Įkraunama...
Įkraunama...

Abortas - 3

Pratesiam temą apie abortus...ir išsakom savo nuomones laisvai...
Papildyta:
Taigi mireja...prašau jei nesunku užduoti tuos klausimus susijusius su abortu..ir mielai pasistengsiu tau atsakyti...Sena tema uždaryta...negaliu iš ten cituoti...taigi nepatingėk ir surašyk, o aš pabandysiu atsakyt...
Atsakyti
1) ar yra aplinkybių, kada geriau negyvent visai? (Pvz. su Dauno sindromų sergančių žmonių psicniškai sveikų, bet su daugybiniais vystymosi sutrikimais vaiku.)
2) ką daryti tėvams, kurie sužinojo kad laukiasi nesveiko vaiko?
3) ką daryti tėvams kurie rizikuoja susilaukt nesveiko vaiko? (Bandyt ir darytis abortą nesėkmės atveju, ar neturėt vaikų visai) O jei tikimybė susilauk nesveiką vaiką tik apie 5%?

Klausiu tavo asmenynes nuomones. Kalbėdama apie "nesveiką vaiką" kalbų apie sunkias chromosomines "klaidas".
Atsakyti
Kokio atsakymo nori? Mano pačios nuomonės ar paremto Biblija?
Atsakyti
QUOTE(Getter @ 2006 03 12, 15:24)
Kokio atsakymo nori? Mano pačios nuomonės ar paremto Biblija?


Na gali parašyt abu, jei nori, nors esu aiškiai parašius: noriu tavo asmenines nuomones. Jei esi tikenčiuoji tavo asmeninė nuomonė ir bus paremta Biblija.

P.S. pamiršau paklaust, ar manai kad embriono gyvybė yra vertingesnė nei suaugusio žmogaus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mirėja: 12 kovo 2006 - 14:30
QUOTE(mirėja @ 2006 03 12, 14:21)
1) ar yra aplinkybių, kada geriau negyvent visai? (Pvz. su Dauno sindromų sergančių žmonių psicniškai sveikų, bet su daugybiniais vystymosi sutrikimais vaiku.)
2) ką daryti tėvams, kurie sužinojo kad laukiasi nesveiko vaiko?
3) ką daryti tėvams kurie rizikuoja susilaukt nesveiko vaiko? (Bandyt ir darytis abortą nesėkmės atveju, ar neturėt vaikų visai) O jei tikimybė susilauk nesveiką vaiką tik apie 5%?

Klausiu tavo asmenynes nuomones. Kalbėdama apie "nesveiką vaiką" kalbų apie sunkias chromosomines "klaidas".


Galiu tau atsakyti į visus tuos klausimus šiom citatom :
Pat 20, 7 "Teisus žmogus dorai elgiasi, – laimingi jo vaikai, gavę tokį paveldą!"

Ps 127, 3 "Vaikai iš tikrųjų yra VIEŠPATIES dovana, įsčių vaisius – palaiminimas."

Bar 4,27 "Būkite drąsūs, vaikai! Šaukitės Dievo, nes tas, kuris jums tai atsiuntė, jus prisimins!"

QUOTE(mirėja @ 2006 03 12, 14:28)
Na gali parašyt abu, jei nori, nors esu aiškiai parašius: noriu tavo asmenines nuomones. Jei esi tikenčiuoji tavo asmeninė nuomonė ir bus paremta Biblija.


P.S. pamiršau paklaust, ar manai kad embriono gyvybė yra vertingesnė nei suaugusio žmogaus?

Nu jo čia tu teisi...mano asmeninė nuomonė ir yra paremta biblija...

Manau gyvybė yra gyvybė...ar ji ką tik pradėta ar ji jau svarankiškai mąstanti ir gyvenanti....Man asmeniškai tai yra tas pats....
Nu jei kas neaišku mano atsakymuose, rašyk...bandysiu išsiplėst...
Atsakyti
Buk gera, parašyk pilnus knygų pavadinimus, neturių Biblijos lietuviškai, o angliškai ir rusiškai sutrumpinimai būna kitokie. Į pirmą klausimą atsakimo net apitiksliai nesupratau. Kas ten laimingas turi buti? Jis? O kas tada"tieisūs žmonės"?

Na, jei imt pažodinę reikšmę, tai Ps.127.4 sako kad vyresnio amžiaus žmonėm vaikų turėt nedera, nes tik jaunystėje gimė vaikai buna sveiki. g.gif Aišku neparašyta, kad vėliau ne sveiki, bet chromosominės anomalijas dažniausiai turi vyresnio amžiaus poros. Įdomu, iki kada tą jaunystė tesiasi?

Na, Pat. tai Proverbs, bet nuo to neaiškiau verysad.gif

O kas tie Bar. tai nenumanau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mirėja: 12 kovo 2006 - 15:52
QUOTE(mirėja @ 2006 03 12, 15:32)
Buk gera, parašyk pilnus knygų pavadinimus, neturių Biblijos lietuviškai, o angliškai ir rusiškai sutrumpinimai būna kitokie. Į pirmą klausimą atsakimo net apitiksliai nesupratau. Kas ten laimingas turi buti? Jis? O kas tada"tieisūs žmonės"?


Patarlių, psalmių, barucho...


Nu čia taprasme kad jei žmogus dorai, teisingai pasielgia (kaip šiuo atveju išsaugo gyvybę vaikui)...tai vaikai yra laimingi paveldėje tą dorybę iš savo tėvų...
Kas liečia teisumą :
Galilėjaus 2,21 "Aš neatmetu Dievo malonės, nes jei teisumas įgyjamas įstatymu, tuomet Kristus numirė veltui."
Ta prasme, kad teisumas prieš Dievą įstatymais neįgyjamas...kad ne visada įstatymai yra teisūs...kaip pvz. šiuo atveju abortas....

