Įkraunama...
Įkraunama...

Abortas - 3

QUOTE(Antroji @ 2006 05 05, 14:23)
Daugumos abortų iniciatoriai arba kaltininkai būna vyrai


tam pachiam straipsnyje, apie kuri chia kalbame, yra aishkiai parashyta, kad labai dazhnai moters apsisprendimas daryti aborta yra nulemtas SMURTO SHEIMOJE. taigi, tavo minima problema nera naujiena...

Papildyta:
QUOTE(Zen @ 2006 05 06, 16:17)
Kas benutiktu, kalta moteris.


zen, ar bent buvai atsivertusi straipsni?

Papildyta:
QUOTE(gelala @ 2006 05 08, 10:41)
zudyti ar ne tai kievieno zmogaus pasirinkimas

gelala, pastebejau, kad nesi abortu shalininke... bet chia parashei tai doh.gif
kaip manai, ash turiu teise tave zhudyti (jei man kiltu toks noras), ar ne? juk ash zhmogus, todel turiu teise rinktis, tiesa?



jooo.... butu puiki temos antrashte: "abortas: zhudyti ar ne - tai kiekvieno zhmogaus pasirinkimas" thumbup.gif tiksliau nesuformuluosi drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(ragnez @ 2006 05 09, 12:25)
tam pachiam straipsnyje, apie kuri chia kalbame, yra aishkiai parashyta, kad labai dazhnai moters apsisprendimas daryti aborta yra nulemtas SMURTO SHEIMOJE. taigi, tavo minima problema nera naujiena...

Papildyta:
zen, ar bent buvai atsivertusi straipsni?

Papildyta:

gelala, pastebejau, kad nesi abortu shalininke... bet chia parashei tai  doh.gif
kaip manai, ash turiu teise tave zhudyti (jei man kiltu toks noras), ar ne? juk ash zhmogus, todel turiu teise rinktis, tiesa?
jooo.... butu puiki temos antrashte: "abortas: zhudyti ar ne - tai kiekvieno zhmogaus pasirinkimas"  thumbup.gif tiksliau nesuformuluosi  drinks_cheers.gif

kaip elgtis zmogus pasirenka pats,ar ne taip?Oar tu turi teise zudyti ar ne tai velgi tavo pasirinkimas,ojei zmogus igyvenima ziuri pavirsutiniskai tai jau jo problema
Atsakyti
QUOTE(ragnez @ 2006 05 09, 10:25)
kaip manai, ash turiu teise tave zhudyti (jei man kiltu toks noras), ar ne? juk ash zhmogus, todel turiu teise rinktis, tiesa?
jooo.... butu puiki temos antrashte: "abortas: zhudyti ar ne - tai kiekvieno zhmogaus pasirinkimas"  thumbup.gif tiksliau nesuformuluosi  drinks_cheers.gif

drinks_cheers.gif

Labai taikiai pasakyta, nors skamba žiauriai...bet abortas ir yra žiaurus verysad.gif ne tik gyvybės atžvilgiu, bet ir moters verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(gelala @ 2006 05 09, 10:37)
kaip elgtis zmogus pasirenka pats,ar ne taip?O ar tu turi teise zudyti ar ne tai velgi tavo pasirinkimas,ojei zmogus igyvenima ziuri pavirsutiniskai tai jau jo problema


Dar tokio dalyko neteko girdėt blink.gif Bet ko tik šiame gyvenime ne būna blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Getter @ 2006 05 09, 23:08)
drinks_cheers.gif

Labai taikiai pasakyta, nors skamba žiauriai...bet abortas ir yra žiaurus  verysad.gif  ne tik gyvybės atžvilgiu, bet ir moters  verysad.gif
Papildyta:
Dar tokio dalyko neteko girdėt  blink.gif  Bet ko tik šiame gyvenime ne būna  blink.gif

