Įkraunama...
Įkraunama...

Abortas - 3

QUOTE(mirėja @ 2006 05 11, 22:16)
Jei būtų tai, kaip tu sakai, visi tikėtų Dievų, gyventų dorai ir tt., bet kadangi "atpildo" susilaukia tik labai maža "blogėčių" dalis, tai dauguma žmonių ir nesivargina, gyvena kaip yra patogiau ir galvos sau nesuka.


Visi mes ir blogi ir geri...tik pas vienus kaip svarstyklės gėris nusveria pas kitus blogis... Nei vienas nėra TIK BLOGAS/GERAS yra blogi/geri poelgiai ....už ką ir pargrįžta atpildas...
Kodėl tai skamba taip neįtikinamai??? Net jei žmogus nugyvena "laimingą" gyvenimą...o buvo pridaręs daug blogybių...jau minėjau, kad gali "persimesti" jo vaikams, anūkams....
Nu taip yra...ir nieko čia nepadarysi...nori pripažink, nori bek nuo to....bet pagautas ankščiau ar vėliau vistiek būsi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Getter @ 2006 05 11, 23:51)
Visi mes ir blogi ir geri...tik pas vienus kaip svarstyklės gėris nusveria pas kitus blogis... Nei vienas nėra  TIK BLOGAS/GERAS yra  blogi/geri poelgiai ....už ką ir pargrįžta atpildas...
Kodėl tai skamba taip neįtikinamai??? Net jei žmogus nugyvena "laimingą" gyvenimą...o buvo pridaręs daug blogybių...jau minėjau, kad gali "persimesti" jo vaikams, anūkams....
Nu taip yra...ir nieko čia nepadarysi...nori pripažink, nori bek nuo to....bet pagautas ankščiau ar vėliau vistiek būsi  doh.gif


Tai yra tai: pridarai nuodėmių, viena iš jų pagimdytą vaiką išmeti į šiūkšlyną, nugyveni laimingą gyvenimą, o tas vaikas kenčia už tavo nuodėmės g.gif thumbup.gif O anam gyvenime irgi rojus- už tavo nuodėmes gi jau "atidirbta", už tą patį du kartus gi nebaus thumbup.gif

P.S. Kažkuo man "nuodėmių perkelimas" vaikams prieštarauja Naujojo Testamento ASMENINIAM ryšiui su Dievu g.gif Čia senajam nuodėmes "kilnodavo", net ožiui perkeldavo...

Ir nereikia sakyt "pagautas busi", jau rašiau, kad jei tai būtų, visi būtų dori ir Dievu tikėtų, bet tai nėra, nes žmonės mato, kad jokių atpildų "blogiečiai" nesulaukia.
Atsakyti
QUOTE(gelala @ 2006 05 11, 21:24)
o tu zinai atsakymus i situs klausimus? Jei taip tai puiku thumbup.gif


Tavo ankstesni pasisakymai ir pateikti pavyzdžiai leido suprast, kad tu žinai (gi sakei, kad visos nelaimės - tai atpildas už kažką...), taip kad tikėjausi išgirsti atsakymą ir į savo klausimus.
Vis dėlto pastebėjau, kad labai kategoriškai pasisakantys žmonės dažnai neranda atsakymų į klausimus, pateiktus kiek kita puse nei jų pačių argumentai. Ir nereikia sakyti, kad taip nesakei - netgi mano mirusiems artimiems žmonėms sugebėjai pripaišyti nuodėmių, kurių neva tai aš nenoriu pripažinti mirksiukas.gif Tai jau jei komentuoji, pakomentuok įvairias gyvenimo situacijas 4u.gif

QUOTE(Getter @ 2006 05 11, 21:33)
Pavargau, kol čia viską perskaičiau  karsta.gif

Labai įdomu buvo skaityti... Tik nesuprantu kam taip gilintis į smulkmenas... Kodėl vaikeliai, kodėl seneliai...?
Deja tikrai yra taip kad, vaikai kenčia už tėvų klaidas ar net kaip kažkas sakė prosenelių...tik tai labai sunku suvokti


Dar vienas pvz, kuomet pritrūkus argumentų sakoma, kad be reikalo mes čia neva tai smulkmenas nagrinėjam... Jei jau žinot atsakymus, tai kodėl tuomet nepasidalinti su kitais, nesuprantančiais? Kur pasireiškia Dievo gailestingumas, kuomet atleidžiama (neva) ir vis tiek baudžiama... ir dar ne tik mums tos bausmės asmeniškai (ką gal ir galėčiau suprasti), bet ir ateinančioms kartoms...

