Įkraunama...
Įkraunama...

Alytaus darželiai

QUOTE(ausrikeb @ 2009 09 03, 12:02)
sveikos mamytes,turiu toki klausimeli,gal kas zino atsakyma.mano mazei pusantru metuku ir galvoju jau pradeti leisti i darzeli,nes gyvenam uzmiestyje mazu vaikuciu nera per diena buna ir mato tik mane, o labai bendrauti nori,kai pamato vaikuti tai bega ji paciupineti kaip koki nematyta dalyka,kazkaip gaila man jos tai sugalvojau gal i darzeli leisti nors po pora valandu,kad pazaistu,issiduktu.taigi mano klausimas butu ar nenuims man vaiko prieziuros pinigeliu jei uzrasysiu i darzeli? g.gif

nu neturėtu, juk į sodrą neneši dokumentų kad vaikas į darželį eina. Nemanau kad tai susiję 4u.gif
Atsakyti
gali drasiai vesti savo leliu. as irgi savo dukryte pradejau vesti nuo rugsejo 1 i darzeli. ji visalaika labai noriai bendravo su vaikais. tik i parka mane ir vesdavasi kad tik galetu pazaisti. biggrin.gif is pradziu labai pergyvenau kad pabus apsiziures kad mamos nera ir prades verkti. bet kur tau ji labai patenkinta kad susirado draugu ir aukletojos labai geros thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(-Sandrita- @ 2009 09 03, 07:11)
Sveikos, gal yra mamyčių kurių vaikučiai lanko Linelio Sakalėlio grupę?  4u.gif


O kokios cia aukletojos sioj grupej? nezinau dar pavadinimu.
Atsakyti
QUOTE(Robi24 @ 2009 09 03, 21:29)
O kokios cia aukletojos sioj grupej? nezinau dar pavadinimu.

Auklėtoja Onutė, Aušrytė ir nepamenu kitos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(-Sandrita- @ 2009 09 04, 07:14)
Auklėtoja Onutė, Aušrytė ir nepamenu kitos  blush2.gif


Tuomet ne, mes nuo antradienio bandysim pas Diana keliauti. Jei vel kas nepasikeis doh.gif

Jei nieko nemaisau, tai lyg su Jusu viena aukletoja teko bendrauti, bet ne Onute - labai maloni moteris ir girdejau geru atsiliepimu apie ju grupe.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Robi24: 04 rugsėjo 2009 - 09:38
Auklėtoja Diana labai maloni ir gera , vaikai ją labai myli.
Atsakyti
QUOTE(Robi24 @ 2009 09 04, 10:30)
Tuomet ne, mes nuo antradienio bandysim pas Diana keliauti. Jei vel kas nepasikeis doh.gif

Jei nieko nemaisau, tai lyg su Jusu viena aukletoja teko bendrauti, bet ne Onute - labai maloni moteris ir girdejau geru atsiliepimu apie ju grupe.


manau kad visos jos tikrai nėra blogos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(akvalija @ 2009 08 26, 09:58)
sveikos mamytes. gal ka zinote apie darzeli obelele? sitoje temoje yra tik 1 pasisakymas apie si darzeli. nors mano mazylis dar nedidelis, bet jau ziurineju i koki darzeli ji reiks leisti. siaip labai patiko pasisakymai apie saltineli, ir butent apie ji ir galvoju  rolleyes.gif

obeleles darzelis labai geras. aukletojos stengiasi priziureti vaikus myli juos. grazios sventes,puiki aplinka.jus klystate issakydama nuomone apie direktore, pabendravus viena karta jus jau reiskiate savo nuomone viesai.geda.
Atsakyti
Man praeinant pro Obelėlę kasdien , tai labai ne koks vaizdelis susidaro, bet tai tik praeivio subjektyvi nuomonė. Aš jo nesirinkau, , nors arciau namų.
Atsakyti
QUOTE(lili78 @ 2009 09 04, 19:51)
Man praeinant pro Obelėlę kasdien , tai labai ne koks vaizdelis susidaro, bet tai tik praeivio subjektyvi nuomonė. Aš jo nesirinkau, , nors arciau namų.


koks ne koks vaizdelis cia bent jau sargai matosi kad dirba visuose darzeliuose jau pavesiniu nera o cia aplinka visada tvarkinga.biski pagalvok ka sneki.idomu kurioj vietoj nekoks naujai suremontuotas neapgriuves tvarkingas dar tokiu nesamoniu negirdejus.jus susipazinkit is arciau su darzeliu tada skleiskit melagingus pasisakymus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spikeris: 04 rugsėjo 2009 - 20:30
QUOTE(lili78 @ 2009 09 04, 19:51)
Man praeinant pro Obelėlę kasdien , tai labai ne koks vaizdelis susidaro, bet tai tik praeivio subjektyvi nuomonė. Aš jo nesirinkau, , nors arciau namų.



QUOTE(spikeris @ 2009 09 04, 21:29)
dar tokiu nesamoniu negirdejus.jus susipazinkit is arciau su darzeliu tada skleiskit melagingus pasisakymus

O kokios čia nesąmonės? Tiesiog nepatinka ir tiek... juk rašo, kad tai tik "praeivio nuomonė" .... net nepanašu apie "melagingus pasisakymus" schmoll.gif ... tiesiog pasakyta nuomonė ir tiek rolleyes.gif
... o pavėsines, deja turi dar daugelis darželių... o geriau jau neturėtų - nes dauguma vakarais virtę paauglių lėbavimo, gamtinių reikalų atlikimo vieta... ką kalbėti apie mėtomus ir daužomus butelius netgi švirkštus verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo austeja001: 04 rugsėjo 2009 - 20:49
todel kaip tik cia to ir nera.pazystu sarga zinau kad taip nebuna.o del nuomones tai bet kokia ji itakoja.as pati vedu dukryte kiekviena diena lankausi tai sunku patiketi kad kazkas gali nekoki vaizda matyti.siaubas
Atsakyti