Įkraunama...
Įkraunama...

Alytaus darželiai

QUOTE(-Sandrita- @ 2008 09 29, 11:22)
Gal yra mamyčių kurios savo atžalėles veda į Drevinuką?

Aš savo sūnų leidžiu ten jau treti metai ir mums ten thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidra @ 2008 11 12, 14:05)
Aš savo sūnų leidžiu ten jau treti metai ir mums ten thumbup.gif


o nuo kelių metų einate? kada ten reiktų užsirašyti į jį?
Atsakyti
QUOTE(-Sandrita- @ 2008 11 12, 14:01)
o nuo kiek metuku jus ejote?

Dukra pradėjau leist nuo 3,2 mėn.

QUOTE(vaidra @ 2008 11 12, 14:05)
Aš savo sūnų leidžiu ten jau treti metai ir mums ten thumbup.gif

Na man nepatiko auklėtoja viena,kiek žinau ji niekam nepatinka.O dabar galvoju leist ir sūnelį,aišku tik pas kitą auklėtoją.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Braškutė 74: 13 lapkričio 2008 - 08:42
QUOTE(-Sandrita- @ 2008 09 29, 10:22)
Gal yra mamyčių kurios savo atžalėles veda į Drevinuką?


Maniškė lanko "Drevinuką". Nors gyvename visai kitame rajone, bet į šį darželį pradėjome eiti dėl vienos nerealios auklėtojos Ežiukų grupėje thumbup.gif Ežiukų grupė mišri: 3-5m vaikai. Maniškei dar nebuvo suėję 3m. kai pradėjome lankyti šį darželį. Užsirašėme gal prieš metus rolleyes.gif bet tiksliai neprisimenu (močiutė užrašė). Dėl šios auklėtojos daug norinčių į Ežiukų grupę. Pats darželis ir jo kolektyvas (muzikos mokytoja, dailės mokytoja, logopedė, kineziterapeutė...) thumbup.gif Vnž daug veiklos, renginukų. Šiemet maniškiai 6 m., todėl ji eina į paruošiamukų grupę, tai jau nėra tokia laiminga kaip buvo ežiukų grupėj (ilgisi anos grupės), bet vistiek gerai. Taigi, daug kas priklauso nuo auklėtojos smile.gif
Atsakyti
as uzrasiau savo maze i Drevinuka.Pries menesi nuejau ir sakiau ,kad noriu leisti nuo Naujuju.Niekas nepriestaravo.Dabar ten lygtai nori panaikinti viena grupe,tai dziaugiasi,kad nauju vaikuciu ateina smile.gif Pradesiu vest-tada matysiu kaip ten.Tik neatsimenu kokia grupe bus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ytė @ 2008 10 23, 19:59)
O mes esam laaaaabai  patenkinti darželiu "Pasaka" ir katinėlių grupės  auklėtojomis.Ačiū JOMS!!!

mes irgi lankom darzeli PASAKA tai laabai esu patenkinta lanom 3 grupe wub.gif wub.gif laaabai laabai geros aukletojos wub.gif
Atsakyti
laba diena,
mes nuo kovo eisim i darzeli Saulute. Gal yra kokiu atsiliepimu apie ji?
Atsakyti
Laba mamytes, gal kuri vedat savo mazylius i BORUZELE noreciau isgirsti atsiliepimus apie lopselio grupes smile.gif
Atsakyti
susiveliau as cia.Ne i Drevinuka,o i Volungele blush2.gif Kazkaip susibalamutinau.Manoji jau lanko,bet nelabaaaaaaaai man ten patinka.Gal dar kas apie VOLUNGELE galit ka pasakyt?/??
Atsakyti
QUOTE(jurvitix @ 2009 01 08, 17:13)
Laba mamytes, gal kuri vedat savo mazylius i BORUZELE noreciau isgirsti atsiliepimus apie lopselio grupes  smile.gif

Man atrodo, kad iš lopšelio grupių varpelių geriausia g.gif
Atsakyti
QUOTE(tutifruti @ 2008 12 18, 14:08)
mes irgi lankom darzeli PASAKA tai laabai esu patenkinta lanom 3 grupe wub.gif  wub.gif laaabai laabai geros aukletojos wub.gif

mes irgi lankom darzeli pasaka peledziuku grupe, jau antri metai ir kolkas esame patenkinti wub.gif
Atsakyti
smile.gif Laba diena mamytės. Norėjau jūsų paklausti gal ką žinote apie ,,Boružėlės" darželį. It dar norėjau sužinoti, prieš kiek maždaug laiko reikia užrašyti savo mažają į darželi, kad rudenį jau būtų galima jau leisti?
Atsakyti