Įkraunama...
Įkraunama...

Abortas - 3

Na ir piktynes cia. box.gif Palikime Getter ramybėje ir nebepulkime, manau ji verta pagarbos už tokius gilius įsitikiminus ir palinketi, kad jai niekada netektų stovėti apsisprendimo kryžkelėje. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Getter @ 2006 04 09, 12:44)
Aš galvoju kad Dievas nepateisina gyvybės sunaikinimo...bet kokiu atveju...bet vat dėl iškilusios motinai grėsmės....nžn....reikia pasitart su kitais tikinčiaisiais  mirksiukas.gif   Aišku žmogus lieka žmogumi....kas beproto pasitiki Dievu tas melsis Jam ir tikės stebuklu...kas netiki elgsis taip kaip jam atrodo geriausia....
Yra viena tikinčioji čia SM kur jai irgi buvo pasakę abortą darytis, dėl pavojaus jos gyvybei...bet ji nesidarė...meldėsi Dievui...tikėjo Juom...ir pagimdę...sveiką vaiką...ir pati gyva liko...


čia aš suprantu taip - kas proto neturi, pasitikės Dievu ir gimdydama galbūt mirs, o kas bent kiek mąsto, nerizikuos ir pasidarys abortą.
o tu suskaičiuok tas, kurios meldėsi, pasitikėjo Dievu, bet ne gydytojais ir vistiek mirė.

Mirėja, Krysta drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Peledike: 09 balandžio 2006 - 17:56
QUOTE(Getter @ 2006 04 09, 13:44)
<...>Tu teisingai pastebėjai...aš tikrai suprantu tas moteris ir nesmerkiu...bet pateisint man neišeina....bent jau tas kurios darėsi abortųs  ne dėl gyvybės ar baisių apsigimimų....o juk tokių dauguma....
<...>

Kaip suprasti tavo teiginį - supranti, bet pateisinti neišeina? Kiek suprantu, atleisti ir pateisinti gali Aukščiausias, o mes, paprasti žmonės, galime tik pasirinkti savo atveju ir nemesti akmens į kitą, nes patys ne be nuodėmės esam? Kodėl manai, kad tu turi teisę "pateisinti" ar "nepateisinti" vieno ar kito poelgio? "Aš nedaryčiau" ar "aš daryčiau" yra pakankamas savo nuomonės tuo klausimu išsakymas kartu pateikiant motyvus. O pateisinti... Moteris, padariusi abortą ir besikankinanti ar jaučianti padariusi klaidą yra pakankamai nubausta ar bus nubausta ateityje, o mes galime tik užjausti ar palaikyti sunkią valandą. O jei ji nejaučia jokio gailesčio, moralas sukels tik pyktį ir panieką. Tai jos reikalas - pasielgti ir jaustis taip, kaip nusipelnė, kaip nusprendė, kaip pati pasirinko. Jei žmogus prašo patarimo - galim patarti, jei pagalbos - galim padėti, o nepateisinti?...
Atsakyti
QUOTE(Krysta @ 2006 04 09, 19:05)
Kaip suprasti tavo teiginį - supranti, bet pateisinti neišeina? Kiek suprantu, atleisti ir pateisinti gali Aukščiausias, o mes, paprasti žmonės, galime tik pasirinkti savo atveju ir nemesti akmens į kitą, nes patys ne be nuodėmės esam? Kodėl manai, kad tu turi teisę "pateisinti" ar "nepateisinti" vieno ar kito poelgio? "Aš nedaryčiau" ar "aš daryčiau" yra pakankamas savo nuomonės tuo klausimu išsakymas kartu pateikiant motyvus. O pateisinti... Moteris, padariusi abortą ir besikankinanti ar jaučianti padariusi klaidą yra pakankamai nubausta ar bus nubausta ateityje, o mes galime tik užjausti ar palaikyti sunkią valandą. O jei ji nejaučia jokio gailesčio, moralas sukels tik pyktį ir panieką. Tai jos reikalas - pasielgti ir jaustis taip, kaip nusipelnė, kaip nusprendė, kaip pati pasirinko. Jei žmogus prašo patarimo - galim patarti, jei pagalbos - galim padėti, o nepateisinti?...

