Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurės, skarelės, skrybelaitės

paskutinis mano sio rudens darbukas, eisiu jau virbalus ziemai traukt biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
ot, LIUX bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura_online @ 2012 10 08, 21:58)
paskutinis mano sio rudens darbukas, eisiu jau virbalus ziemai traukt  biggrin.gif




super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura_online @ 2012 10 08, 20:58)
paskutinis mano sio rudens darbukas, eisiu jau virbalus ziemai traukt  biggrin.gif


nu nerealus darbelis, super thumbup.gif
Atsakyti
laura_online, gražu gražu wub.gif
Atsakyti
mano paprastute smile.gif
user posted image
Atsakyti
ingauk puikus derinukas mažai panelei thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura_online @ 2012 10 08, 21:58)
paskutinis mano sio rudens darbukas, eisiu jau virbalus ziemai traukt  biggrin.gif

user posted image


labai fainuoliskas ir ryskus 4u.gif
Atsakyti
grazus darbelis thumbup.gif

man tai nedaeina su kepuriu nerimu, galvytes apimtis 49cm.
neriau pagal pirma buda stulpeliu su uzmetimu 12cm diametra, paskui platinau iki galvos apimties ir vistiek didele gaunasi, tai db susiaurinau iki 46cm, ir gera, nesuprantu as tada doh.gif
tai kaip nerti tada jei apimtis kitokia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(garbane perliuke @ 2012 10 09, 22:51)
grazus darbelis thumbup.gif

man tai nedaeina su kepuriu nerimu, galvytes apimtis 49cm.
neriau pagal pirma buda stulpeliu su uzmetimu 12cm diametra, paskui platinau iki galvos apimties ir vistiek didele gaunasi, tai db susiaurinau iki 46cm, ir gera, nesuprantu as tada doh.gif
tai kaip nerti tada jei apimtis kitokia ax.gif

Reikia galvos apimtį cm. dalinti iš 3,14 (pvz. 49 /3,14=15.6) vadinasi reikia viršgalvio blyną nerti 15cm. diametro, o tada neriat tiesiai be jokių platinimų.
Atsakyti
garbanele perliuke, as ir pirma karta platindama kepurele siuo budu (blynas 12 cm ir paskui kas antra eile dadet akiu ) labai apsigavau biggrin.gif Irgi isplatinau kiek reikia ir gavosi per didele doh.gif na bet isiuvau pamusaliuka ir viskas baigesi laimingai biggrin.gif

O del to budo kai neriama reikalingo skersmesn blynas ir paskui neriama nieko neplatinat, tai irgi blyna neriu gerokai mazesni, mano pupos galvyte 48 cm, tai gautusi, kad blyna turiu neret 15.3 cm, o visada neriu iki 14 cm ar net maziau gaunasi (jei dar viena eile nunerus gautusi daugiau, tai jau nebelpatinu ) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(garbane perliuke @ 2012 10 09, 23:51)
grazus darbelis thumbup.gif

man tai nedaeina su kepuriu nerimu, galvytes apimtis 49cm.
neriau pagal pirma buda stulpeliu su uzmetimu 12cm diametra, paskui platinau iki galvos apimties ir vistiek didele gaunasi, tai db susiaurinau iki 46cm, ir gera, nesuprantu as tada doh.gif
tai kaip nerti tada jei apimtis kitokia ax.gif


Man matyt kažkaip pasiseka,dukrytės galvos apimtis 47-48 vm. Tai nuneriu 12 cm skersmens blynuka ir tada dar 2 kartus kas antra eile paplatinu ir gaunasi thumbup.gif
Atsakyti