Įkraunama...
Įkraunama...

Abortas - 3

QUOTE(Getter @ 2006 04 08, 00:33)
Taip VIEN DĖL TO...vien dėl to kad ESAMAS VAISIUS nesunaikinamas...jis tiesiog nepradedamas....Tai vadinama apsisprendimu nepastoti......apsisprendimu neturėti vaikų... bet tikrai ne atranka...

Mirėja...ar tau būtina kad aš kiekvienam savo komentare pridėčiau "čia mano nuomonė, aš taip galvoju ir pan."?


Ką reiškia žodis "atranka"? Kodėl apsisprendimas "neturėti vaikų nepastojųs" nėra atranka, o "apsisprendimas neturėti vaikų pasidariųs abortą" yra? Abiem atvejais vaikas negimsta, rezultatas tas pats. Abortas- tai būdas tam rezultatui užtikrint, kaip ir KT, nutr. lyt.aktas,... Tai jei mylėsi vienoje padėtyje (vienas būdas) arba kitoje padėtyje (kitas būdas) tai vienų iš tų atvejų gali laikyt save nepasimylėjusia?

Ne, nes tai akivaizdu. Tarp "mano nuomone, jūsų žodžiai yra beprasmiški" ir Getter, 2006 04 08, 00:33 "jūsų žodžiai yra beprasmiški" skirtumas yra tik tuo atveju, jei tavo nick'u rašo dar ir kas nors kitas.

Atsakyti
QUOTE(mirėja @ 2006 04 07, 23:51)
Ką reiškia žodis "atranka"? Kodėl apsisprendimas "neturėti vaikų nepastojųs" nėra atranka, o "apsisprendimas neturėti vaikų pasidariųs abortą" yra? Abiem atvejais vaikas negimsta, rezultatas tas pats. Abortas- tai būdas tam rezultatui užtikrint, kaip ir KT, nutr. lyt.aktas,... Tai jei mylėsi vienoje padėtyje (vienas būdas) arba kitoje padėtyje (kitas būdas) tai vienų iš tų atvejų gali laikyt save nepasimylėjusia?

Ne, nes tai akivaizdu. Tarp "mano nuomone, jūsų žodžiai yra beprasmiški" ir Getter, 2006 04 08, 00:33 "jūsų žodžiai yra beprasmiški" skirtumas yra tik tuo atveju, jei tavo nick'u rašo dar ir kas nors kitas.

Mirėja.....nu dabar aš negaliu patikėti kad tu taip rašai blink.gif Nesuprantu kaip tu nematai skirtumo tarp "gyvybės nepradėjimo" ir " jau esamos gyvybes sunaikinimo" ....

Tai jei nenori vaikų ir nenori aborto kodėl nepasidarius sterilizacijos????Būtent, kad abortas tą atranką ir padaro...t.y. moteris darydama abortą atrenka...kad šitas vaikas negims...o vat gal vėliau kitas jau gims....buvo čia toks atvejis... O jei moteris net neapvaisinama...tai kur čia atranka???
Žodžiu...man taip šviečiasi kad mano diskusijos jau link pabaigos...nes nuoširdžiai sakant...man jau baisu....
swoon.gif
Atsakyti
QUOTE(Getter @ 2006 04 08, 01:05)
Mirėja.....nu dabar aš negaliu patikėti kad tu taip rašai  blink.gif  Nesuprantu kaip tu nematai skirtumo tarp "gyvybės nepradėjimo" ir " jau esamos gyvybes sunaikinimo" ....

Tai jei nenori vaikų ir nenori aborto kodėl nepasidarius sterilizacijos????Būtent, kad abortas tą atranką ir padaro...t.y. moteris darydama abortą atrenka...kad šitas vaikas negims...o vat gal vėliau kitas jau gims....buvo čia toks atvejis... O jei moteris net neapvaisinama...tai kur čia atranka???
Žodžiu...man taip šviečiasi kad mano diskusijos jau link pabaigos...nes nuoširdžiai sakant...man jau baisu....
swoon.gif


Skirtumą matau, bet ir tai, ir tai yra ATRANKA. Bent jau taip mokykloje moko. Atranka yra palikuonių nebuvimas ir tavo genetinės informacijos praradimas. Betchovenas, jei neklystų, buvo aštuntas vaikas šeimoje. Jei jo motina būtų po vieno vaiko pradėjųs saugotis, ar ji jo "neatrinktų"?

Tai o kodėl pati saugojaisi, o dabar vaikų nori? Atrinkai? Partneris užtikrino tinkamumą daugynimosi procesui ar kaip? Ar pasirinkai visiškai pagal tave nesvarbu gerbuvio sukūrimą?