Tik prašau, nereikia sakyti, kad tiesiog taip yra ir viskas - tai ne argumentas schmoll.gif
Atsakyti
Oho, diskusija jau vertetu perkelti i tema "Religija ir egzoterika" lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(#Mia# @ 2006 05 11, 20:58)
O tu skaitei i koki tavo posta atsakiau: "jos pacios kaltos, kad susirgo". Tai normalus poziuris?

Buk gerute, rask ta mano posta ir pasicuotk, nes as doh.gif nerandu, kad taip buciau parasiusi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandrag @ 2006 05 11, 13:10)
Is tikruju, nereikia visas pasaulio bedas nurasyti aborto darymams arba ne lotuliukas.gif Kad visi anksciau mirsim ar veliau-niekas net nesigincija, norisi aisku, kad veliau ir lengviau lotuliukas.gif Kad mire tavo mociute ir mama-uzuojauta 4u.gif Taciau, vadinasi, buvo uz ka, tikrai ne nuo kaimyno nuodemiu, tikrai ne nuo aborto nesidarymo, juk musu "uzgyventu"nuodemiu bagazas didziulis per gyvenima pasidare, ir mes, artimieji, nevisada linke pripazinti ir matyti tas nuodemes, ypac artimuju. Ir jusu valia-tiketi tuom ar ne, gyvenkim kiekvienas taip, kad, kaip Sniurke pasake, galetume ramia sazine miegoti 4u.gif



QUOTE(Sandrag @ 2006 05 12, 07:48)
Buk gerute, rask ta mano posta ir pasicuotk, nes as doh.gif nerandu, kad taip buciau parasiusi 4u.gif

Tik parasei ne pacios kaltos, o buvo uz ka.
Kaip nemegstu tokiu gasdinimu: padarysi nuodeme, paziurek nuoroda, kur rodomos abortu pasekmes (kudikiai nuo kokiu 4-5 men. bet apie tai nei zodzio). Negi negalima pasakyti normaliai.
Man labai patiko Getter pasakymas "niekada nesidaryciau, nesvarbu kokios aplinkybes". Saunu kai zmogus turi nusistatyma, nes as nesu garantuota, kad buciau tokia tvirta jei reiketu nuspresti. Bet visi gasdinimai, nuodemiu skaiciavimas - ne musu reikalas, tai tik to zmogaus ir Dievo saskaitos.
Atsakyti
QUOTE(Ievius @ 2006 05 12, 09:19)
Tavo ankstesni pasisakymai ir pateikti pavyzdžiai leido suprast, kad tu žinai (gi sakei, kad visos nelaimės - tai atpildas už kažką...), taip kad tikėjausi išgirsti atsakymą ir į savo klausimus.
Vis dėlto pastebėjau, kad labai kategoriškai pasisakantys žmonės dažnai neranda atsakymų į klausimus, pateiktus kiek kita puse nei jų pačių argumentai. Ir nereikia sakyti, kad taip nesakei - netgi mano mirusiems artimiems žmonėms sugebėjai pripaišyti nuodėmių, kurių neva tai aš nenoriu pripažinti mirksiukas.gif Tai jau jei komentuoji, pakomentuok įvairias gyvenimo situacijas  4u.gif
Dar vienas pvz, kuomet pritrūkus argumentų sakoma, kad be reikalo mes čia neva tai smulkmenas nagrinėjam... Jei jau žinot atsakymus, tai kodėl tuomet nepasidalinti su kitais, nesuprantančiais? Kur pasireiškia Dievo gailestingumas, kuomet atleidžiama (neva) ir vis tiek baudžiama... ir dar ne tik mums tos bausmės asmeniškai (ką gal ir galėčiau suprasti), bet ir ateinančioms kartoms...

