Įkraunama...
Įkraunama...

Abortas - 3

QUOTE(Veronika @ 2006 03 21, 09:27)
Kaip jums šitie komenrarai apie abortus iš Delfio?http://www.delfi.lt/news/daily/world/article.php?id=9073203&com=1&s=2&no=20Mane tai labiausiai sujaudino Viles komentaras, kad tarybiniais laikais moterys pasidarydavo ir 10-15 abortų... doh.gif  doh.gif  doh.gif
Papildyta:
Sorry, kažko nepavyko įkelti. doh.gif

Ir dabar kas nori po tiek darosi. O mano tevai kazkaip mokejo be abortu apsieiti kaip ir daugelis to meto zmoniu.
Nors as nezinau, kas geriau: kokiu 2-3 sav. abortas (nu kokiu 8sav. neisivaizduoju) ar vaiku namai 4u.gif ? Cia as tik pagal save sprendziu, nes man kazkaip neatrodo baisu, jei buciau negimus, bet jau vaiku namu tai nenoreciau.
Atsakyti
Dėkui, Dievui, ir mano tėvai apsėjo be abortų.Mano tėvai yra tikintys žmonės, net tarybiniais laikais ėjo į bažnyčią, mus, vaikus pakrikštijo, privedė prie Pirmos komunijos ir t.t. smile.gif
Viename žurnale skaičiau apie daininkę Selin Dion.Ji yra 13 vaikas šeimoje. doh.gif Kai jos mama sužinojo, kad vėl laukiasi trylikto vaiko, norėjo pasidaryti abortą, bet prieš tai pasikalbėjo su kunigu ir šis atkalbėjo nutraukti nėštumą.Dabar galvoju, jei Selin Dion mama būtų pasidariusi abortą, pasaulis taip ir nebūtų sužinojęs ką prarado...
Atsakyti
QUOTE(ramunelle @ 2006 03 21, 02:31)
Vakar cia bandziau parasyti atsakyma, bet jis dingo... Man, skaudus mirejos vertinimas, nes jis man pasirode toks: as pikta gal del to, kad nepasidariau aborto, o tos, kurios abortus daro, pasigimdo vaikus be problemu. Netiesa ir skaudu tai girdeti.
Nezinau, ar neimanoma buvo suprasti, kad jei viskas butu tu zmoniu rankose, mano dukrytes siandien jau nebutu... O as ja taip myliu ir neisivaizduoju gyvenimo be sito zmogucio. Ir abortu vadinamas nestumo nutraukimas iki 25sav., o veliau jau prieslaikinis gimdymas. Apie sukelta prieslaikini gimdyma (32 sav.) ir ejo kalba, to norejo zmones, kurie anksciau lengvai dare abortus, tiesiog del nepatogumo, o ne del kokiu nors socialiniu sunkumu. As pries abortus, nes jie daro zmones ziauriais. Tokie tie zmones. Jei jiems taip butu nutike, garantuoju, jie butu rade budu, kaip ta vaikeli nuzudyti (tai tikrai ne abortu vadinama). O manes paveikti neisejo. Bet galejo, nes tokiu atveju, manau ne viena pasimestu ir ypac, jei dar nesi girdejusi protingu patarimu ir nesulauki paramos.


Na,kaip nori... Jei nori įsižeist visada rasi dėl ko...

Jei vaisius yra gyvas, bet nustojo vystytis visada sukelia priešlaikynį gimdymą. Žimioji mergaitė, kuri gimė 28 sav, vystesi iki 22. Tik pastebėję, kelė gimdymą. Jokio kriminalo. Ir ryšio su abortais- jokio.
Atsakyti
Vienam puslapy esu radus gyd.pasisakymų apie abortus, med.personalo taip pat. Šiuo metu rašau projektą šia tema, kadangi pati studijuoju mediciną. Iš tikrųjų anksčiau buvau liberalesnė šiuo klausimu, bet labiau pasidomėjus tapau tikrai kategoriška. Pati, kaip būsima medikė, ateityje negalėčiau atlikti žmogaus žudymo procedūros protest.gif
Štai citata (atsiprašau, jei jau buvo šio pus.nuoroda, bet dar nespėjau perskaityti temos): "Jei druska nepavyksta nunuodyti, atliekamas Cezario pjūvis. Vienas gydytojas, ištraukęs judantį, rėkiantį, kvėpuojantį kūdikį, užmetė ant jo placentą ir uždusino. " Be komentarų... blink.gif
Ir nuoroda
Atsakyti
QUOTE(#Mia# @ 2006 03 21, 13:28)
Ir dabar kas nori po tiek darosi. O mano tevai kazkaip mokejo be abortu apsieiti kaip ir daugelis to meto zmoniu.
Nors as nezinau, kas geriau: kokiu 2-3 sav. abortas (nu kokiu 8sav. neisivaizduoju) ar vaiku namai 4u.gif  ? Cia as tik pagal save sprendziu, nes man kazkaip neatrodo baisu, jei buciau negimus, bet jau vaiku namu tai nenoreciau.