Sterilizacijos Lietuvoje legaliai atlikt neimanoma, bučiau taip padariųs.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mirėja: 08 balandžio 2006 - 00:19
QUOTE(mirėja @ 2006 04 08, 00:07)
1.Skirtumą matau, bet ir tai, ir tai yra ATRANKA. Bent jau taip mokykloje moko. Atranka yra palikuonių nebuvimas ir tavo genetinės informacijos praradimas. Betchovenas, jei neklystų, buvo aštuntas vaikas šeimoje. Jei jo motina būtų po vieno vaiko pradėjųs saugotis, ar ji jo "neatrinktų"?

2.Tai o kodėl pati saugojaisi, o dabar vaikų nori? Atrinkai? Partneris užtikrino tinkamumą daugynimosi procesui ar kaip? Ar pasirinkai visiškai pagal tave nesvarbu gerbuvio sukūrimą?

3.Sterelizacijos Lietuvoje legaliai atlikt neimanoma, bučiau taip padariųs.

1.Manes niekas taip nemokė...
O tai moterys kurios negali turėti vaikų??? Jos tada ne savo noru atrankoj dalyvauja, ar kaip? lotuliukas.gif

2.Sorry...bet tokie argumentai man skamba per daug vaikiškai...kad į juos atsakinėčiau...
Tikrai toks vaizdas susidaro...kad nebeturit prie ko prisikabint...tai susigalvojot ATRANKĄ...
3. Abortai kai kuriose šalyse irgi uždrausti, bet kas nori išvažiuoja kitur jų darytis...tas pats su sterelizacija.. tik noro reikia...ir pirmyn...Jei abortai būtų uždrausti lietuvoj irgi sakytum bučiau pasidarius, bet nelegalu...?
Atsakyti
QUOTE(Getter @ 2006 04 08, 01:25)
1.Manes niekas taip nemokė...
O tai moterys kurios negali turėti vaikų??? Jos tada ne savo noru atrankoj dalyvauja, ar kaip?   lotuliukas.gif 

2.Sorry...bet  tokie argumentai man skamba per daug vaikiškai...kad į juos atsakinėčiau...
Tikrai toks vaizdas susidaro...kad nebeturit prie ko prisikabint...tai susigalvojot ATRANKĄ...
3. Abortai kai kuriose šalyse irgi uždrausti, bet kas nori išvažiuoja kitur jų darytis...tas pats su sterelizacija.. tik noro reikia...ir pirmyn...Jei abortai būtų uždrausti lietuvoj irgi sakytum bučiau pasidarius, bet nelegalu...?


1. O kaip mokė? (jau antrą kartą klausiu). Taip, dalyvauja ne savo noru. Kol kas atsargiai, bet vis garsiau pradėdama šnekėt apie pagalbinio apvaisinimo būdų, bei geresnės medicinos neigiamą poveikį žmonijos genofondui.
2.O kas kur kabinasi? Bėje, naujas žodis? Vietoj "beprasmiški" "vaikiški" g.gif Atranka sugalvojo Darvinas jei ką. Irgi mokykloje sakė. Nenoriu svetimų nuopelnų.
3.Taip ir padarysiu. Renku info. Kiek žinau- artimiausia šalis Rusija. Bet ir Latvijoje pasiklausiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mirėja: 08 balandžio 2006 - 00:43
QUOTE(mirėja @ 2006 04 08, 00:39)
1. O kaip mokė? (jau antrą kartą klausiu). Taip, dalyvauja ne savo noru. Kol kas atsargiai, bet vis garsiau pradėdama šnekėt apie pagalbinio apvaisinimo būdų, bei geresnės medicinos neigiamą poveikį žmonyjos genofondui.
2.O kas kur kabinasi? Bėje, naujas žodis? Vietoj "beprasmiški" "vaikiški" g.gif Atranka sugalvojo Darvinas jei ką. Irgi mokykloje sakė. Nenoriu svetimų nuopelnų.
3.Taip ir padarysiu. Renku info. Kiek žinau- artimiausia šalis Rusija. Bet ir Latvijoje pasiklausiu.


1. Nu tikrai ne taip kaip čia išdėstei...

2. Atranka...gaila neturiu enciklopedijos pažiūrėčiau reikšmę...Atranka pažodžiui ATRINKTI...o KAD ATRINKTI reikia turėti KĄ NUO KO atrinkti...IŠ NIEKO NIEKO ir neatrinksi...o kai turi KAŽKĄ tada gali ir ATRINKINĖTI...Kai nėra apvaisinimo - gyvybės, jos ir neatrinksi...o kai yra...tada jau atliekama atranka...gyventi tai butybei ar ne...
Aš ne Darvinas, bet aš atranką suprantu taip...

