Įkraunama...
Įkraunama...

Alytaus darželiai

mielosios mamytes kur vedat savo vaikucius i darzelius alytuje.Girdejau kad darzelis girinukas neblogas
Atsakyti
Man tiesiog nuostabus ,,Šaltinėlis''.Nepaprastai gražūs renginiai,vaikai įtraukiami į veiklą thumbup.gif
Atsakyti
O man super darželis "Pušynėlis" 4u.gif
Atsakyti
[quote=paprasta,2006 07 02, 22:26]
O man super darželis "Pušynėlis" 4u.gif
"girinukas" turi ir baseina logopeda ir masazus manau neblogai
Atsakyti
QUOTE(NOKIA @ 2006 07 02, 21:24)
Man tiesiog nuostabus ,,Šaltinėlis''.Nepaprastai gražūs renginiai,vaikai įtraukiami į veiklą thumbup.gif

Pritariu thumbup.gif .Ypac jeigu vaikutis yra iki 4metu siulau Saltinelio aukletoja Lina Abeciuniene.Nors mano vaikas jau 3-ciokas,bet iki siol lenkiu pries ja galva ir prisimenu kuo geriausiai.Taip rupindavosi vaiku,kad man pasimokint tik galima buvo.Ir jokiu asmeniniu "prezentu"nepriimdavo.Atvirksciai-esu nejaukiai pasijutusi kai karta ta dalyka sumaniau padaryt.Grupei-prasom,bet asmeniskai jai nono.gif .Jeigu turesiu kita vaika-net neabejosiu del pasirinkimo.
Sekmes 4u.gif
Atsakyti
O aš vesiu prie 12vidurinės. smile.gif pamiršau pavadinimą darželio doh.gif
mums labai arti namų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Violeta* @ 2006 07 13, 00:49)
O aš vesiu prie 12vidurinės.  smile.gif  pamiršau pavadinimą darželio  doh.gif
mums labai arti namų  mirksiukas.gif

„Boružėlė“ mirksiukas.gif
Atsakyti
o mes iki 3 metu lankem du gaidelius tai buvo thumbup.gif grupe,o dabar drevinuka,tai nelabai man patinka aukletojos schmoll.gif tik kad va arti namu,o po to ir mokykla iki 4 klases yra su prailginta grupe,kur vaikuciai po pamokeliu nueina padaro namu drabus ir laukia kol teveliai ateis pasiimti
Atsakyti
As pradejau leisti savo maziu i "du gaideliai"lopseli.Tai kol kas nieko blogo negaliu pasakyti.Apie ji girdejus tik gerus atsiliepimus. thumbup.gif
Atsakyti
Aš savo dukrytę vedu į Boružėlę". Kol kas jai ten geria sekasi, noriai eina į darželį. Sunku pasakyt kuris darželis alytuje geriausias. Į visus iš eilės nevesi, kad patikrintai kuris geresnis. Geriausia rinktis arčiau namų, ar arčiau darbovietės. Tik gal apie grupę geriau pasirinkti kokios info, jei įmanoma.
Atsakyti
Aš savo dukryte vedu į" "Šaltinėlį". Auklėtoja nuostabi thumbup.gif thumbup.gif Ji net nenori namo keliauti. Svarbiausia renkantis darželį - atrasti gerą auklėtoją....
Atsakyti
Mes ir pasirinkom "Saltineli", visko buvo ir asaru ir graziu rytu kad eitu i darzeli, o apie kitus darzelius tai as nezinau nieko g.gif nei blogo, nei gero mirksiukas.gif
Atsakyti