Įkraunama...
Įkraunama...

Alytaus darželiai

Sveiki 4u.gif

Galbut yra mamyciu kuriu vaikuciai lanko Varpeliu 5 grupe Boruzeleje? ax.gif

Ir apskritai, labai liudna zaisti vienoms kieme, kai neinam i darziuka, tai galvoju gal atsiras mums kompanija kokia blush2.gif smile.gif
Atsakyti
sveikos mamytes 4u.gif
norejau jusu paklausti, as planuoju vesti mazaja nuo rugsejo i darzeli Saltinelis, girdejau apie ji geru tasiliepimu ir jis mums pakeliui namucio, bet nezinau pas kokia aukletoja? o ten yra lopselinuku grupe, nes ji pas mane rugseji bus tik metuku ir 2 men g.gif? gal zinot kokia aukletoja puikia?
Atsakyti
QUOTE(inguliuxs @ 2008 03 26, 23:31)
sveikos mamytes  4u.gif
norejau jusu paklausti, as planuoju vesti mazaja nuo rugsejo i darzeli Saltinelis, girdejau apie ji geru tasiliepimu ir jis mums pakeliui namucio, bet nezinau pas kokia aukletoja? o ten yra lopselinuku grupe, nes ji pas mane rugseji bus tik metuku ir 2 men g.gif? gal zinot kokia aukletoja puikia?



mano mazoji jau antra savaitele kulniuoja i darziuka "Saltinelis". siaip man ten kolkas viskas patinka, aukletojos geros, veikla ivairi, grupe grazi... tik kad labai jau sunkiai issiskiriam rytais ir susitinkam po pietu, verkia.. verysad.gif labai jau mamytes truksta unsure.gif bet tikiuosi, kad viskas greitai susitvarkys.
lopselio grupes man regis ten net dvi, maniske ziogeliuose smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Atlante @ 2008 03 13, 23:55)
užrašiau savo pupą nuo rudens į Linelį, užrašė pas Linutę ir Dianą, tikiuosi čia tos pat auklėtojos, apie kurias taip gražiai atsiliepiama  smile.gif

NIu tai dabar labai norim susipazinti ax.gif koks mergaites vardas? mano mazoji Smilte ir ten keliauja ax.gif

QUOTE(_soul_sister_ @ 2008 03 14, 10:54)
o kur cia Saltinelis,randasi? g.gif

Putinuose pries 7 vid. smile.gif

QUOTE(milediR @ 2008 03 28, 21:41)
mano mazoji jau antra savaitele kulniuoja i darziuka "Saltinelis". siaip man ten kolkas viskas patinka, aukletojos geros, veikla ivairi, grupe grazi... tik kad labai jau sunkiai issiskiriam rytais ir susitinkam po pietu, verkia.. verysad.gif  labai jau mamytes truksta  unsure.gif  bet tikiuosi, kad viskas greitai susitvarkys.
lopselio grupes man regis ten net dvi, maniske ziogeliuose  smile.gif

Man ir patiko sitas darzelis kol neatradau dar geresnio net nera ka lyginti schmoll.gif Labai svelnios, malonios, geros nu net zodziu truksta drinks_cheers.gif
Viska papasakoja tik izengus i grupe thumbup.gif ka valge, ka veike ir pan. ko Saltinelyje nesulaukdavau verysad.gif Ir man tos aukletojos visada tokios susirauke atrodydavo ypatingai jei paskutine as ja pasiimdavau doh.gif bet ka man daryt jei darbas iki 17,00 unsure.gif Linelis pasirinkimas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(milediR @ 2008 03 28, 23:41)
mano mazoji jau antra savaitele kulniuoja i darziuka "Saltinelis". siaip man ten kolkas viskas patinka, aukletojos geros, veikla ivairi, grupe grazi... tik kad labai jau sunkiai issiskiriam rytais ir susitinkam po pietu, verkia.. verysad.gif  labai jau mamytes truksta  unsure.gif  bet tikiuosi, kad viskas greitai susitvarkys.
lopselio grupes man regis ten net dvi, maniske ziogeliuose  smile.gif

kokioje grupėje esat mes varliukų ir kaip jum darželis mes tai patenkintos dabar ir mažasis stovi eilėje
Atsakyti
sveikos mamos 4u.gif
nors manoji dar labai maza, bet laikas greitai eina g.gif tai svarstau kuri darzeli pasirinkti ar du gaideliai ar Lineli abutu prie pat namu g.gif gal zinot kaip ten su eilem reikaliukai? gal jau dabar uzrasyt g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Užmirstuole @ 2008 03 31, 16:54)
NIu tai dabar labai norim susipazinti  ax.gif koks mergaites vardas? mano mazoji Smilte ir ten keliauja  ax.gif


na va, būtų tikrai šaunu susipažinti. Urtė mano pupa smile.gif
tik va dabar mes užsirašę nuo rugsėjo, o prireikė eiti dabar, nes mamytė į darbuką išeis taip netikėtai ax.gif tai priėmė mus į kitą grupę, berods sakalėlių, mažiukai tenai visi, penktadienį susipažinome, pirmadienį iki pietučių pabus, o trečiadienį mėginsiu iki vakarienės palikti.
o kokia tavo mergytės grupė? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nareta20 @ 2008 04 05, 09:25)
sveikos mamos 4u.gif
nors manoji dar labai maza, bet laikas greitai eina g.gif tai svarstau kuri darzeli pasirinkti ar du gaideliai ar Lineli abutu prie pat namu g.gif gal zinot kaip ten su eilem reikaliukai? gal jau dabar uzrasyt g.gif ?