na mergaites matau nesupratot ka norejau pasakyt,bet pati esu kalta,kad nemoku isdestyt savo minciu.As tikrai neteisinu tu moteru kurios darosi abortus,nes teisint ar smerkt negaliu,dievas suteike zmogui laisva valia rinktis t.y.laikytis jo isakymu arba ne ir jei zmogus bent kiek ismano dieviskuosius desnius tai priimdamas tokius sprendimus kaip abortas manau gerai pagalvos,oabortu jokiais istatymais neuzdrausi,tiesiog zmogus turetu keisti poziuri i GYVYBE 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gelala @ 2006 05 10, 07:25)
na mergaites matau nesupratot ka norejau pasakyt,bet pati esu kalta,kad nemoku isdestyt savo minciu.As tikrai neteisinu tu moteru kurios darosi abortus,nes teisint ar smerkt negaliu,dievas suteike zmogui laisva valia rinktis t.y.laikytis jo isakymu arba ne ir jei zmogus bent kiek ismano dieviskuosius desnius tai priimdamas tokius sprendimus kaip abortas manau gerai pagalvos,oabortu jokiais istatymais neuzdrausi,tiesiog zmogus turetu keisti poziuri i GYVYBE 4u.gif

O kodėl tada skiriasi požiūris į abortą ir į vaiko nužudymą??? Juk abiem atvejais sunaikinama gyvybė... ar tai irgi mūsų laisvas pasirinkimas??? Tai jei kam atsibos vaikai...ką juos galim ramiai nužudyt nes tai mūsų LAISVAS pasirinkimas, kurį mums davė Dievas??? Ane???
Papildyta:
Ar čia tipo yra taip...Nepasidarei aborto vadinasi augini vaiką ir negali juom atsikratyti...O jei myliesi (žinodama kad yra galimybė pastoti) tai gali pasidaryti abortą ir vaiko neturėti (čia kalbu dauguma atveju)???
Papildyta:
Ir dar, nebūtina čia Dievo įsakymais remtis...yra ir žmogiškumas...NIEKAS neturi teisės atimti kitam gyvybės...o kas galvoja, kad turi...tegu galvoja...atpildas ne už kalnų...
Atsakyti
QUOTE(Getter @ 2006 05 10, 19:30)
atpildas ne už kalnų...

Getter, gal nebereikia, a... g.gif Cia, galbut, ateina pasiskaityti ir moterys, kuriom reikia apsispresti, o jos yra netikincios...tokiais grasinimais gali atbaigyti sutrikusi, pasimetusi zmogu...ir jam sis skyrelias gali pasirodyti, kaip davatku lizdas... g.gif Tikrai gerbiu tavo pozicija, bet kai argumentai tokia, na...perdaug rimta tema tampa biblijos citavimo vieta.....zinai, zmoguje galima ir kitaip suzadinti zmogu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Getter @ 2006 05 10, 21:30)
O kodėl tada skiriasi požiūris į abortą ir į vaiko nužudymą??? Juk abiem atvejais sunaikinama gyvybė... ar tai irgi mūsų laisvas pasirinkimas??? Tai jei kam atsibos vaikai...ką juos galim ramiai nužudyt nes tai mūsų LAISVAS pasirinkimas, kurį mums davė Dievas??? Ane???
Papildyta:
Ar čia tipo yra taip...Nepasidarei aborto vadinasi augini vaiką ir negali juom atsikratyti...O jei myliesi (žinodama kad yra galimybė pastoti) tai gali pasidaryti abortą ir vaiko neturėti (čia kalbu dauguma atveju)???
Papildyta:
Ir dar, nebūtina čia Dievo įsakymais remtis...yra ir žmogiškumas...NIEKAS neturi teisės atimti kitam gyvybės...o kas galvoja, kad turi...tegu galvoja...atpildas ne už kalnų...

nelabai supratau kodel sakai kad mano poziuris skiriasi i aborta ir vaiko nuzudyma g.gif
Atsakyti
QUOTE(gelala @ 2006 05 10, 23:37)
nelabai supratau kodel sakai kad mano poziuris skiriasi i aborta ir vaiko nuzudyma g.gif

manau mes galvojam taip pat tik kazkodel nesusisnekam idomu kodel? g.gif
Atsakyti
QUOTE(sniurke @ 2006 05 10, 21:33)
Getter, gal nebereikia, a... g.gif Cia, galbut, ateina pasiskaityti ir moterys, kuriom reikia apsispresti, o jos yra netikincios...tokiais grasinimais gali atbaigyti sutrikusi, pasimetusi zmogu...ir jam sis skyrelias gali pasirodyti, kaip davatku lizdas... g.gif Tikrai gerbiu tavo pozicija, bet kai argumentai tokia, na...perdaug rimta tema tampa biblijos citavimo vieta.....zinai, zmoguje galima ir kitaip suzadinti zmogu smile.gif

