Įkraunama...
Įkraunama...

Kroatija 2012

QUOTE(eceris @ 2013 03 10, 15:30)
https://maps.google....ps?hl=lt&tab=wl
prie zemelapio pritraukimo virs + esanti "zmogeliuka" pele perneskit prie jusu pasirinkto adreso-kad ir Omiš gatvelej bele kurioj, ir keliaukit nors ir per visa kroatija perkeldami ir pasukinedami(besidairydami) - apziuresit visa pajuri ir ne tik, pernai metu berods spalio men vaizdais ...radau visus pakeles vaizdus, kuriuos teko matyti ten bunat...

duceje jura tik per kelia, nera nei 20 metru-tiesiai su maudomais lekdavom. o dar ir pinijos nuo saulutes sleptis padedavo papludimyj is murzino smeliuko...ilindus i jura ir atisuskus-nuostabus kalno ir Okiso vaizdai...

tai jau as paskutiniu metu ta ir tik tedarau - keliauju su google zmogeliuku biggrin.gif

Duceje yra ne tik per kelia, yra ir ant juros kranto.
Atsakyti
Važiuoju ir aš ta pakrante, atrodo, kad jau visur buvau, kam man ten dar važiuot lotuliukas.gif
Radau, mano manymu, neblogą pensioną Čekijoje nakvynei čia Iš pagrindinio kelio nedaug išsukti reikia, atrodo tvarkingas, pigus. Gal kam pravers mirksiukas.gif
Papildyta:
Juk ne tą nuorodą aukščiau įdėjau doh.gif va šitas man patiko smile.gif
Atsakyti
Mes salia Mikulovo stojom nakvoti cia
Kainos siek tiek brangesnes g.gif
Atsakyti
Na va, nakvynė Čekijoje rezervuota thumbup.gif Šioks toks žingsnelis link atostogų jau padarytas thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Smilla @ 2013 03 10, 21:14)
Mes salia Mikulovo stojom nakvoti cia
Kainos siek tiek brangesnes  g.gif

Ir šitą žiūrėjau, bet anas man labiau patiko mirksiukas.gif O kainų skirtumas nedidelis, nes mes mokėsim 1400,- Kč mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vandenė @ 2013 03 11, 14:00)
Na va, nakvynė Čekijoje rezervuota  thumbup.gif  Šioks toks žingsnelis link atostogų jau padarytas  thumbup.gif
Papildyta:

Ir šitą žiūrėjau, bet anas man labiau patiko  mirksiukas.gif  O kainų skirtumas nedidelis, nes mes mokėsim 1400,- Kč  mirksiukas.gif

kada jus vaziuojate? ar sudeliojot plana ka po ko aplankysit, ir kurioj vietoj Kroatijoje nakvosit?
as jau isvis pasimeciau, tiek visko perskaicius ir uzsirasius, kad is naujo reikes uzrasus skaityti. galvoje betvarke blush2.gif
Atsakyti
Gal kam pravers - apartaments Tucepi miestelyje. Iki jūros apie 30m. Buvom pernai liepos pradžioje, tai 65Eur/parai. Iš ten dar sulakstėm į Dubrovniką, Splitą, laivu į salas.. thumbup.gif http://www.tucepi.ne...maja/house1.htm
Pakeliui nakvojome - http://www.az-atrium.cz/index.html
Atsakyti
Planuojam išvažiuoti liepos 26 d. vakare mirksiukas.gif Anksčiau atostogų negaunu, esu "pririšta" prie darbų ir taip kiekvienais metais verysad.gif
Turiu tik daug info iš forumo išsisaugojus, Europos kelių atlasą, Kroatijos kelionių vadovą, užsakytą pirmą nakvynę ir kol kas viskas doh.gif Planuojam apsistot kur nors už Velebito kalnų, nes man ten gražiau. Tikslios vietos dar nežinau. Jei ką rasiu, užsakysiu, jei ne-važiuosim va taip "na ura" ir vietoj ieškosim. Bet jei reiks daug klaidžiot, privargsim, kol rasim, tai 100 proc. vyras mane pasiųs į pipirų žemę lotuliukas.gif Ir tai gali būti pirma ir paskutinė šeimos kelionė automobiliu lotuliukas.gif
Planuojam 10 nakvynių Kroatijoj. Norėtume aplankyti Zadarą, Splitą, Trogirą, gal Paklenicos nac. parke pasivaikščiot, į Solin miesto griuvėsius norėčiau nuvažiuot, Plitvicų ežerus apžiūrėt (jei bus norinčių, bet tai planuoju važiuojant namo). Dubrovniką norėtume pamatyt, bet atstumas labai didelis. Žodžiu, žiūrinėju, planuoju daug, bet kaip vilkų taryba nuspręs, taip ir darysim smile.gif Norim ir prie jūros pagulėt, tai iš planuojamų objektų daug nubyrės, visur tikrai nespėsim, nes nenorim prabėgt visur ir tik pliusiuką užsidėt, kad buvom mirksiukas.gif Visa tai pagal norus vietoje bus, svarbu iki ten nusigaut ir daug neklaidžiot rolleyes.gif
Atsakyti
mes kazkaip nakvynes pakeliui nusprendem nerezervuotis, vyras sako bus matyt, pavargsim bet kur sustosim ir permiegosim (susirasim pakeliui koki viesbutuka ar pensiona vienai nakciai). Poto judesim link Plitvicos nacionalini parka, kur nors pernakvosim viena nakti (is anksto nerezervusim), tada is ryto eisim pasivaiksciuoti per parka, ir poto vaziuosim i Omisa, ten planuojam 10 arba 11 naktu.(rezervuosim is anksto). o ten jau vietoj ziuresim kaip praleisti viena ar kita diena.
Atsakyti
QUOTE(Vandenė @ 2013 03 11, 14:33)
Planuojam išvažiuoti liepos 26 d. vakare mirksiukas.gif Anksčiau atostogų negaunu, esu "pririšta" prie darbų ir taip kiekvienais metais  verysad.gif 
Turiu tik daug info iš forumo išsisaugojus, Europos kelių atlasą, Kroatijos kelionių vadovą, užsakytą pirmą nakvynę ir kol kas viskas  doh.gif  Planuojam apsistot kur nors už Velebito kalnų, nes man ten gražiau. Tikslios vietos dar nežinau. Jei ką rasiu, užsakysiu, jei ne-važiuosim va taip "na ura" ir vietoj ieškosim. Bet jei reiks daug klaidžiot, privargsim, kol rasim, tai 100 proc. vyras mane pasiųs į pipirų žemę  lotuliukas.gif  Ir tai gali būti pirma ir paskutinė šeimos kelionė automobiliu  lotuliukas.gif
Planuojam 10 nakvynių Kroatijoj. Norėtume aplankyti Zadarą, Splitą, Trogirą, gal Paklenicos nac. parke pasivaikščiot, į Solin miesto griuvėsius norėčiau nuvažiuot, Plitvicų ežerus apžiūrėt (jei bus norinčių, bet tai planuoju važiuojant namo). Dubrovniką norėtume pamatyt, bet atstumas labai didelis. Žodžiu, žiūrinėju, planuoju daug, bet kaip vilkų taryba nuspręs, taip ir darysim  smile.gif Norim ir prie jūros pagulėt, tai iš planuojamų objektų daug nubyrės, visur tikrai nespėsim, nes nenorim prabėgt visur ir tik pliusiuką užsidėt, kad buvom  mirksiukas.gif  Visa tai pagal norus vietoje bus, svarbu iki ten nusigaut ir daug neklaidžiot  rolleyes.gif

