Įkraunama...
Įkraunama...

Galvoju apie minivena

Sveiki, noreciau pirkti minivena, bet labai sunku apsispresti. Tai turetu buti iki 10 000 Lt. kainuojanti auto. Galvojau apie Renault Espace, bet labai blogus atsiliepimus girdziu. Skaiciau forume apie Pontiac Trans Sprort bet irgi supratau, kad labai neekonomiska. Gal galit apsidalinti patirtim, kad jau vazinejat minivenu.
Aciu
Atsakyti
QUOTE(Aurelijus @ 2006 03 vei26, 19:28)
Sveiki, noreciau pirkti minivena, bet labai sunku apsispresti. Tai turetu buti iki 10 000 Lt. kainuojanti auto. Galvojau apie Renault Espace, bet labai blogus atsiliepimus girdziu. Skaiciau forume apie Pontiac Trans Sprort bet irgi supratau, kad labai neekonomiska. Gal galit apsidalinti patirtim, kad jau vazinejat minivenu.
Aciu

Vietoj mini veno as pasirinkau mikruske "touring". ZOdziu beveik kiekviena mikruske turi "miesto" varianta, t.y. 9 vietas, ir "uzmiescio " varianta 7 vietas. Tada buna patogi tokia, minksta, bagazine didele, ir pvz VW arba Opel, ir dyzeliukai ilgaamziski. Pasidairyk tokiu.
Na as tik nuomuojuosi kai man prireikia, bet tikrai daug geriau nei minivenas. Didesne, stabilesne, ryja maziau arba panasiai, nu zodziu ivertink kitokius variantus.
Atsakyti
Apie Reno teisingus atsiliepimus girdėjai.Nepatogūs pedalai,sunki sankaba,nelaiko trosas,pastoviai bus tepaluota dėl rebokšlių.Mitsubishi Wagon prasti dizeliai.Ir mažokas.Nissan Preiri mažokas ir problematiška su dalimi atsarginėmis.Amerikoniški valgo daug kuro,bet komfortas labai geras.Taip pat sunku bus gauti atsarginių dalių.Automatinės dėžės nelaiko.Bet jei už komfortą gali leisti susimokėti-neblogi automobiliai.VW sharan ir Ford Exploer už 10000 nelabai nupirksi.Ir plius išlaikymas brangus.Lieka Toyota Previa.Pakankamai erdvi ir ekonomiška,nors variklis-2,4benzinas.Detalės gal ir brangios,bet turint omeny TOYTOS kokybė,jų mažai reikės,ypač jei rida bus nuo 100-200 tūkst,km. thumbup.gif
Papildyta:
Tiesa dar yra trinukai-Peugeot 806,Fiat Ulisse ir Citroen Evasion.Visi 1,9 tdi gal ir nieko būtų.Tik nežinau ar jos nebarška važiuojant?Nes jau labai "dėžutiškai"atrodo.Bet Peugeot varikliai geriausi dizeliai pasaulyje.Važiuolės jų irgi neblogos,tik dėl komforto nežinau,neteko daug pavažiuoti.
Atsakyti
as vazineju CHRYSLER VOYAGER-iu thumbup.gif .labai esu patenkinta.kai senaji pardaviau,naujesni irgi pirkau toki pat.nes kiekviena masina su juo lyginau,ir geresnio varianto neradau.maniskis chrysleris yra mechaninis,benzininis2,4.o su detalem nemanau,kad problema g.gif ,situ masinu jau gerokai daug lietuvoje,tai ir detaliu turetu buti,mes del to problemu neturim,gal seniau,kai chrysleris buvo egzotika,tai meistrai net bijodavo ka nors tvarkyti doh.gif .
Atsakyti
Aš dar tik kelis mėnesius važinėju su Renault Espace, bet tikrai niekuo negaliu skųstis... Specialiai ieškojom Renault Espace dėl saugumo... Man jis thumbup.gif
Atsakyti
Taip Chrisler Voyger kaip ir rašiau geras automobilis.Ir detalių,tik kai kurių sunku gauti.Gali tekti palaukti kol parsiųs.Nežinau tik dėl 2,4variklio kuro sąnaudų.Ir Chrisler dizelis geras.
O kas liečia Reno nežinau apie kokį saugumą kalbama?Jeigu dėl važiavimo saugumą tai rodė per diskaverį laidą.Darė testus 1992modelį ir naujo Reno Espace.Jie važiuodami vienodu greičiu,susidūrė vairuotojų pusėmis.Senajam Reno net išovus pagalvėms manikenas buvo stipriai apgadintas.Ir automobilis stopriai suknežintas.O naujam truputi įlinko sparnas,net kompiuteris nedavė signalo iššauti oro pagalvėms.Tik suveikė saugos diržų įtempėjas.Nes vairuotojo vietos erdvė liko nepažeista.O senajame vairuotojas liko prispaustas.O jei dėl vagysčių,tai gal ir nevagia?