Va taip...suprantu jų tam tikras aplinkybes ir t.t. bet nepateisinu, kad pasirinko abortą o ne gyvybę (kalbu apie dauguma atvejų, ne tuos kur dėl gyvybės ar apsigimimo)....Aš turiu teisę išsakyti savo nuomonę...kaip ir kitos irgi...Daug yra manančių...kad abortas - žudymas...tik ne visos kaip aš "rėkauja"...būtų mūsų DAUG tada klaustumėm tavęs...kaip tu gali toleruoti žmogaus žudymą?....bet deja taip nėra...taigi belieka man vienai čia "rėkauti" ir teisintis....
Esmė ta kad pats faktas Abortas - man yra amoralus....kaip ir narkotikai...ir kt. bet tai nereiškia, kad aš smerkiu ir teisiu narkomanus ar tas moteris kurios abortą pasidarė...Ir taip aš jų poelgio nepateisinu nes jos sunaikino gyvybę....nors kodėl jos taip padarė (išimtinais atvejais) galiu suprast....
O jei žmogus ieško informacijos, tai jos pateikti negalim??? Pvz...kaip vaikiukas supjaustomas į gabalėlius ar kaip jis nuplikomas druska....arba kaip jam išsiurbiamos smegenys.....juk tai vyksta su niekuom neprasikaltusia asmenybe....Kodėl negalima to sakyti????
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Getter: 09 balandžio 2006 - 21:51
getter, aš su tavim 4u.gif rėkavau, regis, senesnėje temoje biggrin.gif
kiekvienas turim savo vertybes. man gyvybė - viena iš svarbiausių vertybių. o kitam gal ne. ir tebūnie, kaip sakoma, juk "durnų minčių" neišmesi tongue.gif

o jei gresia motinai kažkas rimot, tada pasirenkamas mažesnis blogis, t.y. daro abortą, kad išgyventų mama. o juk mama galės kitų mažiukų turėti

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo briedžiukė: 09 balandžio 2006 - 22:01
QUOTE(briedžiukė @ 2006 04 09, 22:00)
getter, aš su tavim 4u.gif  rėkavau, regis, senesnėje temoje biggrin.gif
kiekvienas turim savo vertybes. man gyvybė - viena iš svarbiausių vertybių. o kitam gal ne. ir tebūnie, kaip sakoma, juk "durnų minčių" neišmesi tongue.gif

o jei gresia motinai kažkas rimot, tada pasirenkamas mažesnis blogis, t.y. daro abortą, kad išgyventų mama. o juk mama galės kitų mažiukų turėti

drinks_cheers.gif

KAS DAR SU MUMIS RĖKAUJA ????? bigsmile.gif
Atsakyti
taip taip, įkursim rėkaujančiųjų frakciją lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(briedžiukė @ 2006 04 09, 23:00)
getter, aš su tavim 4u.gif  rėkavau, regis, senesnėje temoje biggrin.gif
kiekvienas turim savo vertybes. man gyvybė - viena iš svarbiausių vertybių. o kitam gal ne. ir tebūnie, kaip sakoma, juk "durnų minčių" neišmesi tongue.gif

o jei gresia motinai kažkas rimot, tada pasirenkamas mažesnis blogis, t.y. daro abortą, kad išgyventų mama. o juk mama galės kitų mažiukų turėti
drinks_cheers.gif



QUOTE(Getter @ 2006 04 09, 23:34)
KAS DAR SU MUMIS RĖKAUJA ?????  bigsmile.gif


Na-na, jūs gi skirtingus dalykus rėkiat. Pirmą "rėkimo programą" sudėrinkit. Nes jei jūsų frakcija pateisina abortus Briedžiukės išvardintais atvejais tai ir aš stot galiu. Bet jei ne, tai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(mirėja @ 2006 04 09, 23:02)
Na-na, jūs gi skirtingus dalykus rėkiat. Pirmą "rėkimo programą" sudėrinkit. Nes jei jūsų frakcija pateisina abortus Briedžiukės išvardintais atvejais tai ir aš stot galiu. Bet jei ne, tai schmoll.gif

Joo suderinam....paliekam tą mažą dalį abortų dėl gyvybės ir apsigimimų...ir rėkiam dėl ABORTO kaip būdo vaiko atsikratymui ir šeimos planavimui drinks_cheers.gif
Atsakyti
Rėkavimai čia nieko nepadės. schmoll.gif Toms moterims, kurios dvejoja daryti ar nedaryti aborto reikia konkrečios pagalbos.
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2006 04 10, 11:10)
Rėkavimai čia nieko nepadės. schmoll.gif Toms moterims, kurios dvejoja daryti ar nedaryti aborto reikia konkrečios pagalbos.

va va... huh.gif būtent.....
Atsakyti
QUOTE(Getter @ 2006 04 08, 12:19)
Todėl, kad kai prašai Dievo atleidimo iš visos širdies...Jis atleidžia....


Čia kaip? Raštą atsiunčia ar į ausį pakužda?
Atsakyti