Įkraunama...
Įkraunama...

Kompiuterio problemos - 18

QUOTE(Terese30 @ 2013 03 21, 08:54)
Laba Rytas 4u.gif , del "zbitku" zinau ir del IP adreso taip pat zinau, todel tikrai neuzsiimu tuom schmoll.gif . Cia parasiau del "zbitku", na uzbegdama uz akiu. Bandau jau aiskintis ir su kitais, tai pasirodo yra dingusios narsykles (exploer), kurios buvo dvi ir tos pacios rusies. Galedavau jungtis, kaip pavyzdi pateikiu, i kokia nors pokalbiu svetaine dviem nikais ir tuo paciu metu. Taigi, sededamas zmogus prie kompo vienas, bet tuo paciu metu pasijunges dviem nikais. Narsykles tos pacios (Internet Exploer), tiekejas tas pats. Toks variantas, "ale kaip du internetai" yra ir pas mane darbiniame kompe. Viskas pirkta legaliai. O cia va stai ka radau internete, bet ziniu trukumas daro savo, bet labai panasu, tai kas ir buvo pas mane:
Koks skirtumas tarp 32 ir 64 bitų „Internet Explorer“ versijų?
Atsisiuntus „Internet Explorer“, kompiuteryje įdiegiamos abi versijos – 32 ir 64 bitų. Jei kurią nors versiją pašalinsite, grįšite prie ankstesnės „Internet Explorer“ versijos. „Internet Explorer“ 32 bitų versija yra numatytoji, kadangi jai nereikia daug daugiau atminties, kaip 64 bitų versijai. Paprastai išoriniai priedai taip pat būna skirti 32 bitų naršyklei.

Nuosirdus aciu uz bet koki atsakyma ir pagalba  bigsmile.gif



Niekas man nepagelbes verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Naira @ 2013 03 21, 09:35)
Sveiki,
gal ir man padesit....
Noriu parsisiust vaikam daineliu, bet raso prieiga draudziama  verysad.gif
va taip:

Prieigą prie tinklalapio užblokavo ESET Smart Security. Tinklalapis yra svetainių su galbūt pavojingu turiniu sąraše.



Laba diena,
galima siųstis ir iš to puslapio, bet reikia pažaisti su antivirusinės nustatymais, dabar yra nustatyta, kad negalėtumėt pasijungti į puslapius, kuriuose gali būti virusų. Ir poto nepamirškit praskanuoti ką parsisiuntėt.
Atsakyti
sveiki,atsirado problema pas mane...pradejo neveikti kai kurie nesiojamo kompo ASUS klaviaturos mygtukai.kompu naudojasi ir mazasis.ar galejo kazka nustatyti,ar cia jau klaviaturai visai blogai?
Atsakyti
QUOTE(paprika4 @ 2013 03 22, 08:34)
sveiki,atsirado problema pas mane...pradejo neveikti kai kurie nesiojamo kompo ASUS klaviaturos mygtukai.kompu naudojasi ir mazasis.ar galejo kazka nustatyti,ar cia jau klaviaturai visai blogai?

Mano laptopui taip buvo, nebeveikė kai kurie mygtukai, tai užteko pravalyt klaviatūrą ir susitvarkė.
Atsakyti
QUOTE(MrRAT @ 2013 03 22, 09:02)
Laba diena,
galima siųstis ir iš to puslapio, bet reikia pažaisti su antivirusinės nustatymais, dabar yra nustatyta, kad negalėtumėt pasijungti į puslapius, kuriuose gali būti virusų. Ir poto nepamirškit praskanuoti ką parsisiuntėt.

o kaip tai padaryt? blush2.gif
Atsakyti

Oops, susimaišiau biškį lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo p@uksTelis: 22 kovo 2013 - 09:52
QUOTE(p@uksTelis @ 2013 03 22, 10:45)
Mano laptopui taip buvo, nebeveikė kai kurie mygtukai, tai užteko pravalyt klaviatūrą ir susitvarkė.

isardyta,pravalyta visvien neveikia schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(paprika4 @ 2013 03 22, 09:50)
isardyta,pravalyta visvien neveikia schmoll.gif


Kurie butent mygtukai neweikia?
Atsakyti
QUOTE(save* @ 2013 03 24, 20:31)
Kurie butent mygtukai neweikia?

oi daug pvz:esc,a,w..ir kitos dauguma raidziu,back space,rodykles...
Atsakyti
QUOTE(paprika4 @ 2013 03 24, 21:55)
oi daug pvz:esc,a,w..ir kitos dauguma raidziu,back space,rodykles...


tai greiciausiai jau klaviatura sugedus ir patiems nemanau, kad eis susitvarkyt...
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Man ištiko tokia problema, maža ir galbūt juokinga, tačiau... Kai padidinu visą naršyklės langą, dingsta meniu juosta(ten kur valandos ir t.t.), toks jausmas lyg būtų F11... Viskas gerai, tik ta apatinė juosta dingsta unsure.gif kaip ją susigrąžint? biggrin.gif
http://tinypic.com/v...?pic=2319w9&s=6
Atsakyti
Gal kas gali ir man paaiskinti kas galejo atsitikti su IE narsykle. Ijungiu, krauna, krauna, pastringa ir issijungia g.gif
Atsakyti