Aš Biblijos necitavau bent jau dabar g.gif O be to man bandė įrodyt, kad mūsų komentarai nieko nepakeis tų gyvenime kurios nežino ar daryt abortą ar ne...
Be to ir netikinčios supranta, kad už blogį grįžta blogis, už gėrį - gėris... Elementarus atpildas uš kiekvieno žmogaus poelgius... Kiek supratau čia nei viena aborto - gėriu nelaiko...vadinasi tai blogis...už tai geri dalykai gyvenime tikrai nenusimato schmoll.gif
Atsakyti

Aš Biblijos necitavau bent jau dabar g.gif O be to man bandė įrodyt, kad mūsų komentarai nieko nepakeis tų gyvenime kurios nežino ar daryt abortą ar ne...
Be to ir netikinčios supranta, kad už blogį grįžta blogis, už gėrį - gėris... Elementarus atpildas uš kiekvieno žmogaus poelgius... Kiek supratau čia nei viena aborto - gėriu nelaiko...vadinasi tai blogis...už tai geri dalykai gyvenime tikrai nenusimato schmoll.gif
[/quote]
drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(gelala @ 2006 05 10, 21:37)
nelabai supratau kodel sakai kad mano poziuris skiriasi i aborta ir vaiko nuzudyma g.gif



QUOTE(gelala @ 2006 05 10, 21:56)
manau mes galvojam taip pat tik kazkodel nesusisnekam idomu kodel? g.gif

Aš ne konkrečiai turėjau galvoje tavo požiūrį...tiesiog tu rašei ankščiau, kad "žudyti ar ne kiekvieno žmogaus pasirinkimas" už to aš ir užsilabinau ax.gif
Daugumos požiūris į "abortą" ir "vaiko nužudymą" yra laaaaabai skirtingas...t.y. abortas kažkodėl laikomas mažesnė blogybė nei vaiko nužudymas...o juk esmė ta pati - naikinama gyvybė.... Ir dar kai parašei apie tą pasirinkimą blink.gif tai taip ir gaunasi, kad galim jei tik norim (kadangi tai mūsų pasirinkimas) atimt vaikui (ar žmogui) gyvybę...
Ką aš noriu pasakyt.... " bijai vilko - neik į mišką" Nenori vaikų - nenorėk sexo, kuris gali tą vaikelį atsiūst neplanuotai...tada nerekės abortų...O jei nebijai - VALIO thumbup.gif


Atsakyti
QUOTE(Getter @ 2006 05 10, 21:56)
Aš Biblijos necitavau bent jau dabar  g.gif  O be to man bandė įrodyt, kad mūsų komentarai nieko nepakeis tų gyvenime kurios nežino ar daryt abortą ar ne...
Be to ir netikinčios supranta, kad už blogį grįžta blogis, už gėrį - gėris...

Taip, sioje vietoje necitavai, bet, visumoje, pastovios citatos..

Gal, delto ir tamstos komentarai neefektyvus, kadangi tai, tiesiog, citatos Biblijos, sausos, ir tuo atsakingu momentu, toms moterims, svetimos.. g.gif

Kad, gyvenime egzistuoja bumerango principas, as tikiu... bet, labai gaila, daznai tenka pazinti priesinga reiskini...
Papildyta:
Beja, kazkada as prasiau savo geriausios drauges gimdyti (ji, buvo pastojusi), ir palikti man savo vaikeli (kadangi ji islose "Zalia korta"), tol, kol ji isitvirtins, tiek finansiskai, tiek moraliskai....ji, su tuo nesutiko...pasidare aborta...siandien ji, gyvena laiminga amerikietiska gyvenima, turi 2 saunius mazylius, ir To net neprisimena, o as, dar dabar skaiciuoju, kiek jam butu metu.... Paradoksas, ar ne...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sniurke: 10 gegužės 2006 - 22:14