3. Linkiu kad niekada netektų dėl to gailėtis...nes vaikai yra palaiminimas...
Atsakyti
QUOTE(Getter @ 2006 04 08, 01:48)
1. Nu tikrai ne taip kaip čia išdėstei...


Na, gal trečias kartas pavyks. Kaip gi tave mokė?
Atsakyti
QUOTE(mirėja @ 2006 04 08, 00:53)
Na, gal trečias kartas pavyks. Kaip gi tave mokė?

uoj gausi man rods nuo moderatores cool.gif
Papildyta:
Aš čia irgi ne visai į temą...
Prisimeni pasaką PELENĖ? Taip? Atsimeni, kaip pamotė pasakė jai atrinkti pelenus nuo grūdų?? Vat dabar pagalvojau...jei ten būtų tik pelenai ir nebūtų grūdų...įdomu ką ta vargšė Pelenė būtų atrinkinėjus g.gif lotuliukas.gif Kokia ATRANKĄ ji būtų padarius g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Getter: 08 balandžio 2006 - 01:04
QUOTE(Getter @ 2006 04 08, 02:00)
uoj gausi man rods nuo moderatores  cool.gif
Papildyta:
Aš čia irgi ne į temą...
Prisimeni pasaką PELENĖ? Taip? Atsimeni, kaip pamotė pasakė jai atrinkti pelenus nuo grūdų?? Vat dabar pagalvojau...jei ten būtų tik pelenai ir nebūtų grūdų...įdomu ką ta vargšė Pelenė būtų atrinkinėjus  g.gif  lotuliukas.gif


Ko tu taip moderatorių bijai blink.gif Tik ir rašai "gausi pastabą", "gausiu pastabą". Ir kas tada? Tėvam praneš?

Čia taip mokykloj mokė? Keistą tu mokyklą lankei... Atrenki mėnesį kada vertą pastoti (jei gyveni su tuo pačiu partneriu), atrenki partnerį (jei saugojesi myledamasi su keliais). Abiem atvejais, dėl anksčiau minėtų priežasčių tai nebus tas pats vaikas, kaip ir moters kuri pagimdė, pasidarė abortą ir vėl gimdė. (Apie žmogžudistę nekartok, etinį skirtumą matau)

Atsakyti
QUOTE(mirėja @ 2006 04 08, 01:07)
Ko tu taip moderatorių bijai blink.gif Tik ir rašai "gausi pastabą", "gausiu pastabą". Ir kas tada? Tėvam praneš?

Čia taip mokykloj mokė? Keistą tu mokyklą lankei... Atrenki mėnesį kada vertą pastoti (jei gyveni su tuo pačiu partneriu), atrenki partnerį (jei saugojesi myledamasi su keliais). Abiem atvejais, dėl anksčiau minėtų priežasčių tai nebus tas pats vaikas, kaip ir moters kuri pagimdė, pasidarė abortą ir vėl gimdė. (Apie žmogžudistę nekartok, etinį skirtumą matau)


Pala pala...ar tu tik nesakai, kad nepvaisintas kiaušinėlis pasišalinantis menstruaciju metu irgi atranka????
Atsakyti
QUOTE(Getter @ 2006 04 08, 02:14)
Pala pala...ar tu tik nesakai, kad nepvaisintas kiaušinėlis pasišalinantis menstruaciju metu irgi atranka????


Aišku, nes prarandama unikali genetinė informacija. Gal tą mėnesį galėjo gimti Mocartas ar Einšteinas... (Aišku, ir antrojo Hitlerio gimimo tikimybės atmest negalima).
Atsakyti
QUOTE(mirėja @ 2006 04 08, 01:19)
Aišku, nes prarandama unikali genetinė informacija. Gal tą mėnesį galėjo gimti Mocartas ar Einšteinas... (Aišku, ir antrojo Hitlerio gimimo tikimybės atmest negalima).

Ji prarandama...teisingai...tai kaip praradimas t.y. to ko nėra ir niekad nebus...gali pretenduoti į atranką...nžn Mirėja gal atidaryk naują temą...apie visuotinę atranką...žiūrėk tikrai bendraminčių atsiras...čia tema apie abortus...ir mano minėta atranka buvo apie apsigimimus...kad aborto būdu vyksta atranka...netobulas - nereikalingas (gadins gyvenimą), sveikas - gimdom (bus laimingas ir kitus laimingais padarys)...
Atsakyti