Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurės, skarelės, skrybelaitės

Merginos, gal kuri galit man padeti ax.gif
Galvoju nunerti dukrytei baktusa, bet nerandu kiekur schemutes blush2.gif (radau ne lietuviska, bet ten visiskai nieko nesuprantu doh.gif )
Atsakyti
QUOTE(ciauzuika @ 2012 09 21, 18:25)
Merginos, gal kuri galit man padeti  ax.gif
Galvoju nunerti dukrytei baktusa, bet nerandu kiekur schemutes  blush2.gif  (radau ne lietuviska, bet ten visiskai nieko nesuprantu  doh.gif )

ivesk i googla baktusas ir tau ismes ne tik foto bet ir aprasymus kaip daryt mirksiukas.gif
Atsakyti
MRSA, Natuliona,- man t.p. mergaitškas mielesnis. Tik va kad mano mažius meta visas kepures nuo galvos. Tai tik šita ir tinka, nes yra traukinys- čia jau " pagal užsakymą " , tai va šita bent dedasi blink.gif Tas traukinys jaučiu bus paliktas pavasariui, nes baigiau ir kitą - baretės tipo smile.gif

murce- man irgi gėlytės tos baltos labai gražiai žiūrisi wub.gif

Natuliona- dėkui 4u.gif radau jau ir pas rusaites, matyt mano siūlai storesnės vilnelės- tai dariau nepilnai 25cm - gavosi kaip tik smile.gif

Shura- boružėlė - nuostabi wub.gif

Deimantine saule- labai gražiai dera spalvytės thumbup.gif

MRSA - nematyta, labai dailiai nunerta, man labai spalvytė graži wub.gif Iš kokių siūlų šita kepurytė nunerta ?
Atsakyti
QUOTE(zydrunyte @ 2012 09 21, 18:53)
MRSA, Natuliona,- man t.p. mergaitškas mielesnis. Tik va kad mano mažius meta visas kepures nuo galvos. Tai tik šita ir tinka, nes yra traukinys- čia jau " pagal užsakymą " , tai va šita bent dedasi  blink.gif Tas traukinys jaučiu bus paliktas pavasariui, nes baigiau ir kitą - baretės tipo smile.gif

murce- man irgi gėlytės tos baltos labai gražiai žiūrisi  wub.gif

Natuliona- dėkui  4u.gif  radau jau ir pas rusaites, matyt mano siūlai storesnės vilnelės- tai dariau nepilnai 25cm - gavosi kaip tik  smile.gif

Shura- boružėlė - nuostabi  wub.gif

Deimantine saule- labai gražiai dera spalvytės  thumbup.gif

MRSA - nematyta, labai dailiai nunerta, man labai spalvytė graži  wub.gif Iš kokių siūlų šita kepurytė nunerta ?


nezinau blush2.gif radau savo siulu garderobe jau pradetus kamuoliukus.
Atsakyti
QUOTE(MRSA @ 2012 09 21, 12:46)
va koki sumeistravau blush2.gif


bigsmile.gif labai grazus rastas (gal galite imesti nuoroda kaip ta rasta nerti g.gif )
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2012 09 21, 21:25)
bigsmile.gif labai grazus rastas (gal galite imesti nuoroda kaip ta rasta nerti  g.gif )


322 zinute http://rankdarbiai.u...forum/10-109-22 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ciauzuika @ 2012 09 21, 17:25)
Merginos, gal kuri galit man padeti  ax.gif
Galvoju nunerti dukrytei baktusa, bet nerandu kiekur schemutes  blush2.gif  (radau ne lietuviska, bet ten visiskai nieko nesuprantu  doh.gif )

baktuso schemute sunkiai rasit, nes per daug paprasta ji nert ar megzt, platint vienam soniuke ir tiek, o paskui vel siaurint. 4u.gif
Atsakyti
Ir aš ieškojau schemos baktuso,, bet neradau. Tai tiesiog bandžiau. Pradėjau nuo 7 stulpelių su užmetimu ir kas antrą eilę vis po vieną stulpelį pridėjau. Paskui mažinau taip pat. Ir gavosi neblogai thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos mezgėjos/nėrėjos, smagu matyti kokie grožiai ant vaikų galvų margina rudenį 4u.gif tokia daugybė įdėjų šioje temoje, kad noriu iš karto bent penkių kepurių, o kitą dieną pamatau dar kitokias ir taip norai dauginasi lotuliukas.gif
Kas šios įkvėpėja turbūt nereikia sakyti
user posted image
Atsakyti
Gelyte i mada atejo smile.gif

dailele, tikrai sauniai pavyko thumbup.gif

O cia musu paprasta, bet ne prasta biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(AisLu @ 2012 09 22, 16:36)
Gelyte i mada atejo smile.gif

dailele, tikrai sauniai pavyko  thumbup.gif

O cia musu paprasta, bet ne prasta  biggrin.gif

tikrai ne prasta thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AisLu @ 2012 09 22, 16:36)
Gelyte i mada atejo smile.gif

dailele, tikrai sauniai pavyko  thumbup.gif

O cia musu paprasta, bet ne prasta  biggrin.gif

user posted image

o iš kokių čia siūlų? gražūs spalvų perėjimai 4u.gif
Atsakyti