O iš kur taip gerai žinot apsiėjo tie žmonės be abortų ar ne. Nemanau, kad moterys labai tuo girtusi. Ko gero dauguma tai slepia kaip kažką skaudaus ir gėdingo ir stengiasi nedraskyti žaizdų, nes pažvelgus į to meto statistiką tai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2006 03 18, 19:49)
O ką manai apie gydytojus, kurie duoda Hipokrato priesaiką "nenužudyti pradėto žmogaus gemalo" visvien tai daro? g.gif

Hm, pataisau. Citata iš SENOSIOS Hipokrato priesaikos. NAUJOJOJE apie gemalą nėra nė užsiminta. Va ir man dėl to keista... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunytėė @ 2006 03 27, 20:20)
O iš kur taip gerai žinot apsiėjo tie žmonės be abortų ar ne. Nemanau, kad moterys labai tuo girtusi. Ko gero dauguma tai slepia kaip kažką skaudaus ir gėdingo ir stengiasi nedraskyti žaizdų, nes pažvelgus į to meto statistiką tai  doh.gif

Lygiai taip pat dabar gal darosi po 10-15 abortu, negi girsis. Bet mano aplinkos (gimines, pazistami) dauguma tikrai nera dariusios, o tuo labiau dvizenklius skaicius. Todel nemanau, kad pries 20m. buvo masinis abortu darymas - zmoniu samone nesikeicia.
Gal net ne samone, bet gyvybes supratimas. Cia nuo aiskinimo nepriklauso
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo #Mia#: 29 kovo 2006 - 11:40
sveikos, as kazkodel uzklydau i sia tema... ax.gif Net neperskaiciau visu zinuciu, bet as siaip norejau pasakyti, kad turiu labai griezta priesiska nuomone siuo klausimu. unsure.gif Bent jau i abortu daryma del to, kad pastojo nelaiku, ne nuo to vyro ir t.t. As pati pries 3 menesius patyriau nesivystanti nestuma ir kadangi maziukas jau buvo nebegyvas dare valyma. Jausmas nerealus ir su niekuo nepalyginamas. Palaike visi artimieji, bet iki siol pazliumbiu prisiminus, zinau, kiek mano pilvukui butu savaiciu ir panasiai. Po sio ivykio dar labiau pradejau buti nusistaciusi pries abortus. unsure.gif
Atsakyti
Uzjauciu tave del to ka teko patirti ir tikrai suprantu, kodel esi taip kategoriskai pries juos nusistacius.
Likimas megsta piktus pokstus vienoms vaikas yra nereikalingas, o stai mergina negalejo susilaukt savo kudikelio... Vieni zudimi, o kiti patys zusta - baisu. Tai kad galima kaip nors butu sutvarkyt sia neteisybe.
Deja...
Nuosirdziai tikiuosi, jog greit susilauksi savo leliuko ir jis apmalsins si skausma.
Atsakyti
QUOTE(#Mia# @ 2006 03 29, 12:38)
Lygiai taip pat dabar gal darosi po 10-15 abortu, negi girsis. Bet mano aplinkos (gimines, pazistami) dauguma tikrai nera dariusios, o tuo labiau dvizenklius skaicius. Todel nemanau, kad pries 20m. buvo masinis abortu darymas - zmoniu samone nesikeicia.
Gal net ne samone, bet gyvybes supratimas. Cia nuo aiskinimo nepriklauso


Na aš ir nesakau kad visos po 20 darė, bet juk žinių apie apsisaugojimą buvo labai maža ir tikrai ne viena tai išgyveno ir tikrai tuo nesidžiaugia, bet tokie buvo laikai ir ne mūsų reikalas kištis
Atsakyti
QUOTE(Ramunytėė @ 2006 03 29, 23:08)
Na aš ir nesakau kad visos po 20 darė, bet juk žinių apie apsisaugojimą buvo labai maža ir tikrai ne viena tai išgyveno ir tikrai tuo nesidžiaugia, bet tokie buvo laikai ir ne mūsų reikalas kištis


Mano mama ir teta schmoll.gif Viena močiūtė schmoll.gif , kita vieną (dėl medicininių priežasčių, pagimdė mirusį vaiką 8 neštumo mėn, ir iš karto pastojo. Gydytojai manė, kad neišgyvens pati). Tai gi tvarkėsi žmonės ir be abortų. Nereikia taip apie visus.
Atsakyti
QUOTE(Zen @ 2006 03 19, 18:59)
Ramunelle, uzjauciu tave del vaiko problemu. Linkiu, kad laikui begant (kuo greiciau) viskas stotu i vezes ir isaugtu normali sveika mergaite.
Dabar pasvarstysiu, kodel buvai iskaudinta.
Prabilai temoje skirstydama zmones i kategorijas, spresdama apie ju teise tureti ar netureti vaiku, dalindama pasauli lyg kirviu i balta ir juoda, net nesusimastydama, ar ka tuo uzgauni, ar ne. Net jei tau labai sunku, negali svaistytis tokiais kategoriskais pareiskimais, o is kitu tiketis tolerancijos ir supratimo. Tai, paprastai, ismokstame dar vaikysteje/paauglysteje.
Jei tau reikia paguodos, gal yra skyrelis, kur susitinka panasiu problemu turincios mamos, kurios is tiesu tave suprastu?

drinks_cheers.gif
Atsakyti