Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančių svočiauti nameliai

O kaip Jums tokia ideja http://www.youtube.c...h?v=vUOhIZIm5rQ
Atsakyti
Dar viena idėja svečiams užimti- pasiųsti atviruką per stalą ir vienoj pusėj rašyti vardą mergaitei, kitoj- berniuko. Na kad jauniesiems lengviau būtų vaikams vardus rinkti biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Idėja, tiesa, tai berods dzūkiška, bet manau ir kitose vietose kažkas panašaus buvo. Kai atvažiuodavo piršliai, atsivešdavo butelaitį papuoštą rūtų vainikėliu. Kaip sutiko ženklą vestuvėms, būsima nuotaka turėdavo jį nuimti. Galima tai pritaikyti. Pvz. piršlys atsineša šampono vestuvinio butelį su rūtų vainikėliu ir kai jau ateina nuotaka, prieš įsegant gelytę ir įteikiant puokštę, paklausia: jei sutinki tekėti už šio jaunikaičio, nuimk vainikėlį, jei ne- tada palik jų ten kur jis ir yra. Išvažiuojant iš jaunosios namų galima jį iššauti ir pasidalinti, nes prieš bažnyčią nėr čia ko daug gurkšnoti: kol šliūbas neįvykęs, nėr ko švęsti, pabėgti dar gali. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Misis Vomband @ 2014 03 11, 09:27)

Oi šitas super!!!!

Jau įtraukus aš šitą į savo programą bigsmile.gif
Atsakyti
O as turiu dar viena galvos skausma doh.gif uosvio jubiliejus ir vyro mociutes jubiliejus laukia ne uz kalnu blink.gif bet ka dovanot visiskai minciu neturiu schmoll.gif gal turit ka patarti mielosios svociutes mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemona` @ 2014 03 12, 10:06)
Oi šitas super!!!!

Jau įtraukus aš šitą į savo programą  bigsmile.gif

man linksmai jis atrodo,bet nelabai tezinau kaip cia ka reikia daryt ka pasakot, uz nugaros ten turbut keli zmones ar ne? nes rusų kalbo snemoku.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sandrixe @ 2014 03 12, 12:37)
man linksmai jis atrodo,bet nelabai tezinau kaip cia ka reikia daryt ka pasakot, uz nugaros ten turbut keli zmones ar ne? nes rusų kalbo snemoku.. blush2.gif

Kaip paklodė sudaryta, supratai?

Galva jaunikio, o rankos, matosi - moters. Tai du žmonės turėtų ten būti. Bet kaip juos sukišt - va čia galvosūkis, sakiau reiks namie su vyru bandymus daryt biggrin.gif
Sakyčiau, gal vienas už kito ant kėdžių g.gif

O pasakoja jis čia, kad va jaunikio tėveliai sulaukė sūnėlio, pavadino jį tokiu tai vardu.
Ką jis valgė, kaip skutosi, kaip į šokius ėjo ir sutiko žmoną.
Jei reiks smulkiau - galėsiu paverst 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemona` @ 2014 03 12, 14:43)
Kaip paklodė sudaryta, supratai?

Galva jaunikio, o rankos, matosi - moters. Tai du žmonės turėtų ten būti. Bet kaip juos sukišt - va čia galvosūkis, sakiau reiks namie su vyru bandymus daryt  biggrin.gif
Sakyčiau, gal vienas už kito ant kėdžių  g.gif

O pasakoja jis čia, kad va jaunikio tėveliai sulaukė sūnėlio, pavadino jį tokiu tai vardu.
Ką jis valgė, kaip skutosi, kaip į šokius ėjo ir sutiko žmoną.
Jei reiks smulkiau - galėsiu paverst  4u.gif

o ačiū thumbup.gif siaip gundausi as ta idėja ax.gif
Atsakyti
[quote=Lemona`,2014 03 12, 13:43]
Bet kaip juos sukišt - va čia galvosūkis, sakiau reiks namie su vyru bandymus daryt biggrin.gif
Sakyčiau, gal vienas už kito ant kėdžių g.gif