pasiimkit palapine, blogiausiu atveju kepmpinge tikrai rasit kur pernakvot pirma nakti. nors mes 2-3 naktis visuomet kempinge nakvojam-po to lovu pasiilgstam ir imam apartamentus. aisku, buna kad ieskai apartamentu 4 dienom, o seimininkas gali priimt tik 3-arba pasirasai arba ieskai. kitas nori kad imtum 6 dienom, su maziau nesutinka-velgi pasirasai arba ieskai toliau. bet problemu del to tikrai niekad nebuvo, kad nerastume kur pernakvot
Atsakyti
QUOTE(Bozenyte @ 2013 03 11, 14:43)
mes kazkaip nakvynes pakeliui nusprendem nerezervuotis, vyras sako bus matyt, pavargsim bet kur sustosim ir permiegosim (susirasim pakeliui koki viesbutuka ar pensiona vienai nakciai). Poto judesim link Plitvicos nacionalini parka, kur nors pernakvosim viena nakti (is anksto nerezervusim), tada is ryto eisim pasivaiksciuoti per parka, ir poto vaziuosim i Omisa, ten planuojam 10 arba 11 naktu.(rezervuosim is anksto). o ten jau vietoj ziuresim kaip praleisti viena ar kita diena.



mes taip darom. Varom kol dar sviesu bent kiek buna. Sustojam, pavalgom ir miegam aikstele. Pries pat saulutes pasirodyma atsikeliam, pavalgom ir vel varom smile.gif
Austrijoje stojam vienoje aikstele, nes ten tokiu mieganciu daug smile.gif WC, Water, vaikam uzimtumas padaryta, suoliukai. LABAI tvarkinga. smile.gif
Atsakyti
O kaip reikalai Kroatijoje su auto aikštelėmis ar kitomis vietomis, kuriose būtų galima pernakvoti automobilyje? 4u.gif Gal kas galėtų pasidalinti patirtimi ir padėti žaliems smile.gif
Atsakyti
Paskaityk Thea! fotoreportažus, jie buvo ir miegojo mašinoj Kroatijoje mirksiukas.gif Šaunuoliai jie, žaviuosi jais wub.gif
Papildyta:
QUOTE(saula77 @ 2013 03 11, 13:23)
Gal kam pravers - apartaments Tucepi miestelyje. Iki jūros apie 30m. Buvom pernai liepos pradžioje, tai 65Eur/parai. Iš ten dar sulakstėm į Dubrovniką, Splitą, laivu į salas.. thumbup.gif  http://www.tucepi.ne...maja/house1.htm

Parašiau laiškiuką ir gavau jau atsakymą. Kaina nesužavėjo, už 4 asmenų apartamentus nori 110,- Eur blink.gif Bet aš pas juos nebenoriu schmoll.gif
Atsakyti