Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurės, skarelės, skrybelaitės

QUOTE(Laura_online @ 2012 10 04, 15:56)
Emiau triguba siula kad gautusi stambesnis rastas ir nereiktu pamusalo.

siulus pabandziau siuos
http://www.siulai.eu...;category_id=26


dėkui, aš iš šitų mezgiua rudąją savo kepurytę, ėmiau dvigubą, man ir šiltutė atrodė, bet jūsų kažkaip su trim dar geriau atrodo. super thumbup.gif

QUOTE(Justynka @ 2012 10 04, 17:03)
Sveikutės smile.gif Bandau ir a papuošti savo vaikučius kepuriukais,

mieli 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura_online @ 2012 10 04, 11:12)
Sveikos, jau kiek groziu primezgėte  wub.gif

Aš kaupiuosi šalmuką megsti, bet nesu jo mezgusi, nežianu nuo ko pradėti kad būtų toks kokio noriu  biggrin.gif

parodau keleta savo darbuku paskutinių




Labai gražūs darbeliai!

O kokio šalmuko nori? Čia Lace nereali šalmukų tema . 4u.gif
Atsakyti
Pasirodau su rudeninuke 4u.gif
user posted image
Atsakyti
kristinalm wub.gif

QUOTE(eling @ 2012 10 04, 18:16)
Labai gražūs darbeliai!

O kokio šalmuko nori? Čia Lace nereali šalmukų tema 4u.gif



noriu jau kartu su apykakle tokio, tik sakau dar nesigilinau nuo ko pradeti blush2.gif visada buna pirmas kartas ir manau pavyks.....gal zinot kiek mazdaug siulu reikia salmukui su apykakle?
Atsakyti
QUOTE(Laura_online @ 2012 10 04, 19:42)
kristinalm  wub.gif
noriu jau kartu su apykakle tokio, tik sakau dar nesigilinau nuo ko pradeti  blush2.gif visada buna pirmas kartas ir manau pavyks.....gal zinot kiek mazdaug siulu reikia salmukui su apykakle?


100-150 gr. (aisku priklauso nuo siulo storio metrazo ir pan)
Atsakyti
QUOTE(natuliona @ 2012 10 04, 12:18)
taip tas pats principas  smile.gif 214 zinutei ikeliau kaip nerti, as pirma isstudijavau kaip ka kabinti, i kuria puse sukti ir tada labai lengvai eina  smile.gif tik karts nuo karto akis apskaiciuoju, nes jei nor viena pameti tai jau labai matosi  smile.gif

ir prasom pasitaisyti, laukiam ir is taves ko nors naujo  wink.gif

aciu, einu paziuret 4u.gif

apsileidau situ kl ax.gif ax.gif kitas dalykas -pana ju nelabai ir nesioja -na ziema tik nesios biggrin.gif bet noriu kai ka isbandyt lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bonda: 05 spalio 2012 - 08:03
QUOTE(kristinalm @ 2012 10 04, 19:39)
Pasirodau su rudeninuke 4u.gif

labai grazi wub.gif

QUOTE(bonda @ 2012 10 05, 09:02)

apsileidau situ kl ax.gif  ax.gif kitas dalykas -pana ju nelabai ir nesioja -na ziema tik nesios biggrin.gif  bet noriu kai ka isbandyt lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

na bandyk bandyk, lauksim rezultatu smile.gif
Atsakyti
Pozuotojai truputį per maža mirksiukas.gif

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Lace @ 2012 10 05, 14:24)
Pozuotojai truputį per maža  mirksiukas.gif

''Skani'' wub.gif

norėjau paklausti, o paskutinė akis susiskersuoja, kai perlipi į kitą eilę, ar čia aš nemoku gerai megzti su skirtingom spalvom
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2012 10 05, 14:43)
''Skani''  wub.gif

norėjau paklausti, o paskutinė akis susiskersuoja, kai perlipi į kitą eilę, ar čia aš nemoku gerai megzti su skirtingom spalvom


truputį skersuoja, bet man taip vis tiek geriau, nei siūlę daryti unsure.gif Dar plaudama patampau, tai tas prasislinkimas toks nelabai žymus gaunasi. Na ir raštą stengiuosi sujungimo vietoje taikyti, kad tas prasislinkimas mažiau į akis kristų unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Lace @ 2012 10 05, 14:45)
truputį skersuoja, bet man taip vis tiek geriau, nei siūlę daryti  unsure.gif Dar plaudama patampau, tai tas prasislinkimas toks nelabai žymus gaunasi. Na ir raštą stengiuosi sujungimo vietoje taikyti, kad tas prasislinkimas mažiau į akis kristų unsure.gif

ačiū, nuraminai bigsmile.gif
Atsakyti
Ir dar vieną parodysiu biggrin.gif

user posted image
Atsakyti