Įkraunama...
Įkraunama...

Galvoju apie minivena

QUOTE(Julius3 @ 2006 10 16, 07:45)
Kas ish to turio, kai pati bagazhine trumpa?
Turio gal ir daugiau, bet ka nors idet didesnio problematishka.
O zhinios ish kokiu 5-6 metu dalyvavimo ivairiuose interneto forumuose.


Universalas visada buvo ir bus pranašesnis už sedaną bagažinės atžvilgiu.

Ooo, tai tada aš turėčiau būti žinovų žinovas, jei žinių kiekis matuojamas forumų dalyvavimo stažu lotuliukas.gif Na, jei jau 5-6 metus dalyvauji forumuose, tai bent jau galėtum savo patirtį demonstruoti tvarkinga rašysena (visų pirma - LIETUVIŠKI simboliai. Visokie "sh, zh, aw ir pan." labai kenkia tavo, kaip forumiečio, įvaizdžiui. Netgi galima suabejoti tavo amžiumi. Šis slengas kilo iš vaikiškų ir iškrypėliškų IRC pokalbių. Atsargiai! mirksiukas.gif ), skyryba ir gramatika. Draugiškas patarimas - pasitaisyk, kol gali. drinks_cheers.gif
Atsakyti
smile.gif+2006 10 16, 23:30-->
QUOTE(Vytautas smile.gif @ 2006 10 16, 23:30)
Universalas visada buvo ir bus pranašesnis už sedaną bagažinės atžvilgiu.

Ooo, tai tada aš turėčiau būti žinovų žinovas, jei žinių kiekis matuojamas forumų dalyvavimo stažu  lotuliukas.gif  Na, jei jau 5-6 metus dalyvauji forumuose, tai bent jau galėtum savo patirtį demonstruoti tvarkinga rašysena (visų pirma - LIETUVIŠKI simboliai. Visokie "sh, zh, aw ir pan." labai kenkia tavo, kaip forumiečio, įvaizdžiui. Netgi galima suabejoti tavo amžiumi. Šis slengas kilo iš vaikiškų ir iškrypėliškų IRC pokalbių. Atsargiai!  mirksiukas.gif ), skyryba ir gramatika. Draugiškas patarimas - pasitaisyk, kol gali. drinks_cheers.gif

