Įkraunama...
Įkraunama...

Bordžijos

4u.gif
Sveiki, ar pradėjote žiūrėti naują naktinį serijalą per Baltijos TV "BORDŽIJOS"? Nu žiauriai geras, žiauriai įspūdingas istorinis, tikrais faktais paremtas filmas apie Bordžijų klaną.. Tiesiog prikausto, negali atsiplėšti, nors ir kaip norėtum miego..
Šiaip tai esu be galo pasipiktinusi, kad šitokį filmą rodo tokiu nenormaliu doh.gif laiku, vidury savaitės (trečiadieniais) ir naktį be dešimt dvylika doh.gif Kaip į darbą keltis, miego lieka apie penkios valandos... Reikia prašyti Baltijos TV, kad pakeistų laiką, nes nenormalu dirbantiems žmonėms.. blush2.gif
Bet filmas tikrai vertas dėmesio 4u.gif
Atsakyti
as knyga skaiciau- jooo, ziauriai gera! Ziaurus laikai buvo, neitiketina, atrodo.. Gal yra kur online paziuret, kad ir nevalstybine kalba? ax.gif
Atsakyti
Filma galima parsisiusti ir ziureti sau tinkamu laiku 4u.gif Pasiziurejau jau tris sezonus. mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš irgi pažiūrėjau. Siųsdavausi iš Linkomanijos po vieną seriją, laukdavau kiekvieną savaitę. Labai smagiai susižiūrėjo.
Atsakyti
QUOTE(giedruole @ 2013 10 10, 20:19)

Šiaip tai esu be galo pasipiktinusi, kad šitokį filmą rodo tokiu nenormaliu doh.gif  laiku, vidury savaitės (trečiadieniais) ir naktį be dešimt dvylika doh.gif Kaip į darbą keltis, miego lieka apie penkios valandos...


ne tik apie šį serialą galima tą patį pasakyti smile.gif Man dar keli BTV serialai patinka, visi rodomi tokiu pačiu laiku. Man, kaip dirbančiai, tokiu metu žiūrėti filmą yra nesąmonė. Nors tikrai labai norėčiau. Gal ši televizija į bedarbius orientuojasi?
O šiaip, kiek mačiau, labai atitinka knygą. Tai bent jau žinau, kad istorija žinoma ir ne tiek daug prarasiu nepamačius..
Atsakyti
Man irgi patiko šis serialas smile.gif Įtraukė nuo pat pirmos serijos smile.gif Įdomu būtų ir knygą paskaityti.
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2013 10 11, 08:59)
Filma galima parsisiusti ir ziureti sau tinkamu laiku 4u.gif Pasiziurejau jau tris sezonus. mirksiukas.gif


bigsmile.gif
Super mintis! Prašysiu vyro, kad įrašytų mirksiukas.gif
Atsakyti
Norėjau pradėti žiūrėti, bet laikas tai labai blogas doh.gif Tokiu laiku jau miegu biggrin.gif Jei negali paankstinti laiko, tai galėtų bent kartoti kada dieną, savaitgaliais ar taip kada... Jei nesutalpina į BTV, galėtų ir per TV1 pakartoti g.gif
Atsakyti
Juk si seriala galima atsiusti is torentu, ar online paziureti 4u.gif tada galesit ziuret kada norit, ir nereikes pergyventi del blogo laiko 4u.gif
As dar neziurejau sio serialo, bet susidomejau, kadangi labai megstu istorinius serialus, sis turetu irgi patikti ax.gif
Atsakyti
Visa seriala jau maciau, tik smalsu, kiek ekrane parode, palyginus su knyga, nes juk norejo dar po 4 sezono daryti filma, uzbaigianti visa istorija, bet Showtime tam neskyre lesu.
Atsakyti
QUOTE(Bubbleghost @ 2013 10 11, 18:15)
Juk si seriala galima atsiusti is torentu, ar online paziureti  4u.gif


Šitą serijalą rodydavo vakarais per Sony Entertainment kanalą, bet rusų kalba žiūrėti jau ne tas.. g.gif Labai daug intrigų, peripetijų, visokių bažnytinių mistinių terminų, visokių suktų pokalbių, posakių..aišku, jei rusų ar anglų kalbą kerti kaip lietuvių, tai gal ir žiūrisi.. Lietuvių kalba visai kitas žiūrėjimas rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giedruole: 11 spalio 2013 - 19:05
Sony Entertainment kanale gi yra LT subtitru funkcija, reikes paziureti, gal vis dar rodo ten Bordzijas, ten megsta kartoti serialus, uzbaigia visus sezonus, ir vel suka is naujo, tai gal pasiseks pamatyti per ten 4u.gif Jei ne tai reikes angliskai bandyti ziureti g.gif
Atsakyti