Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančių svočiauti nameliai

ideju tai sm tikrai netruksta, bet va laiko sedet ir rankiot tai tikrai truksta doh.gif verysad.gif

dar viena zaidima turiu gera (tik va nzn ar as cia tik nesikartosiu ax.gif ) paimti koki piesini (pvz gandra) ir sukarpyti i mazus kvadratelius (kaip puzle) tuomet isdalinti sveciam, tada kiekvienas svecias ateina su savo kvadrateliu prie molberto ir perpiesia savo kavd. piesini smile.gif gauta paveiksla dovanojamas jauonie. kaip atsiminima is sveciu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(agne_vvr @ 2014 03 02, 15:15)
ideju tai sm tikrai netruksta, bet va laiko sedet ir rankiot tai tikrai truksta  doh.gif  verysad.gif

dar viena zaidima turiu gera (tik va nzn ar as cia tik nesikartosiu  ax.gif ) paimti koki piesini (pvz gandra) ir sukarpyti i mazus kvadratelius (kaip puzle) tuomet  isdalinti sveciam, tada kiekvienas svecias ateina su savo kvadrateliu prie molberto ir perpiesia savo kavd. piesini  smile.gif  gauta paveiksla dovanojamas jauonie. kaip atsiminima is sveciu bigsmile.gif

jo laiko truksta visiems,as pasedejau kelias dienels ir tai aisku visu temu neiveikiau,nes vyras ir taip jau prie kompo prileist nenorejo lotuliukas.gif
daug minciu jau kartojasi per temas,bet viena kita galima ir nauja uztikt thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos svociute smile.gif sedziu ir suku galva del palinkejimu knygos. Niekaip nesugalvoju ka cia geriau padarius. Siaip albumas i kuri rasyt reiktu netraukia manes, nes nevisi supranta kad reikia parasyt, o kiekvienam zysti ir nesinori, kad eikit pasirasyt, per stala siusiti ir nenoriu. mano vestuvese buvo didelis remas su musu nuotrauka ir turejo parasyt visi baltam fone palinkejimu, siaip idomiai atrodo ir visai kitaip, bet to patie nedarysiu. Ka jus palnuojat daryt? Siaip rada labai fainiai, kad galima surasyt palinkejimus ant Jenga zaidimo, o ir musu jaunieji megsta stalo zaidimus, kaip jums tokia ideja?
Atsakyti
QUOTE(Blazike @ 2014 03 02, 16:39)
Sveikos svociute smile.gif sedziu ir suku galva del palinkejimu knygos. Niekaip nesugalvoju ka cia geriau padarius. Siaip albumas i kuri rasyt reiktu netraukia manes, nes nevisi supranta kad reikia parasyt, o kiekvienam zysti ir nesinori, kad eikit pasirasyt, per stala siusiti ir nenoriu. mano vestuvese buvo didelis remas su musu nuotrauka ir turejo parasyt visi baltam fone palinkejimu, siaip idomiai atrodo ir visai kitaip, bet to patie nedarysiu. Ka jus palnuojat daryt? Siaip rada labai fainiai, kad galima surasyt palinkejimus ant Jenga zaidimo, o ir musu jaunieji megsta stalo zaidimus, kaip jums tokia ideja?

as irgi galvoju kaip cia padaryt reiks,kartais galvoju gal net nereikia,bes bus tik patys artimiausi 22 zmones g.gif o ta jusus nuotrauka buvo ant paprasto balto lapo nupiesta ar kaip? idomi ideja,ir paie zaidima jusu siuloma nieko negirdėjus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sandrixe @ 2014 03 02, 14:47)
as irgi galvoju kaip cia padaryt reiks,kartais galvoju gal net nereikia,bes bus tik patys artimiausi 22 zmones g.gif  o ta jusus nuotrauka buvo ant paprasto balto lapo nupiesta ar kaip? idomi ideja,ir paie zaidima jusu siuloma nieko negirdėjus ax.gif



Nupirko pirsliai toki remeli, bet kur tik stiklas uzsideda, jokio remuko nebuvo, ant pagrindo uzklijavo dideli vatmano lapa ir perviduri musu isryskinta nuotrauka nemaza, pakabino ant seinos, buvo pritvirtinit tusinukai, kad niekur ieskot nereiketu. Siaip labai idomiai atorde, taip neiprastai (esu girdejus kad ir su karikatura daro vietoj nuotrauko). as ir taip galvoju ir taip, bet man paciai noris tokio dalyko, vis gi idomu paskaityt, as ir tevu albuma ishsitraukiu paskaitinet kartais. bet jau tos knygos man lenda per gerkle kokios atsibodusios. o va tas zaidimas tai uzkabino, nematyta dar. Jei zinociau kaip ikelt nuotrauka tai ideciau kaip atrodo tas remas
Atsakyti
Keletas patebėjimų dėl pašto, jei vėl pradės dinginėti informacija ir kai kurių narių laiškai tai gal pagalvojam ar verta dalintis ir turėt paštą, negerbti kitų nemiegotų naktų ir didelio darbo.
QUOTE(Monikiuxas @ 2014 02 28, 17:12)
Tai tikriausiai yra kazkas dar, ne tik beda su vestuvemis. Bet nepamirskit, kad po kiekvieno nukritimo laukia drasus pakilimas ir naujas ikvepimas. Tik neleiskit sau paluzti. Nelaukit rytojaus, kad viskas butu geriau. Geriau reikia daryti jau dabar.  mirksiukas.gif

