Įkraunama...
Įkraunama...

Abortas - 3

Žinot aš biški ne apie dieva ar pan. Bet noriu pasakyt ,kad jau tegul pasidaro aborta ,nei išnešioja 9mėn ,pagimdo ir tada arba palieka ant sniego mirti ar net pasmauge ar tiesiok kaip kačiuka paskandina.
Jai jau ketina vaika žudyt ,tai getiau pačioja užuomažgoj,nei suteikdami nežmoniška skausma angelėliams
Atsakyti
QUOTE(mirėja @ 2006 04 23, 20:43)
Ar viską duoda Dievas? Karus, marus, tt... Taip sakant gailestingojo Dievo dovana žmonijai? Ir ne sakykit kad per potvynius, žemes drebėjimus,,,, žusta tik nusidėjeliai, o nei vienas nekaltas vaikas ar nėsčia moteris nenukenčia.

nueik i skireli " religija ir izoterika" issiaiskinsi daugiau,ka duoda dievas ir ka susikuria pati zmonija
Papildyta:
QUOTE(akse @ 2006 04 23, 20:57)
manau kad zmogus yra sukurtas su protu ir daugeli dalyku pats nusprendzia,ir tai yra tik to zmogaus reikalas.taip pat ir moters,kuri nusprende pasidaryt aborta.ir nei vienas neturi teises kistis i jos gyvenima ir spresti ar teisingai ji elgiasi,o juo labiau teisti.apsirinkim visu pirma aplink save siuksles.kas liecia Dieva tai manau ,kad jis kur kas gailestingesnis toms ,kurios tai padare negu toms ,kurios savo sirdis tersia smerkimu,teisimu ir nesupratingumu g.gif

sutinku su tavim
Atsakyti
QUOTE(gelala @ 2006 04 23, 20:10)
nueik i skireli " religija ir izoterika" issiaiskinsi daugiau,ka duoda dievas ir ka susikuria pati zmonija


Kaip "reikia" atsakyti į tokius klausimus žinau, bet tai nereiškia kad sutinku. Jei Dievas galestingas tai turėtų pasirūpinti visais, o ne baust vienus už kitų nuodėmes. Taip pat ir aborto/ nesveiko vaiko atveju: jei Dievas duoda "išbandymą" tai moteriai, tai kodėl labiausiai nukenčia vaikas? Labai patogu suskirstyti: viskas kas gero- iš Dievo, o jei kas blogo- pats kaltas (arba velnias). Bet net jei motina "pati kalta", tai kodėl leidžiama kad per ją kentėtų vaikas?
Atsakyti
QUOTE(mirėja @ 2006 04 23, 21:44)
Kaip "reikia" atsakyti į tokius klausimus žinau, bet tai nereiškia kad sutinku. Jei Dievas galestingas tai turėtų pasirūpinti visais, o ne baust vienus už kitų nuodėmes. Taip pat ir aborto/ nesveiko vaiko atveju: jei Dievas duoda "išbandymą" tai moteriai, tai kodėl labiausiai nukenčia vaikas? Labai patogu suskirstyti: viskas kas gero- iš Dievo, o jei kas blogo- pats kaltas (arba velnias). Bet net jei motina "pati kalta", tai kodėl leidžiama kad per ją kentėtų vaikas?

todel ,kad tevai mokosi is savo vaiku
Atsakyti
QUOTE(gelala @ 2006 04 23, 21:09)
todel ,kad tevai mokosi is savo vaiku


