Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurės, skarelės, skrybelaitės

QUOTE(nosiukelis @ 2012 10 28, 15:07)
Sakykit, o norint numegsti tokia kepure butinai reikalingi virbalai su "laidu"? As tokiu neturiu sad.gif Neradau cia pas mus parduotuvej pirkti. Turiu paprastus ilgus virbalus 4 ir 3,25 mm. Taip pat turiu kojinem megsti virbalus.


Aš vielinius turiu ir ne vienus, bet nemoku jais megzti, vis pamėginu ir padedu doh.gif Mezgiau su kojinių virbalais, penkiais. Apnarėlį ant dviejų virbalų padariau, paskui ant penkių perėjau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paukščiukas: 28 spalio 2012 - 17:09
Laba vakara smile.gif

vis stebiu stebiu kokius grozius jus neriat, mezgat wub.gif pasirodau ir as, tai pirmoji kepuryte nerta is apacios i virsu smile.gif

user posted image
Atsakyti
Kiek kepuriuku wub.gif

QUOTE(nosiukelis @ 2012 10 28, 00:53)
Natuliona Jusu kepures nepakartojamos. Jus turit neiprasta talenta derinti spalvas. Sakykit, per kiek laiko nuneriat kepure? Cia tik is smalsumo:)

aciu 4u.gif nezinau per kiek, ivairiai, buna kad per 2 vakarus, buna ir savaite neriu biggrin.gif atsibosta....paimu kita biggrin.gif nerimui pas mane tik vakarai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(loretinskis @ 2012 10 28, 17:54)
Ačiū  smile.gif  Mezgiau 2 metų berniukui. Galvytę matuoju taip pat, kaip poliklinikoj sesutės matuoja. Maniskei 1 m. 8 mėn. tai galvytės apimtis 47 cm. taip, kad jūsų vaikučio galvytės apimtis visiškai reali smile.gif

Aisku smile.gif

QUOTE(paukščiukas @ 2012 10 28, 18:09)
Aš vielinius turiu ir ne vienus, bet nemoku jais megzti, vis pamėginu ir padedu  doh.gif Mezgiau su kojinių virbalais, penkiais. Apnarėlį ant dviejų virbalų padariau, paskui ant penkių perėjau

Tas rastukas su drugeliais labai grazus, bet galvoju, kad kol kas bus sunku ismegsti. I balandukus idejau tavo pagalba, labai labai seniai siuvineta sunaus metrasti:) pagaliau ismokau nuotrauaks idet:) Norejau paklaust, gal galetum padeti numegsti kepuryte su snapiuku. Turiu nuotrauka, bet tik i worda issikelus, net nezinau kaip tau parodyt, yra is aprasymas. Gal man ta aprasyma cia iskelti?
Papildyta:
Kepuriuko su snapeliu toks aprasymas. Mokanciai megsti cia nekiltu jokiu klausimu, o va man zaliam agurkeliui ju kyla kiekviename sakinyje:(
SNAPELIO MEZGIMAS
3.25 dydzio virbalais laisvai ismegzti 37 akis.ismegzti 1 eile gerosiomis akimis. Toliau megzti RIPSU (gerosiomis akimis)kas antros eiles pradzioje ir pabaigoje sumezgant po viena aki tol, kol liks 25 akys. ismegzti dar viena eile ir nutraukti siula. Akis palikti sunerus ant atliekamo siulo.
Va is sios dalies man jau kilo 3 klausimai:)
1. Apradedant nauja eile reikia nuimti pirma aki ar ismegzti?
2. Mezgant antra eile, gerasias akis ismegzti virbala kisant i vidu, ar uz pirmo akies siuliuko, kuris yra prie manes? nes jei kisu i vidu, gaunasi gerosios akis kryzmines. O gal taip ir turi buti?
3. kai reikia siaurinti akis, tarkim is priekio virbala kisti per vidu, o is galo reikia palikus dvi akis sumegzti nuo galines pradedant, ne nuo pirmos? Kad graziau butu?