Uz Lineli thumbup.gif jei nuo metu leisi tai manau pusmecio gana g.gif
Atsakyti
o man iškilo toks klausimas (niekur neradau temos apie pradines mokyklėles). noriu savo dukrą leisti į šv. benedikto gimnaziją į I klasę. Gal kas susidūrėte su šios mokyklos mokytojom, kokią geriausia būtų pasirinkti? Gal kas leidžiate savo vaikus į šią gimnaziją? Prašau patarkite 4u.gif
Atsakyti
Man ši problema taip pat iškilo. Norėčiau irgi į šitą mokyklą leisti dukrą, tačiau nieko nežinau apie mokytojus bei kada reikia užrašyti ? Mes planuojame eiti nuo kito rudenio, tai ar jau bėgti užrašyti dabar ? Patarkite kas nors. g.gif Girdėjau, kad ten ne visus priima ir kad bus daug norinčių.
Atsakyti
QUOTE(Užmirstuole @ 2008 03 31, 17:54)
NIu tai dabar labai norim susipazinti  ax.gif koks mergaites vardas? mano mazoji Smilte ir ten keliauja  ax.gif
Putinuose pries 7 vid. smile.gif
Man ir patiko sitas darzelis kol neatradau dar geresnio net nera ka lyginti  schmoll.gif  Labai svelnios, malonios, geros nu net zodziu truksta drinks_cheers.gif
Viska papasakoja tik izengus i grupe thumbup.gif  ka valge, ka veike ir pan. ko Saltinelyje nesulaukdavau  verysad.gif Ir man tos aukletojos visada tokios susirauke atrodydavo ypatingai jei paskutine as ja pasiimdavau  doh.gif bet ka man daryt jei  darbas iki 17,00  unsure.gif Linelis pasirinkimas  thumbup.gif



Manoji lanko ziogeliu grupe, kolkas nepastebejau susiraukusiu aukletoju, atrodo viskas normaliai g.gif
Be to, mums pacioms reiketu rodyti daugiau iniciatyvos ir dometis savo vaikais, o ne laukti is kitu, kol papasakos mirksiukas.gif labai suprantu aukletojas, nesistebiu, kad kartais atrodo be nuotaikos ar pavargusios. pagalvokit apie tai,kad grupeje buna iki 15 maziuliuku doh.gif nezinau kaip kitos mamos, bet man ir vienos kartais buna per daug blush2.gif

Papildyta:
[quote=megee,2008 04 11, 20:34]
o man iškilo toks klausimas (niekur neradau temos apie pradines mokyklėles). noriu savo dukrą leisti į šv. benedikto gimnaziją į I klasę. Gal kas susidūrėte su šios mokyklos mokytojom, kokią geriausia būtų pasirinkti? Gal kas leidžiate savo vaikus į šią gimnaziją? Prašau patarkite 4u.gif

na nezinau, as savo vaiko neleisciau i sia gimnazija schmoll.gif
pirmas dalykas, ten labai daznos rinkliavos, kas, manau nelabai priimtina. mokykla turi aprupinti vaikus butiniausiom priemonem ir be rinkliavu. g.gif
antra, ten katalikiska mokykla, vaikai buna apkrauti ivairiom prievolem, daznai jiems net nesuprantamom.
dar zinau ne is vieno, kad labaiu mylimi pasiturinciu tevu vaikai...
bet kuriuo atveju Alytuj yra ir daugiau geru mokyklu ar gimnaziju. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zyzu @ 2008 04 15, 12:50)
Man ši problema taip pat iškilo. Norėčiau irgi į šitą mokyklą leisti dukrą, tačiau nieko nežinau apie mokytojus bei kada reikia užrašyti ? Mes planuojame eiti nuo kito rudenio, tai ar jau bėgti užrašyti dabar ? Patarkite kas nors. g.gif Girdėjau, kad ten ne visus priima ir kad bus daug norinčių.

aš galvoju leisti dukra į pirmą klasę nuo 2009 metų, tai kaip buvau jos užrašyti, tai sakė, kad dar laiku spėjau nes vietų jau nedaug liko, o kas dar nori šiais metais leisti tai jau pavėlavote -vietų nėra.
Atsakyti