Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 63

QUOTE(spurga_m @ 2012 04 13, 20:17)
Sveikos merginos, seniai bebuvau, nes ziema kitus darbus dirbau, o va pavasaris ir norisi jau rankas i zeme kisti:)mes irgi turim suni, vyras vljero net nezada statyti, nes suniukas kaleime negyvens tad musu keimas padalintas i mano ir sunio teritorijas, nes jei Rokutis isisuktu i mano kiema(isisukdavo ziema)tai jau keliom tujom amen, dar kiprarisas parudavo:)manau ate, nrejau patarimo zinau kad verta augalus pirkti is augintoju LT, bet vakar nusipirkau Japanese maple klevuka japoniska jis nupigintas nes Bauhof darbuotojos prie -10 juos paliko lauke dabar galoju kada man ji i zeme kisti?
ax.gif
Dar noreciau paklausti ieskau smilgu dekoratyviniu gal kas zinote kur jos parduodamos:)
O kaip jums sekasi darbuotis ryt diena lauke:)

kokio miesto bauhofe nusipirkai medeli? gal ir daugiau augalu yra nupigintu
Atsakyti
As Ukmergeje, pas mus pardavejos daug ju nuzudo ir hortenzija ir azalija nusipirkau....


QUOTE(augustautve @ 2012 04 13, 19:23)
kokio miesto bauhofe nusipirkai medeli? gal ir daugiau augalu yra nupigintu

Atsakyti
QUOTE(spurga_m @ 2012 04 14, 17:37)
As Ukmergeje, pas mus pardavejos daug ju nuzudo ir hortenzija ir azalija nusipirkau....

oj geras, reikes kai parvaziuosiu pas mama nulekti pasiziureti ax.gif gal ir as ka rasiu, nes alpstu nuo kambariniu visokiu geliu, o dabar kazkaip ir lauko gelems jau pribrendau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2012 04 13, 14:41)
Noriu į mugę verysad.gif Ner pas mane,tai nors į turgų nueisiu unsure.gif

i klaipeda vykite 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vijoleta20 @ 2012 04 14, 19:12)
i klaipeda vykite 4u.gif  4u.gif

Mačijo ir Tauragėj turguj apsilankyti:rolleyes: Nusipirkau elebora baltą-rausvą ir žemą rododendrą Scarlet Wonder Žemaugis raudonas,sodinsiu šalia balto,bet tarp ju nedidelis tarpas liks.Kažin,kaip konkurencija pasireikš g.gif
Atsakyti
gal turit kokiu patarimu ka pasodint is desines arkos puses? kaireje matyt kas auga, roze, jei dar gyva bus, jei ne, tai nezinau ka sodint... siaip gal grazu butu is abieju pusiu vienodai apsodinta, bet man desinej labiau noretusi gal tujos kokios, gal taip kokio siauro krumelio g.gif
user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilze: 14 balandžio 2012 - 21:01
QUOTE(apzeldintoja diplomante @ 2012 03 23, 15:49)
o vat tulpes mano kaiminka gėlininkė tulpių selekcininkė sakė jau būtinai reikia tręšti, nes dar truputis ir bus per vėlu. Taigi marš visos už trašų ir tręšti tulpytes gražuolytes smile.gif

Ko gero, kad vėlu, bet iki kada galima jas tręšti?
QUOTE(svieske @ 2012 03 31, 16:13)

Man labai patiko, kaimynas pernai nuo mūsų, berods raudonžiedėm pupom (ant ažūrinės tvoros) atsitvėręs buvo biggrin.gif Greit užaugo, gražiai atrodė thumbup.gif
QUOTE(Sandrėja @ 2012 04 10, 20:06)
Žaidžiu toliau  ax.gif
kur apskritimai manau kažko trūksta - nesugalvojau  ax.gif

Pas mus tas golden carpet yra po pušimi ant koto pasodintas, tai man jis patinka, gal pas jus po svyrančiu pakišt išeitų ar bent jau arčiau, o į tą tarpą tarp jų nieko nesodint.