Gal kas galetu paaiskinti?
Atsakyti
Įmečiau į paieškų temą orginalą kepurikės, na o čia manoji kopija smile.gif
user posted image
Atsakyti
Issiaiskinau pati, nezinau ar gerai bet darau taip. Jei negerai, prasau sakykit:) Kaip suprantu, siaurinant snapeli, sonai turi gautis graziai, tai yra, gerosios akys. Tai pradedama eile, pirma aki nuimu, siaurinant, pirma aki nuimu, siula perkeliu i vidu, vel aki uzdedu ir ismezgu. o gale ismezgu ne nuo priekio, o virbala kisdama is galo, tada gaunas viena geroji akis grazi. Ar as taip suprantu? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(nosiukelis @ 2012 10 28, 19:27)
Va is sios dalies man jau kilo 3 klausimai:)
1. Apradedant nauja eile reikia nuimti pirma aki ar ismegzti?
2. Mezgant antra eile, gerasias akis ismegzti virbala kisant i vidu, ar uz pirmo akies siuliuko, kuris yra prie manes? nes jei kisu i vidu, gaunasi gerosios akis kryzmines. O gal taip ir turi buti?
3. kai reikia siaurinti akis, tarkim is priekio virbala kisti per vidu, o is galo reikia palikus dvi akis sumegzti nuo galines pradedant, ne nuo pirmos? Kad graziau butu?

Gal kas galetu paaiskinti?

1.Bet ka mezgant 1 akis nukeliama
2.Megzkit taip kaip mezgat visada geras akis.
3.Taip,tai vadinasi-''sumegzti i desine'' arba ''sumegzti i kaire'' biggrin.gif Bet graziai apraset,taip ir darykit.
Atsakyti
QUOTE(nosiukelis @ 2012 10 28, 20:17)
Issiaiskinau pati, nezinau ar gerai bet darau taip. Jei negerai, prasau sakykit:) Kaip suprantu, siaurinant snapeli, sonai turi gautis graziai, tai yra, gerosios akys. Tai pradedama eile, pirma aki nuimu, siaurinant, pirma aki nuimu, siula perkeliu i vidu, vel aki uzdedu ir ismezgu. o gale ismezgu ne nuo priekio, o virbala kisdama is galo, tada gaunas viena geroji akis grazi. Ar as taip suprantu?  ax.gif

Kazka negerai darau, is priekio negraziai nusisiaurina, skylutes gaunasi ir ilgesnis galiukas. Is galo graziai nusisiaurina. Gal kas galetu pasakyti ka ne taip darau?user posted image
Atsakyti
Nosiukeli, matosi, kad nuosirdziai nori iveikti kepuriuka. Bandyk priekyje siaurinti paprastai: sumegzti dvi akis kartu .
(pasakyk is kur esi, gal kokia mezgejele padetu akivaizdziai)
Atsakyti
QUOTE(gitapita @ 2012 10 28, 21:32)
Nosiukeli, matosi, kad nuosirdziai nori iveikti kepuriuka. Bandyk priekyje siaurinti paprastai: sumegzti dvi akis kartu .
(pasakyk is kur esi, gal kokia mezgejele padetu akivaizdziai)

Is dublino. Nieko, kaip nors iveiksiu interneto pagalba.
Atsakyti
QUOTE(zvirbliss @ 2012 10 28, 18:35)
Laba vakara smile.gif

vis stebiu stebiu kokius grozius jus neriat, mezgat  wub.gif pasirodau ir as, tai pirmoji kepuryte nerta is apacios i virsu smile.gif

spalviškai kepurytė graži, bet aš būčiau darius arba ausytes, arba bumbulą, o ne abu kartu ax.gif
Atsakyti
oho, kiek daug darbeliu, visi lb grazus, o pas mane siuo metu stagnacija, pabaigiau komplektuka ir sustojau biggrin.gif
Atsakyti