Įkraunama...
Įkraunama...

Pasmerkti 2

Sveikos ir sveiki visi, kam patiko trilogija Svetimi, Nemylimi, Pasmerkti.

Šiandien buvau begalo nustebinta, kai pamačiau anonsą, jog rodys Pasmerkti 2. Ieškojau truputį info apie tai, bet nieko nerandu. Bet tikrai tokį anonsą mačiau ir lauksiu be galo, kuomet pradės rodyti thumbup.gif
Atsakyti
as pati vakar pamaciau anonsa ir labai laukiu ,kada prades rodyti.
kiek is anonso supratau,Lorensas gyvas ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nikutė: 29 liepos 2013 - 22:40
Jungiuosi prie laukianciuju biggrin.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Prieš kelias dienas draugas man sako, kad rodys pasmerkti2, tai galvoju jis apie tą trilogiją kalba, o čia pasirodo tikrai bus tęsinys bigsmile.gif kaip smaguuu rolleyes.gif bigsmile.gif
Atsakyti
ne tik lorensas gyvas,bet skaiciau kad ir zyle gyvas bus
Atsakyti
Tai jau čia kažką panašaus kuria, bet su visais gyvais biggrin.gif Pagalvojo, kad dar gyvų reikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(grapa @ 2013 07 31, 17:40)
ne tik lorensas gyvas,bet skaiciau kad ir zyle gyvas bus

nu man zyles labia buvo gaila,bet tikrai butu nesamone,jai jis gyva,nes visi mate,kaip jam I galva kontrolini paleido ir dar juk kuperis pats sake ,kad per radija girdejo,tai gautusi kazkoks kosmusas,jai jis atgytu biggrin.gif
idomu,kaip lorensui,nes juk jis nusove Armani ir juk policija mate,kaip jis sove,ar tik arti stovejo ginkla nukreipes,idomukaip islips is balos g.gif
tiek klausimu,o atsakymo,kiek dar laukti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikutė @ 2013 07 31, 23:36)
nu man zyles labia buvo gaila,bet tikrai butu nesamone,jai jis gyva,nes visi mate,kaip jam I galva kontrolini paleido ir dar juk kuperis pats sake ,kad per radija girdejo,tai gautusi kazkoks kosmusas,jai jis atgytu biggrin.gif
idomu,kaip lorensui,nes juk jis nusove Armani ir juk policija mate,kaip jis sove,ar tik arti stovejo ginkla nukreipes,idomukaip islips is balos g.gif
tiek klausimu,o atsakymo,kiek dar laukti doh.gif

zinau kad nesamone bet aprasyme rasoma kad jis vaidins http://www.15min.lt/...ratas-39-357794
Atsakyti
QUOTE(grapa @ 2013 08 01, 13:29)
zinau kad nesamone bet aprasyme rasoma kad jis vaidins http://www.15min.lt/...ratas-39-357794

nu rudeni suzinosim kas kaip,tik tikiuosi nenusirodys I pievas,kaip daznai su tesiniais buna blush2.gif
Atsakyti
oi kaip laukiu sio tesinio thumbup.gif
Atsakyti
Aš jau pamiršau kas ką ten nušovė. Bet regis planuoja daug ką prikelti iš numirusių biggrin.gif
Atsakyti
bet gi nerode kad tikrai nusove ,buvo suviai nukrito,gi galejo buti su liemenm ir pan
Atsakyti