Vyrukas, kurio galva islindus per paklode, sedi ant kedes, o nuotaka stovi uz kedes ir prakisusi rankas (gaunasi, kad apkabinus vaikina). Man buvo toks zaidimas per mano vestuves.. Juoko buvo ne tik svecimas, zviegiau ir pati po ta paklode lotuliukas.gif Na siaip po ta paklode ir buvom sukisti mudu su vyru. Jo galva mate sveciais ir mano rankas. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monikiuxas: 12 kovo 2014 - 14:56
QUOTE(Misis Vomband @ 2014 03 10, 23:01)
Atsiprasau pasitaisau, tikriausiai blogai paaiskinau, mes kinigui duosime pinigu, o taip pat paduosim krepseli su vestuvinemis vaisemis, mano vestuvese svotai prie pinigu maiseli padave su butelaiciu ir saldainiais, o as sugalvojau viska graziai i krepseli sudeti smile.gif

Dar toks patarimas, gal pinigėlisu kažkaip matomai įdėki,nes buvo vieną kart tokia situacija įdėjo pinigėlius su saldainiais į krepšelį,o geras kunigėlis visą krepšelį su saldainiais atidavė patarnaujantiems vaikams lotuliukas.gif Žinai vieni vaikai, gali atnešt pasakyt kad dar pinigai buvo,o kiti ir pasiims:)Manau mano mintį pagavai?

QUOTE(zvaigzduole @ 2014 03 11, 13:15)
Dar viena idėja svečiams užimti- pasiųsti atviruką per stalą ir vienoj pusėj rašyti vardą mergaitei, kitoj- berniuko. Na kad jauniesiems lengviau būtų vaikams vardus rinkti  biggrin.gif

Mūsų vestuvėse kitas būdas buvo, didelis šampano butelis apklijuotas iš žurnalo vaikučių veidais,ant butelio uždėtą didelė plati juostelė, rašė ant jos vardus ir vėliau įteikė butelį su vardais,kad gimus pirmam vaikui ir išgerti ta proga būtų ir vardą vaikui išrinkti smile.gif

QUOTE(Lemona` @ 2014 03 12, 09:06)
Oi šitas super!!!!
Jau įtraukus aš šitą į savo programą  bigsmile.gif

labai juokingas šitas dalyka,tik jau su padarymų darbo daug doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Monikiuxas @ 2014 03 12, 14:54)
Vyrukas, kurio galva islindus per paklode, sedi ant kedes, o nuotaka stovi uz kedes ir prakisusi rankas (gaunasi, kad apkabinus vaikina). Man buvo toks zaidimas per mano vestuves.. Juoko buvo ne tik svecimas, zviegiau ir pati po ta paklode  lotuliukas.gif  Na siaip po ta paklode ir buvom sukisti mudu su vyru. Jo galva mate sveciais ir mano rankas.  thumbup.gif

O dėkui, kad išaiškinai, žinosiu db bigsmile.gif drinks_cheers.gif

QUOTE(žvilgsnė @ 2014 03 12, 15:11)
labai juokingas šitas dalyka,tik jau su padarymų darbo daug doh.gif

Nu yra ką veikt su ta paklode drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(žvilgsnė @ 2014 03 12, 16:11)

Mūsų vestuvėse kitas būdas buvo, didelis šampano  butelis apklijuotas  iš žurnalo vaikučių veidais,ant butelio uždėtą didelė plati juostelė, rašė ant jos vardus ir vėliau įteikė butelį su vardais,kad gimus pirmam vaikui ir išgerti ta proga būtų ir vardą vaikui išrinkti smile.gif


drinks_cheers.gif thumbup.gif reiks man sita buda isbandyt ax.gif
o kaip galvojat i antra diena sudejau visus zaidimus kas susija su vaiku t.y. gandro laisko ats., vaiko lyties zaidimas, vardai na noreciau ir si ideti bajeri, bet nzn kaip cia su laiku bus ar spesim g.gif nes jau antra diena nemanau,kad kas nores sedet iki vakaro g.gif

ir dar, sita bejeri tai kaip supratau muzikantas veda, reik is anksto jo pasiklaust ar jis moketu pravest si zaidima g.gif
Atsakyti