Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančių svočiauti nameliai

QUOTE(ingrid1118 @ 2014 03 16, 21:53)

Paprasiau kad neklijuotu karstais klijais ,tai su dvipuse lipne juosta priklijavo kad paskui galeciau nujimti ir naudoti namie sau taures ,o juodi taskeliai tai yra karoliukai gal ne labai matosi.ir ant kiekvienos kojeles yra uzklijuota blizganti akute kad kiekvienaas zinotu kuri kieno taure.Kai padarys pamergiu butinai ikelsiu cia.


O tai veliau tas taures susirinksit atgal, kad namie naudosit g.gif

Na jei jau visi su taurem tai manau reitu ir pirsliams kokias padekoruoti ax.gif

Ir dar, tokias taures reiktu jau padovanot po baznycios/zakso g.gif
Papildyta:
QUOTE(Misis Vomband @ 2014 03 17, 07:40)
o kur ja nupirkti galima butu? ax.gif



tokia dipusia lipne juosta galima nusipirkt: Senukuose, ermetaze moki vezi ir panasiuose parduotuvese mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Misis Vomband @ 2014 03 15, 03:14)
Merginos, pas mane jau prasidejo akmenuku rinkimas, zinokyte tik is pradziu galvojau, kad tai yra sunku,tikrai per pora dienu nelabai jau ieskodama apie 20 radau, paskui galesiu atrinkti graziausius,

Daug planuoji prirašinėt?

Aš masčiau, kad 20 ir užtektų.. g.gif

Merginos, mačiau yra toks dalykas kaip meilės simfonija..
Jei teisingai supratau - ji vietoj sūrio naudojama? g.gif

Aš suplanavau sūrį.. Ale galvoju ar nebus per daug - ir tortas, ir sūris..
Ar tą tortą pirmą dieną tiesiog pastatyt ant stalo?

Galvosūkis mano tas tortas. Kur jūs jį kišat? Žadat kažkaip pristatyt?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lemona`: 17 kovo 2014 - 09:22
QUOTE(Lemona` @ 2014 03 17, 11:20)
Merginos, mačiau yra toks dalykas kaip meilės simfonija..
Jei teisingai supratau - ji vietoj sūrio naudojama?  g.gif

?

meilės simfonija dazniausiai iteikia prieš einant miegot;)
Atsakyti
QUOTE(Misis Vomband @ 2014 03 17, 08:40)
ingrid1118, nu tikrai super ideja, tikrai labai meniskai thumbup.gif as tai planuoju su karstais klijais klijuoti arba su moment klijais, nes dvipuses lipnios juostos tai ir neturiu blush2.gif , o kur ja nupirkti galima butu? ax.gif

P.S: Su nekantrumulaukiu pamergiu taures wub.gif

Zirmunuose prie Senuku Banginio yra sone parduotuve ,nepamenu pavadinimo,ten visko yra akuciu visokiu ,siuvimo reikmenu,juostu lipniu smile.gif

O tai veliau tas taures susirinksit atgal, kad namie naudosit g.gif

Na jei jau visi su taurem tai manau reitu ir pirsliams kokias padekoruoti ax.gif

Ir dar, tokias taures reiktu jau padovanot po baznycios/zakso g.gif

Svoto taure irgi yra su akmenuku ant bantelio,Jaunuju taures padovanuosiu po baznycios ,o pabroliu ir pamergiu po visos puotos pasijimsiu ,nes po viena taure jiems dovanuoti nemanau jiems kad reiktu ,o jaunuju dar taures nedekoravau dar tik galiu imest kokias nusipirkau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingrid1118: 17 kovo 2014 - 10:47
Jaunuju taures

user posted image
Atsakyti
QUOTE(ingrid1118 @ 2014 03 17, 11:57)
Jaunuju taures

user posted image


Kokia grazi wub.gif wub.gif wub.gif o cia jau dekoruota g.gif jei ne tai ir be dekoro thumbup.gif

o del tu tauriu dalybu tai manau, gal pabroliai ir pamerges noretu turet atsiminimui is siu vestuviu g.gif
Papildyta:
QUOTE(Lemona` @ 2014 03 17, 10:20)
Daug planuoji prirašinėt?