KOKS PADRĄSINIMAS thumbup.gif

QUOTE(lancile @ 2014 03 02, 01:58)
Sveikos,

priimkit ir mane i savo būrį. Startuosiu liepos 09 d su savo piršleliu 2 dienos tradicinės vestuvės.
Nagrinėju šią temą ir norėčiau patekti į svočiučių paštą, bet niekaip nesuprantu iš kur  gauti slaptažodį. Kaip į AŽ išsiųsti senbuvei žinutę?
Kas galėtų pagelbėti? smile.gif

mielosios dalyvės,
pabūkim nors truputį temoje,paskaitinėkime, paieškokime minčių,idėjų, ir kitoms svočiutėms nieks ant lėkštutės neatnešė,pačios dirbo ir dalinosi informacija.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Viskas. Aš spakaina, rami, rami, rami... tongue.gif Vakar pabuvojom pas jaunuosius, aišku, kaip visada jie neskuba, bet užtad ir reikiamą informaciją išpešiau, ir ramybės pasisėmiau, ir mintys vėl į vietą suvažiavo.
Dėl torto. Nu jaunoji mandagiai lyg iįsigando, kad ir mano bus baltas, bet numykė: ai, gerai, koks skirtumas. Aš kaip bliondė supratau: mano karvojus negali būt baltas biggrin.gif Su tuo viskas aišku. O kaip pasakiau, kad ieškau firmoj va toj ir toj, pažiūrėk, ti akis išpūtė: kam tokie brangūs, nu paprastą tortuką ir gana.
Maistą į gamtą paruošia tėvai, šampas prie bažnyčios bendrai: kas mūsų, kas jaunųjų, kas pabrolių. Gamtoje gėrimai irgi bendri. Be to, didysis gėrimas laukia sekmadienį po vestuvių biggrin.gif Ir kitų rūpestėlių daug nukrito, be to aptarėm visą ką veiksim, ką darysim. Dabar belieka ramiai tik susidėlioti savo mintis ir idėjas.
Tik va, suknelės dar spalvos nežinau. Kažkaip norėjo, kad būtų visos vienodos, bet kažkaip jai pasirodė lyg nemandagu taip, nes veinai toks modelius tiks, kita gal nenorės. Tai lyg apsisprendė kad bus, sakykim ilgos raudono matspalvio suknelės ( ružava, raudona, bordinė, vyšninė ir pan. O ką tokiu atveju daryti svočiai g.gif Tiktų gal ir truputi marga, pvz. raudona ir sijono apačia kokia stambiai gėlėta g.gif Arba kokia ruda-rusva ir ptitaikyti ryškūs raudoni papuošalai g.gif Dar galvoju doh.gif
Dėl paštuko. Negražu kai kitų darbai yra nusavinami ir kitoms nepalieka. Patikėkit, man ir laiko nėra, tačiau net neketinu kopinti. Prisirinkau visko, paskui lipdysiu jau. Būkim sąžiningos ir teisingos 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
o as net nezinau,man negaila tų duomenu bet kai pagalvoju kiek naktu sedejai ir temas skaiciau bigsmile.gif bet uztad kiek ideju,o tame pastuke nera jau tokio didelio stebuklo gal kaip kitos tikisi biggrin.gif
bet jei dingsta darbeliai cia tai virsunė... nesuprantu tikrai.. doh.gif
Atsakyti
[quote=žvilgsnė,2014 03 02, 17:31]
Keletas patebėjimų dėl pašto, jei vėl pradės dinginėti informacija ir kai kurių narių laiškai tai gal pagalvojam ar verta dalintis ir turėt paštą, negerbti kitų nemiegotų naktų ir didelio darbo.

Pilnai sutinku su tuo kad reikia paskaityt praitas temas,pasiieskoti info ,o ne iskart prasyt slapuko.Perskaciau visas ankstesnes temas tikrai nieks taip nedalino pasto slapuko kaip dabar doh.gif tik prisiregistruoja ir praso slaptazodzio
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingrid1118: 02 kovo 2014 - 17:53
QUOTE(sandrixe @ 2014 03 02, 18:08)
o as net nezinau,man negaila tų duomenu bet kai pagalvoju kiek naktu sedejai ir temas skaiciau  bigsmile.gif  bet uztad kiek ideju,o tame pastuke nera jau tokio didelio stebuklo gal kaip kitos tikisi biggrin.gif
bet jei dingsta darbeliai cia tai virsunė... nesuprantu tikrai.. doh.gif

o kaip ten gali dingt darbelis g.gif
Atsakyti
QUOTE(agne_vvr @ 2014 03 02, 17:53)
o kaip ten gali dingt darbelis  g.gif

Gal netyčia, o gal ir tyčia, ištrina. ax.gif
Atsakyti
o kaip ten gali dingt darbelis g.gif
[/quote]
Istrinti

Papildyta:
As sveciu palinkejimo knyga panasia uzsakiau daryti,tik su sveciu nuotraukomis dar bus

http://loretos-mene..../la...ių knyga
Atsakyti