Vaikai nėra "mokomasis žaislas", jie jaučia ir kenčia. Kaip galima versti vieną žmogų kentėti, kad ko nors išmokyt kitą? Vaikai ligiai taip pat turi tik vieną šansą, vieną gyvenimą, tai kada jie gyvens ne kaip "mokytojai" savo tėvams, bet kaip asmenybės? Kaip turi jaustis vaikas, kurio atejimo į pasaulį tikslas "pamokyti" tėvus, kuris yra "BAUSMĖ" savo tėvams doh.gif
Atsakyti
QUOTE(oziaragis @ 2006 04 23, 17:38)
drinks_cheers.gif As ta patyriau ir nemanau ,kad tu galvoji savanaudiskai.Nebuciau pasiryzusi tam sunkiam zingsniui jei buciau zinojusi,kad tai musu seima galetu pakelti,bet.....Dabar isitikinus ,kad pasielgiau teisingai.
Papildyta:

As Dievu netikiu ir manau,kad religija sukurta pacio zmogaus kaip auklejimo priemone.Bet tai labai gerai nes ji daug kam padeda ir daug ka isgelbeja.Man paciai religija nereikalinga ,as tikiu savo pasamones galia ir man tai labai padeda thumbup.gif


drinks_cheers.gif: aš irgi tikiu savo pastangomis, savo veiksmais ir sprendimais. O tie kas smerkia mane - tegu pirma apsidairo aplink save.

QUOTE(mirėja @ 2006 04 23, 19:43)
Ar viską duoda Dievas? Karus, marus, tt... Taip sakant gailestingojo Dievo dovana žmonijai? Ir ne sakykit kad per potvynius, žemes drebėjimus,,,, žusta tik nusidėjeliai, o nei vienas nekaltas vaikas ar nėsčia moteris nenukenčia.


Čia irgi sutinku. Jei jau Dievas už kūdikius - tai afrikos vaiaki nebadautų, besilaukiančios moterys nepatektų į avarijas ir pan. Manau, kad žmogus yra sao likimo kalvis ir ne kitaip.

QUOTE(mirėja @ 2006 04 23, 22:35)
Vaikai nėra "mokomasis žaislas", jie jaučia ir kenčia. Kaip galima versti vieną žmogų kentėti, kad ko nors išmokyt kitą? Vaikai ligiai taip pat turi tik vieną šansą, vieną gyvenimą, tai kada jie gyvens ne kaip "mokytojai" savo tėvams, bet kaip asmenybės? Kaip turi jaustis vaikas, kurio atejimo į pasaulį tikslas "pamokyti" tėvus, kuris yra "BAUSMĖ" savo tėvams doh.gif


Skaudžiausia , kad kartais tėvai dėl savęs nepriima to sprendimo ir gimsta tikrai nuskriausti vaikai. Jie kenčia dėl to, kad yra kitokie, jie nenori gyventi, tačiau kažkas juos verčia. Ir patikėkit, kad šiuolaikinė medicina kartais perlenkia lazdą. Kaip pavyzdys - giminaitė 10 metų prikaustyta pri elovos gyveno. Nei šnekėjo, nelabai ką tesuptrato. Tik gydytojai dirbtinai palaikė jos kvėpavimą. Jos vaikai negalėjo niekur toliau išvykti, buvo pririšti. Argi gyvenimas kai tik rankos yra šiltos, o daugiau nieko negali?
Sutinku, kad priimti sprendimą autanazijai yra sunku, tačiau kartais tai reikalinga. PAnašiai ir su abortu. Kartais tiesiog reikia, kad mažiau žmonių gailėtųsi.