Aš masčiau, kad 20 ir užtektų..  g.gif

Merginos, mačiau yra toks dalykas kaip meilės simfonija..
Jei teisingai supratau - ji vietoj sūrio naudojama?  g.gif

Aš suplanavau sūrį.. Ale galvoju ar nebus per daug - ir tortas, ir sūris..
Ar tą tortą pirmą dieną tiesiog pastatyt ant stalo?

Galvosūkis mano tas tortas. Kur jūs jį kišat? Žadat kažkaip pristatyt?

Pilnai akmenuku uztektu smile.gif
del meiles sinfonijos tai as kiek supratau tai cia vietoj knygos "kamasutros" trumpos pamokeles jauniesiems pirmajai naikciai. nes tos natos su meiles pozom lotuliukas.gif

Ta torta tai ir kiek suprantu pastatomas ant stalo pirma diena, na o suris tai cia inesa svocia II diena is karto . ale tas suris buvo po lova ir jaunieji suspaude po pirmos nakties smile.gif ir cia ju meiles rezultatas g.gif
Atsakyti
QUOTE(agne_vvr @ 2014 03 17, 09:09)

tokia dipusia lipne juosta galima nusipirkt: Senukuose, ermetaze moki vezi ir panasiuose parduotuvese  mirksiukas.gif


QUOTE(ingrid1118 @ 2014 03 17, 11:41)
Zirmunuose prie Senuku Banginio yra sone parduotuve ,nepamenu pavadinimo,ten visko yra akuciu visokiu ,siuvimo reikmenu,juostu lipniu smile.gif


Aciu labai merginosu

QUOTE(ingrid1118 @ 2014 03 17, 11:57)
Jaunuju tauresz informacija 4u.gif

user posted image

Super thumbup.gif mano jaunieji tai taures sau kaziuko mugeje nusipirko

Akmeneliu manau irgi apie 20 vienetu naudti
Atsakyti
Merginos, nemanot, kad bent šis sąrašiukas nusipelnė slapuko?
Monikiuxas 69
sandrixe 52
Lemona` 50
agne_vvr 49
labanaktukee 26
DEM 24
ingrid1118 21

g.gif

O beja, dėsim sąrašiuką kas kada svočiauja?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lemona`: 17 kovo 2014 - 12:52
QUOTE(Lemona` @ 2014 03 17, 14:52)
Merginos, nemanot, kad bent šis sąrašiukas nusipelnė slapuko?
Monikiuxas  69
sandrixe  52
Lemona`  50
agne_vvr  49
labanaktukee  26
DEM  24
ingrid1118  21

g.gif

O beja, dėsim sąrašiuką kas kada svočiauja?


Manau kad nusipelnem slapuko, :ax:Reiktu sarasiuko kada kas svociaus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingrid1118: 17 kovo 2014 - 13:34
QUOTE(Lemona` @ 2014 03 17, 13:52)
Merginos, nemanot, kad bent šis sąrašiukas nusipelnė slapuko?
Monikiuxas  69
sandrixe  52
Lemona`  50
agne_vvr  49
labanaktukee  26
DEM  24
ingrid1118  21

g.gif

O beja, dėsim sąrašiuką kas kada svočiauja?

