomis, neroliu ir šaltalankiais?


O kaip su levandomis? Nekemša porų?
Atsakyti
QUOTE(café @ 2014 12 26, 10:20)
Sveikos smile.gif
Gal esate bandžiusios KN veido kremus?
Kaip tik baiginėju savąjį su levandomis, ir galvoju ar prikti tą patį ar pabandyti kažką naujo?..
Gal kas turi atsiliepimų apie veido kremą su medetkomis, neroliu ir šaltalankiais?

Turėjau nerolio. Nepatiko, nes kimšo poras, atsirado pūlingų spuogų.
Atsakyti
QUOTE(Magrėtė @ 2014 12 26, 13:14)
O kaip su levandomis? Nekemša porų?


Su levandomis tai labai patiko ax.gif Drėkino gerai, porų nekimšdavo, nors turiu labai probleminę odą..
Kitavertus, oda blizga po kremo, na be pudros niekaip, aš kaip visad mineralinės užtempdavau, tai man super mirksiukas.gif
Nežinau ar bandyti čia kažką naujoviško, ar tą patį seną...?
O gal kam teko naudoti ir kremus ir aliejus, kas geriau pasirodė? g.gif
Atsakyti
Kam naudojate atarus? Gavau dovanų rožių atarą, tai man jis taip dvokia krienais doh.gif
Atsakyti
Laukiu nesulaukiu, kol kvapu namuose atsiras kremu mini pakuociu. Butu sazininga pirkeju atzvilgiu. Pirkau kazkada ju krema, netiko, noreciau pabandyti ir kitus, bet gaila ismetamu pinigu, jei netiktu. Nes kaina tikrai nemaza. Zodziu, - stabdis.
Atsakyti
Turiu daug ea, levandų ir sėklučių hidrolatus. Jie labai patinka, daug geriau negu visi turėti tonikai. Veidą prausiu pačios pasidarytu aliejų mišinių - negaliu atsidžiaugti, vaikščiodavau visa taukuota, o dabar oda visą dieną būna matinė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Joree @ 2015 03 18, 00:14)
Laukiu nesulaukiu, kol kvapu namuose atsiras kremu mini pakuociu. Butu sazininga pirkeju atzvilgiu. Pirkau kazkada ju krema, netiko, noreciau pabandyti ir kitus, bet gaila ismetamu pinigu, jei netiktu. Nes kaina tikrai nemaza. Zodziu, - stabdis.

Aha, aš irgi kažkada apie tai pagalvojau mirksiukas.gif Nes pirkau 2 kremus ir nei vienas netiko. Gaila pinigų doh.gif
Atsakyti
Gal kuri naudojote pelargonijų bei levandų hidrolatus? Kokie atsiliepimai?
Atsakyti
Turejau levandu, dabar kaip tik pelargoniju, man jie poveikiu ar kazkokia nauda niekuo nesiskiria, tik kvapais. Bet butent KN hidrolatai man patys paciausi kokio kvapo jie bebutu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(greeny1231 @ 2015 06 20, 17:06)
Gal kuri naudojote pelargonijų bei levandų hidrolatus? Kokie atsiliepimai?


naudojau ir tą, ir tą, galiu tik gerai atsiliepti. Man abu tiko. Dabar naudoju lietuviškų kraujažolių vandenį.
Atsakyti