Įkraunama...
Įkraunama...

Kroatija 2012

[quote=ziulyte,2013 03 13, 12:47]
Gal esat ėję nurodytais takais Učka NP? Kaip įspūdžiai jei taip.

Dėl Uckos įspūdžiai nekokie biggrin.gif , kadangi pernai vaziavome su metinuku, tai pakilome iki NP, ten galima palikti a/m ir žygiuoti į viršūne.... Na mes su maziumi nerizikavome, o vyrui mano tai reikia ekstrymo, tai jis kita diena nuvažiavo į Opatija is ten su autobusu iki NP, ir jau ėjo į pačia viršūne, tai ten įspūdingai vien is nuotrauku atrodo, nes atsiveria nerealus vaizdai... Nors nuo NP ten negalima važiuoti su a/m, bet yra kelias, tai naglesni sakė su a/m atvaro.....o po to jau leidiesi nuo kalno, tai iki NP įėjimo kaip ir nieko, o jis turejo gryzti pėsčias į Opatija, nes ten autobusas važiuoja lyg 1 karta per diena (na žodžiu patys autobusu vairuotojai keistai į ji žiūrėjo kai jis aiškinosi kada gali važiuoti, nes tokiu turistų mažai ten matomai atsiranda, kas sužavėjo, kad vairuotojai šauniai ivalde anglu kalba)... Tai va žemyn nuo NP leidžiantis tai ten toks miškas ale Lietuvos, nieko visai įspūdingo, takas blogas, žodžiu vos kojas parvilko, nes nei vaizdu jau nei nieko... Turistų ten ir atvežtų autobusais gidai neveda, tik į viršų.... Bet jei norėsite įspūdžių, tai rekomenduojama gera avalynė ir pirmyn biggrin.gif

Mes pernai vykome į Opatijos regioną, nieko nerezervave, Opatijoje ką siūlė nepatiko ir aisku po to džiaugemes, kad ten nelikome, o rizikavome iki paskutinio toje pusėje normalesnio kaimelio Moscenicka draga, tai ten gyvenome, bent man tai patiko, yra du plezai, kaip sako, patys geriausi toje pakrantėje, bent ir man pasirodė, nes ten tie betono jų plezai manęs nezuzavejo, o čia akmenys, svaru, žodžiu buvo nebloga vieta, bet Kroatijoje daug neblogų vietų....aplankykite jų kalnus, tikrai įspūdingi, Velebitas, Paklenica...
Geru kelionių ir gražiu ispudziu 4u.gif
Atsakyti
Vandene parodyk kur užsisakėte?Mes dar nežinome keliese važiuosim,tai delsiam su užsakymu.Šiaip gal ir nerezervuotume,bet kadangi su mažais vaikais keliausime,norime būti tikri,kad turėsime geriausią variantą bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamutas @ 2013 03 13, 13:13)


Bet tikrai kiekvienam savo, skirtingi mes, taip ir turi būti  4u.gif
Ziulyte, labai ačiū už maršrutą kemperiu. wub.gif Tikrai pravers  thumbup.gif

drinks_cheers.gif bus proga pasidalinti patirtim smile.gif

kadangi Kroatijos paplūdimiai tikrai neatrodo super , dabar kaip tik ieškau kur galima būtų pakrantėj keliaujant sustot įkrist į vandenį.. kur būtų normalus paplūdimys.. kiek beieškau atrodo tik salos turi vertus dėmesio paplūdimius. gal kas ką pasiūlys? dėkui 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(snūduriukė @ 2013 03 13, 13:40)
Vandene parodyk kur užsisakėte?Mes dar nežinome keliese važiuosim,tai delsiam su užsakymu.Šiaip gal ir nerezervuotume,bet kadangi su mažais vaikais keliausime,norime būti tikri,kad turėsime geriausią variantą  bigsmile.gif

o man nuoširdžiai gaila laiko, kurį aš eikvočiau ten atvykus nakvynės paieškom.. sukari tokį kelią, ir po to dar ieškok kur apsigyvent.. o jei pirmas, antras netinka? manau tą galima sėdint prie kompo namie padaryt smile.gif
Atsakyti
O kuo neįtinka Kroatijos paplūdimiai? g.gif Jų ten tūkstančiai, labai skirtingi. Nuo laukinių iki civilizuotų, su wc, su dušais, kurie mokami arba nemokami. g.gif
Atsakyti
gal kam pravers http://www.croatia-beaches.com/ smile.gif

Brela Beach.. atrodo visai smagu bus grįžtant iš Dubrovniko čia sustot įkrist į vandenį smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cererakennel: 13 kovo 2013 - 13:05
QUOTE(mamutas @ 2013 03 13, 12:26)
Per vieną vasarą tikrai neįmanoma viską apžiūrėti.  4u.gif  Mes pernai rinkomės Dalmatiją ir Juodkalniją, šiemet Istriją.