Pasikartosiu, jei jau atsitiks taip, kad turėsiu nutraukti nėštumą dėl sveiaktos - tuomet geriau įsivaikinsiu vaikutį ir duosiu tiek meilės kiek galėsiu. Manau net ir dDievas (jei jis toks yra, man atleis).
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2006 04 24, 00:23)
drinks_cheers.gif: aš irgi tikiu savo pastangomis, savo veiksmais ir sprendimais. O tie kas smerkia mane - tegu pirma apsidairo aplink save.
Čia irgi sutinku. Jei jau Dievas už kūdikius - tai afrikos vaiaki nebadautų, besilaukiančios moterys nepatektų į avarijas ir pan. Manau, kad žmogus yra sao likimo kalvis ir ne kitaip.
Skaudžiausia , kad kartais tėvai dėl savęs nepriima to sprendimo ir gimsta tikrai nuskriausti vaikai. Jie kenčia dėl to, kad yra kitokie, jie nenori gyventi, tačiau kažkas juos verčia. Ir patikėkit, kad šiuolaikinė medicina kartais perlenkia lazdą. Kaip pavyzdys - giminaitė 10 metų prikaustyta pri elovos gyveno. Nei šnekėjo, nelabai ką tesuptrato. Tik gydytojai dirbtinai palaikė jos kvėpavimą. Jos vaikai negalėjo niekur toliau išvykti, buvo pririšti. Argi gyvenimas kai tik rankos yra šiltos, o daugiau nieko negali?
Sutinku, kad priimti sprendimą autanazijai yra sunku, tačiau kartais tai reikalinga. PAnašiai ir su abortu. Kartais tiesiog reikia, kad mažiau žmonių gailėtųsi.

Pasikartosiu, jei jau atsitiks taip, kad turėsiu nutraukti nėštumą dėl sveiaktos - tuomet geriau įsivaikinsiu vaikutį ir duosiu tiek meilės kiek galėsiu. Manau net ir dDievas (jei jis toks yra, man atleis).
karta taip padariau , ir dabar turiu skaudzia pamoka,oi skaudzia...Smerkti kitu mes neturime teises,kaip ir atimti gyvybes,nes ateina diena,kai pradedi moketi uz savo klaidas verysad.gif

Atsakyti
nemanau,kad kuriai nors abortas butu lengvas pasirnkimas.Ne is gero tokie dalykai daromi.O pasmerkt lengviausia...
Atsakyti
Kodėl jūs vis rašot apie smerkimą ir teisimą....????? Man pvz tai jau atsibodo...Čia tema DISKUSIJOMS...o ne smerkimui ir teisimui....Jei žmonės išsako savo kategorišką "NE" abortui....tai nereiškia kad jos smerkia tas kurios jį pasidarė....

O kas liečia Dievą.... Senajam Testamente yra daug pavyzdžių kur Dievas nubaudžia žmones siūsdamas jiems nelaimes ir ligas už žmonių pasileidusį gyvenimą (bet ir vėl parodydavo savo gailestingumą, jas patraukdamas)... Po to buvo atsiūstas Jėzus, kuris mirė už viso pasaulio nuodėmes....Visos nelaimės ir toliau vyksta kaip žmonių elgesio pasėkmė...Tikintiesiems tai traktuojama kaip išbandymai...netikintiesiems - gyvenimo pasėkmės.... Beabejo mes visi nuodėmingi...skirtumas tik tas, kad tikintysis meldžiasi ir atgailauja...netikintysis - kaupia nuodėmių bagažą....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Getter: 24 balandžio 2006 - 12:16
QUOTE(Getter @ 2006 04 24, 13:13)
Beabejo mes visi nuodėmingi...skirtumas tik tas, kad tikintysis meldžiasi ir atgailauja...netikintysis - kaupia nuodėmių bagažą....


Va čia tai jau neamonę rašai. Negi manai,kad ite, kurie netiki neatgailauja? Ar atgailavimo forma tėra vienintelė: Nueiti, pasakyti kunigui (kuris dažniasuia yra dar labiau pasileidęs už žmogų) į ausį, sukalbėti 10 sveika marijų ir 3 tėve mūsų ir visos nuodėmės bus atleistos? Ir su "Tabula Rasa" toliau keliauji per gyvenimą. Man tai yra vienas kvailiausių religijos dalykų - jos kvailos apeigos. Jei jau aš nusidėjau - tai tikrai mintyse atgailauju, arba padarau už tai kokį gerą darbą.