Man labai patiko apželdintojos diplomantės variantas, tik toks, kokį ji parašė, Jūs truputį iškraipėt. Geriau jau tada Jūsiškis pirmasis variantas.
Ir aš siūlyčiau mažint spalvingumą, ar bent jau žydinčias tik vienos rūšies sodint 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adeliutė: 14 balandžio 2012 - 23:13
QUOTE(Adeliutė @ 2012 04 15, 00:12)

Man labai patiko, kaimynas pernai nuo mūsų, berods raudonžiedėm pupom (ant ažūrinės tvoros) atsitvėręs buvo biggrin.gif  Greit užaugo, gražiai atrodė thumbup.gif


Aciu uz patarima 4u.gif Tai va tokios turbut, ar ne? http://webcache.goog...r...=clnk&gl=lt
Bet jei nora tvoros dabar, tai turbut jas neiseitu, tada kitiems metams galvosiu... Nes tvora yra kaimyno medine, ant jos gi neraitysi:) Jei pasirinksiu kokius vijoklinius augaliukus, tai galvoju apie metra atstumu nuo kaimyno tvoros statyti kokia azurine atrama(tvorele) ir ant jos raityti ar tai vynuoges ar kokias vienmetes. Ar as cia blogai galvoju g.gif
Atsakyti
Ar šio dekoratyvinio česnako lapai pažeisti virusų ar "susiglamžę" dėl kitos priežasties:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(leliumai @ 2012 04 15, 15:12)
Ar šio dekoratyvinio česnako lapai pažeisti virusų ar "susiglamžę" dėl kitos priežasties:


Ar negalėjo jie pašalt ? T.y. išlįst rudenį, nes buvo labai šiltas ruduo, o paskui staiga atšalo..Pas mane taip kai kurie augalai nukentėjo - tulpės, krokai...Išdygo gruodžio mėn. ir po to apšalo...
Atsakyti
Norėjau paklausti, kai jūs susiplanuojat savo sodelį ir susirašot kokių augalų reiks ir nuvažiavusios ar tik tokių ir ieškot ar perkate ir kitokius. Nes aš atrodo susiplanavau ką sodinsiu, o nuvažiavus į mugę ir tokių neradus tai pirkau visai kitus ir parvažiavus paskui derinau, kur geriau kokiom grupėm juos sodinti
Atsakyti
QUOTE(Adeliutė @ 2012 04 15, 00:12)
Ko gero, kad vėlu, bet iki kada galima jas tręšti?

Man labai patiko, kaimynas pernai nuo mūsų, berods raudonžiedėm pupom (ant ažūrinės tvoros) atsitvėręs buvo biggrin.gif  Greit užaugo, gražiai atrodė thumbup.gif

Pas mus tas golden carpet yra po pušimi ant koto pasodintas, tai man jis patinka, gal pas jus po svyrančiu pakišt išeitų ar bent jau arčiau, o į tą tarpą tarp jų nieko nesodint.

Man labai patiko apželdintojos diplomantės variantas, tik toks, kokį ji parašė, Jūs truputį iškraipėt. Geriau jau tada Jūsiškis pirmasis variantas.
Ir aš siūlyčiau mažint spalvingumą, ar bent jau žydinčias tik vienos rūšies sodint 4u.gif


Buvau savaitgali sodininku mugeje tai nusipirkau:
gluosni sveikalapi - sodinau ne paciam gelyne, o netoli jo

na o i gelyna savo pirkau:
svyranti maumedi,
golden carpet kilimini kadagi
pusaite maziuke zemauge
dar du kadagius nana
ir vieno kadagio pamirsau pavadinima - irgi zemaugis, bet pilkai melsvas iki 30 cm aukscio auga (lyg tai blue star)

ai dar 3 rusiu perkunropes pirkau
viska susodinau, bent kol kas tai vaizdas man grazus - aisku augaliuku dar truksta

kai turesiu galimybe ikelsiu foto ax.gif
Papildyta:
QUOTE(kovo @ 2012 04 16, 08:33)
Norėjau paklausti, kai jūs susiplanuojat savo sodelį ir susirašot kokių augalų reiks  ir nuvažiavusios ar tik tokių ir ieškot ar perkate ir kitokius. Nes aš atrodo susiplanavau ką sodinsiu, o nuvažiavus į mugę ir tokių neradus tai pirkau visai kitus ir parvažiavus paskui derinau, kur geriau kokiom grupėm juos sodinti


Manau preliminarus planelis butinas, bet manau naturalu kad nuvaziavus siek tiek pirkiniai pasikoreguoja biggrin.gif
Atsakyti