Ne , ir nenorim visko , ner kur lekt .

Manau gal aplankyti Krk ir nuo Rijekos iki Crikvenicos ta dali , kaip manot ? Tikslas - pasivaikscioti miesteliais , ir pasimaudyti kazkiek , nes su vaikais vaziuosim .

Atsakyti
QUOTE(ziulyte @ 2013 03 13, 13:12)
Taip, tą vizualizaciją ir aš radau  4u.gif Na tiek to, nėra tai nėra - ne tas klimatas turbūt, kad apsimokėtų statyt dengtus.
Radau Dino park Omiš mieste. Mūsų buvimo metu dar nedirbs, bet gal kam pravers http://www.dinopark-...ex.php?id=1&L=2


Ziulyte, mes Dino parką buvom pernai įtraukę į lankytinus objektus. Bet privažiavus susudarė toks vaizdas, kad nelabai kas ten yra veikt. Atrakcijonai kiek matėsi mažiukams, o didesniems vaikams kaip ir nelabai kas buvo. Vaikai kaip tik tuo momentu miegojo, tai su MB nuspendėm suktis ir važiuot toliau. ax.gif Gal tik mes tokią klaidingą nuomonę apie šį parką susidarėme. Gal atsilieps buvusių, kuriems ten patiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(88888888 @ 2013 03 13, 12:15)
Man atsisiusti gavosi  3 poros - 50 lt. , tai manau neblogai .

Tai čia labai pigiai Jūs radot mirksiukas.gif

QUOTE(snūduriukė @ 2013 03 13, 12:40)
Vandene parodyk kur užsisakėte?Mes dar nežinome keliese važiuosim,tai delsiam su užsakymu.Šiaip gal ir nerezervuotume,bet kadangi su mažais vaikais keliausime,norime būti tikri,kad turėsime geriausią variantą  bigsmile.gif

Eceris davė kontaktus, tai ir sutarėm el.paštu thumbup.gif Čia Seline miestuke, jūra ir pliažas platus vos už kempingo teritorijos, kažin ar yra 50 m thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vandenė @ 2013 03 13, 11:53)
neranda ir man google maps to antro namo adreso  schmoll.gif  bet iš nuotraukos atrodo, kad jūra visai netoli  mirksiukas.gif
Jeee, mes jau turim nakvynę Kroatijoj 50 Eur už naktį  thumbup.gif  Eceri, auksas tu, ne žmogus  wub.gif

kaip tikri lietuvaiciai gal keiksit mane gryze-sakysit, na ir skyle isiule eceris tongue.gif
as kai neisrankus, man bele stogas, lova ir netoli jura.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(88888888 @ 2013 03 13, 14:35)
Ne , ir nenorim visko , ner kur lekt  .

Manau gal aplankyti Krk ir nuo Rijekos iki Crikvenicos ta dali , kaip manot ? Tikslas - pasivaikscioti miesteliais , ir pasimaudyti kazkiek , nes su vaikais vaziuosim .


Nuo Opatijos bent jau. Rijekoje, kaip rašiau, turgus ir Trsat.

Parkus siūlyčiau Italijoje dairytis. Ten ir Gardaland, ir keli akvaparkai.
Atsakyti
Ar kas nors buvę Cres saloje, ar ji verta dėmesio? Ar tas pats kas Krka saloje?
Atsakyti
QUOTE(akvablue @ 2013 03 13, 12:27)
...aplankykite jų kalnus, tikrai įspūdingi, Velebitas, Paklenica...

Ačiū už pastebėjimus dėl Učka. Manau jei oro sąlygos leis, pabandysim praeit vienu iš dviejų trumpųjų maršrutų.

O va dar klausimas apie Paklenicą. Gal galit rekomenduot įdomesnį maršrutą? Į Velebitą balandžio pradžioje dar nelįsim, o pro Paklenicą vistiek važiuosim ir greičiausiai apsistosim jų kempinge. Visai būtų įdomu kur užsikart g.gif Mano mažajam 4 metai. Turim kalnų kuprinę jam nešiot, turim batus, tam tinkamus rūbus. Esam kalniniai, tai vis noris į tuos kalnus blush2.gif

Vilmaaa, iš foto manęs tie dinozaurai irgi nesužavėjo labai, bet vis šis tas vaikiško... Mes važiuojam už poros savaičių, tai tas parkas ir neveiks net tuo metu. Šiaip, įmečiau. Maža kas nuoroda pasinaudos...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziulyte: 13 kovo 2013 - 16:05