g.gif: kaži kam dievas bus gailestingesnis, besimeldžiančiiai davatkai, ar tam, kuris daro gerus darbus, nors ir daro nuodėmes kartais...
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2006 04 24, 13:53)
Va čia tai jau neamonę rašai. Negi manai,kad ite, kurie netiki neatgailauja? Ar atgailavimo forma tėra vienintelė: Nueiti, pasakyti kunigui (kuris dažniasuia yra dar labiau pasileidęs už žmogų)  į ausį, sukalbėti 10 sveika marijų ir 3 tėve mūsų ir visos nuodėmės bus atleistos? Ir su "Tabula Rasa" toliau keliauji per gyvenimą. Man tai yra vienas kvailiausių religijos dalykų - jos kvailos apeigos. Jei jau aš nusidėjau - tai tikrai mintyse atgailauju, arba padarau už tai kokį gerą darbą.

g.gif: kaži kam dievas bus gailestingesnis, besimeldžiančiiai davatkai, ar tam, kuris daro gerus darbus, nors ir daro nuodėmes kartais...


Čia jau kažkas minėjo, kad tikėjimas ir religija du skirtingi dalykai...
Ir apie jokius kunigus aš nekalbu...Tikintysis yra tas kurio gyvenime Dievas yra GYVAS.... Jis gali būti katalikas, protestantas...nesvarbu...svarbu tai kad jis tiki (realiai) Dievu...vat toks žmogus atgailauja pačiam Dievui...ir žino kad jam nuodėmės yra atleidžiamos...ir tuo pačiu jis jų stengiasi nekartoti...
O netikintysis...beabejo žmogus turi sažinę...ir bando kažkaip taisyti savo blogus darbus...Tik esmė ta kad darbais savęs neišteisinsi...
Dievas vertins tavo darbus tokiu atveju...jei žmogus per savo gyvenimą nebus išgirdęs apie Dievą...o tokių žmonių pasaulyje yra llllll mažai...Kitais atvejais bus vertinamas tavo tikėjimas....arba netikėjimas....
Dievas gailestingas visiems vienodai...ir Jo meilė išvis beribė ir protu nesuvokiama...
Atsakyti
QUOTE(Getter @ 2006 04 24, 15:30)
Tik esmė ta kad darbais savęs neišteisinsi...
Dievas vertins tavo darbus tokiu atveju...jei žmogus per savo gyvenimą nebus išgirdęs apie Dievą...o tokių žmonių pasaulyje yra llllll mažai...Kitais atvejais bus vertinamas tavo tikėjimas....arba netikėjimas....
Dievas gailestingas visiems vienodai...ir Jo meilė išvis beribė ir protu nesuvokiama...


Na paimkim 2 situacijas susijusias su abortu:
1. Moteris laikiasi kūdikio. Sužino, kad kažkas negerai. rekomenduojama daryti abortą. Ji sutinka, tam, kad neskaudinti daugiau aplinkinių. Pačiai sunku, ji atgailauja, ir kaip savo atgailą ji įsivaikina vaikutį iš vaikų namų, kurį myli kaip savo.
2 situacija analogiška. Pasidaro abortą. TAčiau tik atgailauja nuolat mintyse, kad Dievas jai atleistų už jos klaidą.

Ir kuri situacija čia teisingesnė? Aš manau, kad vien atgaila šiuo atveju yra šh... Manau, kad aitgailą reikia pagrįsti darbais.
Labai lengva būtų jei galėčiau žudyti, paskui paatgailausiu dieną ir vėl kaip niekur nieko mane Dievulis mylės. DArbais o ne žodžiais ir ne mintimis reikia gyventi.


Getter, klausyk, o tu mintinai šventą raštą moki? Gal priklausai kokiai nors neaiškiai bažnyčiai, nes kalbi kaip iš "Tikėjimo žodžio". Čia tik domiuosi, nepriimk kaip įžeidimą wink.gif

Atsakyti