Atsakyti
Na, mano naujesnis modelis, 1998 m. Tokio, aišku, už 10000 Lt nenusipirksi blush2.gif

Renaul Espace saugumo testas
Atsakyti
Aš taip pat ruošiuos pirkti automobilį. Visada patiko minivenai, bet dabar kai susiruošiau keist auto, rinksiuos vienatūrį (greičiausiai cool.gif ). Kažkaip man minivenai nelabai patogu kai važiuoji su vaiku. Vyrams aišku thumbup.gif bet mamai kai reikia su mažiais važinėti, man atrodo nepatogu ax.gif
Todėl man tarpinis variantas, vienatūriai, kaip tik tinka biggrin.gif Tik dabar galvos skausmas, kurį pasirinkti Citroen Xsara Picasso, Renault Scenic ar Nissan Almera Tino ax.gif
Nors dar patinka ir sedanai Volvo S40 ar S60 blush2.gif Problema, kai tiek daug automobilių, o finansai riboti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo boruzhe: 27 kovo 2006 - 11:17
QUOTE(Sonatina @ 2006 03 27, 10:19)
Aš dar tik kelis mėnesius važinėju su Renault Espace, bet tikrai niekuo negaliu skųstis... Specialiai ieškojom Renault Espace dėl saugumo... Man jis  thumbup.gif

drinks_cheers.gif
Aš jau 2 metus važinėju su Renault Espace ir tikrai nesiskundžiu, jame jaučiuosi ypač saugiai mirksiukas.gif Tik dabar problema, kad į kitokią mašiną persėdus baisu važiuot lotuliukas.gif Dėl gedimų tai nežinau, na negenda man ji daugiau nei gedo prieš tai turėta Mazda, t.y. tenka retkartčiais pakeist kokią sudilusią detalę, bet čia jau su visom senesnėm mašinom taip būna, nors kažkodėl visi baidosi Renault Espace būtent dėl gedimų g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Martyna: 27 kovo 2006 - 11:17
sveikos as taip pat noreciau pasidalinti su jumis savo patirtimi jau daugiau kaip metai vazinėju minivenu.. ir tikrai lyg ir nebenoreciau mazesnes:su vaiku labai patogu ,nereikia grustis ir erdves zymiai daugiau..., vaziuojant matomumas kely yra labai geras. taciau daba vis dazniua pagalvoju kad noreciau mazesnio auto, o problema tame, kad labai sunku yra surasti minivenui parkavimo vieta, atroso yra vieta bet ten mano auto netelpa, o koks karlikas tai tikrai tilptu g.gif o ka jau kalbet jei reik kur centre pravaziuot ar parkuot g.gif
Atsakyti
mes irgi renkamės miniveną ax.gif akys krypsta į Ford Windstar arba Dodge Grand Caravan, bet visai patiko ir Crysler Grand Voyager, arba Voyager
Apie Cryslerius jau girdėjau, o kokie atsiliepimai apie Windstarus ir Caravanus ax.gif
Atsakyti
Pirmiausia kuo skiriasi minivenas nuo vienatūrio?
Man asmeniškai irgi labiau patinka minivenai.Mes vakar irgi pardavėme Mitsubishi space wagon.Tai labiausiai gailėjo dukra,nes kaip mūsų šeimynai labai buvo patogus.Važiavome į kelionę,tai mažoji atsisėdo į galą,nei broliai erzino ir vietos daug.Nes sptinvietis buvo.Bet pardavėme vien dėl to,kad daug benzino ima ir varikliai nepatikimi.Ieškosime kito.Ir mums darbui šiek tiek per mažas.O kaip šeimai didesniai pats tas.Labai sankabos pedalas minkštas,palyginus su mūsų kitomis mašinomis. thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti