Įkraunama...
Įkraunama...

Kroatija 2012

QUOTE(Bozenyte @ 2013 02 27, 13:44)
mes mazdaug skaiciavom tai irgi padori suma gaunasi su benzinu, bet geriau planuoti didesnes islaidas, negu poto pritruktu.
o dar geriau jei spesim masiniuka pakeisti i taupesne 4u.gif ir dyzeli
Papildyta:
sakykit kaip daznai ten keiciasi orai birzeli menesi? ar reikia kazkokiu tai siltensiu rubu prisimti, ar tai skiecio 4u.gif

Mes birželio mėn. atostogavome, tai jokių oro pokyčių nebuvo. Kai atvažiavom termometras rodė apie 28-30, o važiuojant piečiau, tik šiltėjo. Vieną dieną oras buvo įkaitės iki 36. Lietaus Kroatijoje negavome nė lašo. thumbup.gif Taip, kad jokių šiltų drabužių bent jau mums neprireikė mirksiukas.gif Manau, kad čia kaip užtaikysi. smile.gif Plačiau apie mūsų kelionę galite paskaityti fotoreportaže, kurio nuorodą esu įdėjusi paraše. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmaaa: 27 vasario 2013 - 14:02
QUOTE(Bozenyte @ 2013 02 27, 15:32)
kas per parasas blush2.gif

Žinutės apačioje yra dvi nuorodos į fotoreportažus 4u.gif Arba žiūrėkit ČIA 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilla @ 2013 02 27, 12:15)
Man atrodo, kad ir musu dyzelis, ~5l skaiciavo iki 1000 Lt iki  Dubrovniko  g.gif Bet čia į vieną pusę


Tai tada normaliai. Aš blondinė galvojau, kad čia už tiek suvažinėjate pirmyn ir atgal doh.gif
Atsakyti
kuro sanaudos priklauso nuo vaziavomo stiliaus ir automobilio. mes autobanais laikom apie 130 greiti, pravaziuojam iki 4500 km, kuro sanaudos pirmyn-atgal iki 1000 lt+ plius, kaip minejau, mokesciai uz kelius 200-300 lt.
auto dyzelis. pernai vidutines kuro sanaudos buvo 5,7 l/100 km, nuvaziavom 4100 km mazdayg. siemet kuras brangesnis, gali tekt daugiau isleist kurui
Atsakyti
sakykit o Kroatijoje yra koks zoologijos sodas, ar dar kas nors, kur butu galima nuvesti dukryte?
Papildyta:
QUOTE(Bozenyte @ 2013 02 28, 11:03)
sakykit o Kroatijoje yra koks zoologijos sodas, ar dar kas nors, kur butu galima nuvesti dukryte?

jau radau 4u.gif , Zagrebe yra zoologijos sodas, vaikams iiki 7 metu nemokamai
Atsakyti
QUOTE(Vandenė @ 2013 02 27, 09:32)
Kaip jums taip mažai už degalus gaunasi? Mes suskaičiuojam apie 1500 Lt  g.gif 

Vat ir aš apie tiek galvoju g.gif
Pernai važiavom į Slovakiją. Rašiausi kruopščiai, kiek sunaudojom degalų. Tai gavosi 728 lt. Bet tai mes ir po pačią Slovakiją nemažai važinėjom. Tiesa, iš namų išvažiuojant benzino pilną baką pylėm, tai ano dar gal pusę metų gryžus užteko, nes pagrindas - dujos.
Tai Kroatijai, tikuos, dvigubos sumos, užtekt turėtų g.gif

Tiesa, ar niekas nesinuomavot automobilio kelionei? Jei, pvz, nuomuotis dviems šeimoms vieną automobilį, tai finansiškai turbūt gautusi tas pats, kas važiuot su savom atskirai g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alnė: 28 vasario 2013 - 10:12
QUOTE(Alnė @ 2013 02 28, 11:09)
Vat ir aš apie tiek galvoju g.gif
Pernai važiavom į Slovakiją. Rašiausi kruopščiai, kiek sunaudojom degalų. Tai gavosi 728 lt. Bet tai mes ir po pačią Slovakiją nemažai važinėjom. Tiesa, iš namų išvažiuojant benzino pilną baką pylėm, tai ano dar gal pusę metų gryžus užteko, nes pagrindas - dujos.
Tai Kroatijai, tikuos, dvigubos sumos, užtekt turėtų g.gif

Tiesa, ar niekas nesinuomavot automobilio kelionei? Jei, pvz, nuomuotis dviems šeimoms vieną automobilį, tai finansiškai turbūt gautusi tas pats, kas važiuot su savom atskirai g.gif


nuomotis auto neapsimoka. tada jau geriau kemperi
http://www.busikas.l...oautobusu-nuoma
Atsakyti
QUOTE(eceris @ 2013 02 28, 18:28)

Atsargiai su šiuo puslapiu. Degalų kainos jame pateiktos 2010.05.21 doh.gif . Aš asmeniškai tokiu puslapiu nepasitikėčiau schmoll.gif .
Atsakyti
Planuojamės ir mes kelionę į Kroatiją, tad irgi renkuos informaciją, skaitinėju forumus, fotoreportažus smile.gif Pasirinkom Podgora miestelį, tad įdomu ar esant kas ten buvę, kokie apie jį atsiliepimai? Koks papludimys, ar yra kavinių, organizuojamos kokios išvykos laivu ir t.t.? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nicolle_ @ 2013 02 28, 18:53)
Planuojamės ir mes kelionę į Kroatiją, tad irgi renkuos informaciją, skaitinėju forumus, fotoreportažus smile.gif Pasirinkom Podgora miestelį, tad įdomu ar esant kas ten buvę, kokie apie jį atsiliepimai? Koks papludimys, ar yra kavinių, organizuojamos kokios išvykos laivu ir t.t.? 4u.gif


Mes buvom Kroatijoj iš viso 5 kartus, paskutinius 2 iš jų - Podgoroj. Mūsų mylimiausias miestelis wub.gif Labai jauku ten. Kavinėmis visa pakrantė nusėta biggrin.gif Išvykų laivu ir kitokių pramogų taip pat yra. Vakarais pakrantėje vyksta kaip turgelis, galima visokių aliejų, sangrijos ir kitokių suvenyrų nusipirkti smile.gif Ir šiaip veiksmas vyksta iki paryčių. Pasirinkdami tikrai neprašovėt 4u.gif biggrin.gif O aš norėčiau ir vėl ten sugrįžti wub.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Twista: 28 vasario 2013 - 19:22
Radau dar apie Krk , gal kam bus naudinga

http://tz-krk.hr/

Atsakyti
QUOTE(Arturas15 @ 2013 02 28, 19:51)
Atsargiai su šiuo puslapiu. Degalų kainos jame pateiktos 2010.05.21  doh.gif . Aš asmeniškai tokiu puslapiu nepasitikėčiau schmoll.gif .


kad puslapis nelabai priziurimas, tas tiesa. bet nuoroda i ji duota del to, kad forumieciai orientuotusi kokios autu nuomos kainos. nemanau kad jos pakito-nebent i didejimo puse ax.gif
Atsakyti