Galilėjaus 3,11 "Kad įstatymu niekas nenuteisinamas Dievo akyse, aišku, nes teisusis gyvens tikėjimu."
Ta prasme teisus yra tas kas tiki Dievu ir Jo žodžiu...

2 Timotiejaus 3,16 "Visas Raštas yra Dievo įkvėptas ir naudingas mokyti, barti, taisyti, auklėti teisumui,"
Taigi skaitantys Bibliją ir tikintys Dievu bei juo pasitikintys ir yra teisūs...teisūs jame...
Atsakyti
Tai ar tiesa kad vyresnio amžiaus žmonės neturėtų susilaukt vaikų? Ps 127.4

Supranti, aš su tavim sutinku, ką tu sakai (cituoji) jo labiau tiesa, bet tokia bendra tiesa. Bet kalbant apie atskirus atvejus išeina nesamonė. Apie tą patį Daunų vaika: nei jie "dorai pasielgė" nes nesuprato ką daro, spec. įstaigoje jo tėvas išprevartavo jo motiną, ne nusprendė pasilikt vaiką, o nieks nepastebėjo kad nesčia, kol jau nebebūvo išeities. O kad jis laimingas, kesdamas nuo daugibinių negaliu irgi labai jau abejotinas dalykas.

Tai manai, jei moteris pagimdo vaiką kuris į vaiką visai nepanašus (su kokia trisomija, pvz.) tai čia "geris" ir "nuo Dievo"?

Atsakyti
Mano asmenine nuomone,jei moteris nusprende darytis aborta,nieks neturi teises jai sutrugdyti.O jei kalbant apie Dieva,kodel jis leidzia tokiems baisiems dalykams ivykti,gimti nesveikiems,numirti jauniems,ir pasmerkti kita priziureti nesveika vaika ,kuris dziaugsmo nesuteiks.Tai tada mano nuomone apie Dieva nekokia.Atleiskite uz issireiskima,Bet jis tikriausiai ziauriausia butybe zemeje,ir nereikia cia lia lia.Jei zinociau,kad mano vaikas gims be koju ir be ranku,ar negali but ziauriau paleisti toki vaika i pasauli,jis kentes ,as kentesiu ir visi kiti aplinkui.Jei Dievas butu tai neleistu ivykti karui,nepaliktu mazu vaiku naslaiciais ir nepasmerktu viso gyvenimo kancioms.
Atsakyti
QUOTE(mirėja @ 2006 03 12, 17:53)
Tai ar tiesa kad vyresnio amžiaus žmonės neturėtų susilaukt vaikų? Ps 127.4

Supranti, aš su tavim sutinku, ką tu sakai (cituoji) jo labiau tiesa, bet tokia bendra tiesa. Bet kalbant apie atskirus atvejus išeina nesamonė. Apie tą patį Daunų vaika: nei jie "dorai pasielgė" nes nesuprato ką daro, spec. įstaigoje jo tėvas išprevartavo jo motiną, ne nusprendė pasilikt vaiką, o nieks nepastebėjo kad nesčia, kol jau nebebūvo išeities. O kad jis laimingas, kesdamas nuo daugibinių negaliu irgi labai jau abejotinas dalykas.

Tai manai, jei moteris pagimdo vaiką kuris į vaiką visai nepanašus (su kokia trisomija, pvz.) tai čia "geris" ir "nuo Dievo"?

Bar 4,27 "Būkite drąsūs, vaikai! Šaukitės Dievo, nes tas, kuris jums tai atsiuntė, jus prisimins!"

Galiiu tik pasikartoti...mums tai atrodo baisu...neteisinga...nežmoniška...bet Jis turi planą kiekvienam žmogui...ir kiekvienam jis skitingas...ir jis neduoda daugiau nei mes galim pakelti...o jei taip atsitinka tai tik dėl mūsų pačių kaltės....
Atsakyti
Mes patys esame likimo kalviai,o ne Dievas.Jei laukciau,to ka dievas atsius sedeciau gatveje nevalgius ir gal dar 10 vaiku tureciau vaiku namuos.Juk pagal Dieva ir apsisaugojimo priemones jo planus sugriauna blink.gif Tai kaip tada verysad.gif As dievo valiai nepasiduodu,nes duona savoms rankomis turiu uzsidirbt.O tie zmones kur saukia apie dieva tai nezinau koki jos dieva turi omeny ,nes dievas kiekvieno zirdyje,o ir biblija juk ne dievas parase,tai tikrai blush2.gif
Atsakyti
O jei kiekvienam yra planas, tai kodėl įvyksta persileidimai? Na dar "suprantu" kai moteris jau apie neštumą žino, na gal bausmė už kažką, nors koks tada planastam "vaikui/ vaisiui" nebūti gimusiam? Bet koks tikslas persileidimų 4 neštumo sav, kai moteris gali sužinoti kad buvo pastojųs tik atlikųs tyrimus, o tokių yra dauguma. Nei jai bausmė nei kas. O tam vaikui koks planas?

Ir iš vis, pagal Bibliją, ar gali nekrikštytas vaikas kuo tikėtis aname gyvenyme?

O gal gali įmesti nuoroda kad vaikas laikomas vaiku ne nuo gimimo, bet nuo prasidėjimo akimirkos?
Atsakyti