Kad 323F sunku universalu pavadint... Daugiau hechbekas, IMHO na arba labai mazas universalas.
Del rasysenos, zinau, kad negrai darau, bet forumuose kazkaip neprisiverciu lietuvisku raidziu naudot smile.gif Beje aw ir kitu su w nenaudoju. IRC sedejes minimaliai smile.gif
Atsakyti
Grįžtant prie mašinų. Ketinu pirkt VW Sharan, tik su vyru kapojamės dėl metų. Aš būčiau linkusi pirkti 97 metų, ir jei ką, suplot per metus apie 1000 už remontą (įsivaizduoju, kad tai būtų maksimumas), o jis siūlo 2000-ųjų, bet kainos skiriasi žiauriai. 97 metų - apie 15 000, 2000 - apie 25000. Gal gerbiama liaudis turėjusi vienų ar kitų metų ir galėtų patarti, ar verta mokėti kažkur 10 tūkstančių daugiau už naujesnę mašiną? Be to, esu girdėjusi, kad tos naujesnės ir gamintos labiau atmestinai, kaip sakoma, ne visam amžiui, kad žmonės būtų priversti dažniau keisti ir daugiau išleisti.
Na, ir šiaip laukiu visų nuomonių apie Sharan smile.gif Ypačiai - ar ja galima normaliai pravažiuot žvyrkeliais ir miško keliukais? Nes turėjom Pasatą, tai kaip turizmo mėgėjai į metus po kartą duslintuvą nusiplėšdavom.
Atsakyti
Ačiū Dievui, atgijo aktuali tema smile.gif. Man irgi aktualūs užduoti klausimai.Ir šiaip, kažin, kiek casco draudimas Sharano kainuoja?Lyg ir vagiamas auto, tai turėtų brangokai išeit...
Atsakyti
Vagiami tarp kitko irgi turbūt labiau vėlesni modeliai nei senesni?
Atsakyti
vagiamos visos masinos, kurios palaiko kaina (yra populiarios). jei turesit 1997 m. 15000-20000 kainuojanti Sharan, neistikekit, kad niekas i ji net neziures.
Atsakyti
O aš ir nesitikiu, tik klausiu, ar naujos mašinos vagiamos dažniau už senas. Kai turėjom Passatą, tai jis irgi skaitėsi vagiamiausias... Bet šiuo atveju ne tiek dėl kainos, kiek dėl populiarumo detalėms. O kaip su Sharanais, suprantu, jie nėra ypač populiarūs?
Atsakyti
96 FORD GALXY 1.9tdi kainuoja apie 820 lt.
Atsakyti
QUOTE(stripulis @ 2007 01 24, 19:59)
Grįžtant prie mašinų. Ketinu pirkt VW Sharan, tik su vyru kapojamės dėl metų. Aš būčiau linkusi pirkti 97 metų, ir jei ką, suplot per metus apie 1000 už remontą (įsivaizduoju, kad tai būtų maksimumas), o jis siūlo 2000-ųjų, bet kainos skiriasi žiauriai. 97 metų - apie 15 000, 2000 - apie 25000. Gal gerbiama liaudis turėjusi vienų ar kitų metų ir galėtų patarti, ar verta mokėti kažkur 10 tūkstančių daugiau už naujesnę mašiną? Be to, esu girdėjusi, kad tos naujesnės ir gamintos labiau atmestinai, kaip sakoma, ne visam amžiui, kad žmonės būtų priversti dažniau keisti ir daugiau išleisti.
Na, ir šiaip laukiu visų nuomonių apie Sharan smile.gif Ypačiai - ar ja galima normaliai pravažiuot žvyrkeliais ir miško keliukais? Nes turėjom Pasatą, tai kaip turizmo mėgėjai į metus po kartą duslintuvą nusiplėšdavom.

Mes turėjom ir senesnių metų 95m. benziną, o dabar turim palyginti naują 2004m. dyzelį. Skirtumas pirmiausia dėl kuro sanaudų. Nepasakyčiau, kad pagamintas atmestinai, tik aišku naujesnio jau detalės brangesnės verysad.gif Aš pirkčiau tik naujesnę mašiną, juolab, kad pavažinėjus keletą metų mes pardavėme už tą pačią už kurią ir pirkome (kalbu apie 95m.).Na gal čia tik mums taip pasisekė g.gif Žvyrkeliais visai normaliai važiuoja.Beje per "Ekipažą" rodė apie minivenus:Dodge, Sharan ir Espace.Tai jie bandydami visas mašinas geriausia išrinko Sharan wub.gif gal pakaba kiek ir barška, kėdės ne tokios minkštos, bet tai super mašina.
Atsakyti
QUOTE(svelni @ 2007 01 25, 22:52)
gal pakaba kiek ir barška, kėdės ne tokios minkštos, bet tai super mašina.


Nesuprantu kokia cia gali buti Super masina kai pakaba barska, kedes ne minkstos ir pan... blink.gif Ir cia 2004m auto barska?... g.gif
Atsakyti
Cia turbut tureta omeny, kai per zvyrkelius vaziuoja wink.gif isvis VW pasizymi kiek kietoka pakaba smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lieputė @ 2007 01 26, 09:38)
Nesuprantu kokia cia gali buti Super masina kai pakaba barska, kedes ne minkstos ir pan... blink.gif Ir cia 2004m auto barska?... g.gif

Na jei nori sėdėti kaip fotelyje pirk Dodge amerikoniška 4u.gif Visiems WV pakaba kietoka.Gal per grubiai pasakiau, kad barška.Nebarška ji kaip tu įsivaizduoji, tik kietoka pakaba. Ir jei nori, akd niekas niekada nebarškėtų tai reikia važinėti tik autostrada lotuliukas.gif Turbūt nesi važiavusi su sportine mašina, patikėk vat ten tai jaučiasi kiekviena duobelė doh.gif
Atsakyti