Tik prašau, nereikia sakyti, kad tiesiog taip yra ir viskas - tai ne argumentas schmoll.gif
matai jei pradeciau atsakinet itavoklausimus tiesoig tai jau neatitiktu temos,siais klausimais kalbasi temoje "religija ir ezoterika",obeto tai buvo tik klausimas,man tiesiog smalsu kaip tu galvoji 4u.gif tik tiek

Papildyta:
QUOTE(Sandrag @ 2006 05 12, 09:28)
Oho, diskusija jau vertetu perkelti i tema "Religija ir egzoterika" lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(#Mia# @ 2006 05 12, 10:17)
Tik parasei ne pacios kaltos, o buvo uz ka.
Kaip nemegstu tokiu gasdinimu: padarysi nuodeme, paziurek nuoroda, kur rodomos abortu pasekmes (kudikiai nuo kokiu 4-5 men. bet apie tai nei zodzio). Negi negalima pasakyti normaliai.
Man labai patiko Getter pasakymas "niekada nesidaryciau, nesvarbu kokios aplinkybes". Saunu kai zmogus turi nusistatyma, nes as nesu garantuota, kad buciau tokia tvirta jei reiketu nuspresti. Bet visi gasdinimai, nuodemiu skaiciavimas - ne musu reikalas, tai tik to zmogaus ir Dievo saskaitos.

labai patiko paskutinis sakinys thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gelala @ 2006 05 12, 09:46)
matai jei pradeciau atsakinet itavoklausimus tiesoig tai jau neatitiktu temos,siais klausimais kalbasi temoje "religija ir ezoterika",obeto tai buvo tik klausimas,man tiesiog smalsu kaip tu galvoji 4u.gif tik tiek


Lai būna tai mano paskutinis offtopic'as, visų atsiprašau, jei klausimai buvo ne į temą 4u.gif
Jei trumpai ką aš galvoju, tai nebandau žmogaus mirties fakto suvesti į padarytas nuodėmes. Šiuo atveju gal geriau naudočiau tokius terminus kaip likimas, duotybė. Manau, kad kiekvienas pragyvenam tiek, kiek skirta ir ne daugiau (vien dėlto, kad netgi nuoširdžiausia atgaila mirties datos nenukelia...), netgi kalbant apie abortus tam tikra prasme manau, kad tiems vaikučiams tiesiog nebuvo lemta gimti ax.gif
Getter berods kalbėjo apie "ką pasėsi tą ir pjausi", taip, tam tikrais atvejais tai tinka, bet toli gražu ne visais ir ne visiems, ne visose situacijose schmoll.gif
Ir apskritai, mirus vaikeliui, vieni žmonės guodžia ir sako, kad Dievui matyt reikėjo mažų angelėlių danguje, o kiti drebia į veidą, kad matyt kažką prisidirbai, kad tau tokią bausmę skyrė... tiesiog skirtingos to pačio įvykio interpretacijos, bet man labiau prie širdies pirmoji mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievius @ 2006 05 12, 10:07)
Lai būna tai mano paskutinis offtopic'as, visų atsiprašau, jei klausimai buvo ne į temą 4u.gif
Jei trumpai ką aš galvoju, tai nebandau žmogaus mirties fakto suvesti į padarytas nuodėmes. Šiuo atveju gal geriau naudočiau tokius terminus kaip likimas, duotybė. Manau, kad kiekvienas pragyvenam tiek, kiek skirta ir ne daugiau (vien dėlto, kad netgi nuoširdžiausia atgaila mirties datos nenukelia...), netgi kalbant apie abortus tam tikra prasme manau, kad tiems vaikučiams tiesiog nebuvo lemta gimti ax.gif
Getter berods kalbėjo apie "ką pasėsi tą ir pjausi", taip, tam tikrais atvejais tai tinka, bet toli gražu ne visais ir ne visiems, ne visose situacijose schmoll.gif
Ir apskritai, mirus vaikeliui, vieni žmonės guodžia ir sako, kad Dievui matyt reikėjo mažų angelėlių danguje, o kiti drebia į veidą, kad matyt kažką prisidirbai, kad tau tokią bausmę skyrė... tiesiog skirtingos to pačio įvykio interpretacijos, bet man labiau prie širdies pirmoji mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
kaip matau cia vyksta pokalbis apie vaikucio nuzudyma.o mano nuomone tokia: negalima galvoti tik apie save,juk ta maza gyvybe auganti tavyje dar negali pareiksti savo nuomones ir noru.tu negali spersti ir uz ja - neturi teises! ne zmogus turi spresti kada kitam zmoguciui mirti! o stai poziuris apie aborta is vaikucio puses :