Manau, kad tikrai nusipelne slapuko

Taip zinoma desim sarasiuka kas kada svociaus thumbup.gif
Mes svociausime birzelio 21 d. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Misis Vomband: 17 kovo 2014 - 16:26
Sveikos gyvos 4u.gif Nenupūtė vėjai, ka g.gif Brrr, nu ir pavasaris doh.gif Nors ką norėt po tokios keistos žiemos, tai ir pavasaris keistas doh.gif
Aš plušu cool.gif Atėjo įkvėpimas ir va laikraštukas beveik paruoštas. Čia beveik tai 10 puslapukų cool.gif Ketinu daugiau, nes tiesiog dar nežinau kiek porų bus. Niekaip nesugalvoju apie pulką ką nors. Sakau pasisavinsiu idėja: atseit dvi gaujos tarpusavy dalinasi teritorijas. Turim vieną pamergę būsimą politologę- įvardinsiu kaip pilkąjį prezidento kardinolą, kita- būsima medikė- bus prekiautoja žmonių orgamais ypač vyrškais ir tik širdies: ateina, nuperka, pasinaudoja ir išmeta. Pabrolys dirba senukuose: įvardinsiu kaip pasislėpusį mafijozą. Nu ir pan. Laikraštukas toks kaip ir sakiau: be jokių juokų, skelbimų, orų prognozių. Įdėjau sveikinimus nuo tėvelių ir senelių, nuo piršlių ir pulko, paskui apie moterį ir vyrą kaip cheminį elementą, dar įkišau vestuvių metinių sąrašiuką, piršlio ir svočios patarimus ( kad nereiktų daug prie stalo skaityti blush2.gif ). Spausdinsiu namie, skylukes su skylamušiu išmušiu, kaspinuku perversiu. Teks ir spalvotą lezerinį spausdintuvą pirkti, nes namie jokio neturiu, kažkaip pasigendu laiks nuo laiko, tai paskaičiavau, kad man atsipirks, nes brangu spaustuvėj kokioj spausdinti. Tik geras klausimas kiek vienetų reikia g.gif Žmonių bus apie 60, tai 30 būtinai reik, dar užmest reikia, tai sakykim 40 užteks g.gif 60 lyg ir daugoka g.gif Nors turbūt matysiu pagal situacija unsure.gif
Mes piršliausim birželio 28 d. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(DEM @ 2014 03 17, 18:00)

Aš plušu cool.gif Atėjo įkvėpimas ir va laikraštukas beveik paruoštas. Čia beveik tai 10 puslapukų cool.gif Ketinu daugiau, nes tiesiog dar nežinau kiek porų bus.
Tik geras klausimas kiek vienetų reikia g.gif Žmonių bus apie 60, tai 30 būtinai reik, dar užmest reikia, tai sakykim 40 užteks g.gif 60 lyg ir daugoka g.gif Nors turbūt matysiu pagal situacija unsure.gif
Mes piršliausim birželio 28 d. mirksiukas.gif



MAno laikrastukas vos 7 lapu, labai kuklus ir paprastas. Nenorejau jo perkrauti, nes puse zmoniu ji perskaitysgal po menesio, gal po metu, kita puse isvis neskaitys. Tai jis praktiskai idomus bus tik Jauniesiems, teveliams. Na ir man atsiminimui liks smile.gif Daug jokiu informaciju neperkroviau. Jis toks sakykim "sausas". Kad nepavargtu skaityti. Labiau suzaidziau spalvom ir nuotraukom su paveiksleliai. Jaunuju nuotraukas vagiau is ju feisbuku 4u.gif Tai kad bus laikrastukas, jie net nenumano. Kaip ir daugumos kitu mano pasiruosimu jie net neitaria.. blush2.gif Na dabar kraustausi is vieno namo i kita, kitame mieste, tai niekaip nepabaigiu darbu susitvarkyt.. Visi darbeliai pradeti, bet dauguma nedabaigta devil.gif Kai viska susitvarkysiu, butinai sukelsiu i pastuka, kad atskirai nesiuntineti rolleyes.gif
Pas mus irgi zmoniu apie 60, tai galvoju laikrastuku daryt maksimum 40. Juk dauguma is sveciu porom, o kiti ir seimom. Ir to itariu, kad keleta liks licnu.. Na o jei kartais pritruksiu, pasakysiu, kad redakcija uzsidare vasaros atostogoms, papildomus gaminius atsius i namus pastu hihihi.gif
As pastuko nauja prisijungima turiu, ACIU labai, kad nepamirsot ir manes bigsmile.gif Taciau visiskai juo nesinaudoju. Pati esu pilna ideju smile.gif Na bet ka gali zinoti, gal dar prireiks nosiuka ten kada ikelt biggrin.gif
Mano didzioji svociavimo diena Rugpjucio 23 smile.gif
Atsakyti