Nežudyk, mamyte!
Niekad nežudyk!
Dar tavo lopšinės
Noriu paklausyt.

Noriu pamatyti tas geras akis...
Negi nepražydęs pumpuras nuvys?
Plaka mūsų širdys, juk kartu, kartu.
Negi negirdėsiu aš tavų dainų?

Negi nematysiu saulėtos aušros?
Negi tavo rankos niekad nemyluos?
Negi mano lūpos
- Mama - neištars?
Nežudyk, Mamyte,
Taip maldauju aš!..
cray.gif
Atsakyti
QUOTE(meliute @ 2006 05 12, 12:52)
kaip matau cia vyksta pokalbis apie vaikucio nuzudyma.o mano nuomone tokia: negalima galvoti tik apie save,juk ta maza gyvybe auganti tavyje dar negali pareiksti savo nuomones ir noru.tu negali spersti ir uz ja - neturi teises! ne zmogus turi spresti kada kitam zmoguciui mirti! o stai poziuris apie aborta is vaikucio puses :

Nežudyk, mamyte!
Niekad nežudyk!
Dar tavo lopšinės
Noriu paklausyt.

Noriu pamatyti tas geras akis...
Negi nepražydęs pumpuras nuvys?
Plaka mūsų širdys, juk kartu, kartu.
Negi negirdėsiu aš tavų dainų?

Negi nematysiu saulėtos aušros?
Negi tavo rankos niekad nemyluos?
Negi mano lūpos
- Mama - neištars?
Nežudyk, Mamyte,
Taip maldauju aš!..   
cray.gif

labai grazu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievius @ 2006 05 12, 11:07)
Lai būna tai mano paskutinis offtopic'as, visų atsiprašau, jei klausimai buvo ne į temą 4u.gif
Jei trumpai ką aš galvoju, tai nebandau žmogaus mirties fakto suvesti į padarytas nuodėmes. Šiuo atveju gal geriau naudočiau tokius terminus kaip likimas, duotybė. Manau, kad kiekvienas pragyvenam tiek, kiek skirta ir ne daugiau (vien dėlto, kad netgi nuoširdžiausia atgaila mirties datos nenukelia...), netgi kalbant apie abortus tam tikra prasme manau, kad tiems vaikučiams tiesiog nebuvo lemta gimti ax.gif
Getter berods kalbėjo apie "ką pasėsi tą ir pjausi", taip, tam tikrais atvejais tai tinka, bet toli gražu ne visais ir ne visiems, ne visose situacijose schmoll.gif
Ir apskritai, mirus vaikeliui, vieni žmonės guodžia ir sako, kad Dievui matyt reikėjo mažų angelėlių danguje, o kiti drebia į veidą, kad matyt kažką prisidirbai, kad tau tokią bausmę skyrė... tiesiog skirtingos to pačio įvykio interpretacijos, bet man labiau prie širdies pirmoji mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif su tuo ,kad mirtis nesusijusi su musu nuodemem,"ka pasesi ta ir pjausi" manyciau tinka visiems be isimties,kai mirsta vaikai ir as nemanau,kad tai tevai kazka prisidirba,tiesiog jiems skirta buvo gyventi tik tiek,bet kai ta vaikuti nuzudai ,tada jau kitas dalykas.Atsiprasau ax.gif ,oar tau teko pazint zmoniu,kurie mirusio vaikelio tevams drebtu iakis,kad jie patys del to kalti? verysad.gif
Atsakyti