Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2015 (4)


Eurovizijos dainų konkursas 2015 – 60-tasis Eurovizijos dainų konkursas, kuris vyks Austrijoje. Austrija teisę rengti Eurovizijos dainų konkursą iškovojo po Conchita Wurst pergalės su daina „Rise Like a Phoenix“ 2014 m. Eurovizijoje.
user posted image

Eurovizija 2015 user posted image

user posted image

2015.01.10 iškrito "Rollikai'
2015.01.17 iškrito Reda Striškaitė ir Wilma La
2015.01.24 iškrito Tadas Juodsnukis, Milita Daikerytė konkursą paliko dėl ligos
Liko 7 atlikėjai:
1. Monika Linkytė
2. Neringa Šiaudikytė
3. Jurgis Brūzga
4. Mia
5. Edgaras Lubys
6. Liepa Mondeikaitė
7. Vaidas Baumila

Finalas įvyks vasario 20 dieną.

60-ąjį sykį vyksiantis „Eurovizijos“ konkursas gegužės 19–23 dienomis bus surengtas Vienos arenoje „Stadthalle“.

Eurovizijos pusfinalių datos yra 2015 m. gegužės 19 d. ir gegužės 21 d., finalas – gegužės 23 d.
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2015 01 25, 01:28)
o kas ten iš jų piktas? Lubys nuo pat pasirodymo su amberlife man nepatiko, kaip Mino, jie man panašūs. Abu žemiau nei vidutiniokai, o pasikėlę kūbu.


Lubys šiaip normalus, žinau jį dar nuo Klaipėdos laikų, net keista, kad laikote jį pasikėlusiu unsure.gif
o vat antra paminėta persona, tai man nemaloniausio vyro žemėje titulą turintis asmuo doh.gif
Atsakyti
fukse, ačiū, už temukę naują 4u.gif
QUOTE(mjforever @ 2015 01 25, 00:28)
o kas ten iš jų piktas?
------------
Lubys nuo pat pasirodymo su amberlife man nepatiko, kaip Mino, jie man panašūs. Abu žemiau nei vidutiniokai, o pasikėlę kūbu.

unsure.gif kas piktas, nesupratau? biggrin.gif prie ko piktas? biggrin.gif
------------
ir kurioj vietoj Edgaro pasikėlimas? blink.gif biggrin.gif aš aišku asmeniškai nepažįstu, bet iš to ką mačiau/skaičiau tai atvirkščiai - labai paprastas, gerietis žmogiukas pasirodė... rolleyes.gif ir iš viso nu kaaaip galima Edgarą su Mino lygint? blink.gif blink.gif unsure.gif doh.gif
Papildyta:
QUOTE(-Delta- @ 2015 01 25, 00:32)
o vat antra paminėta persona, tai man nemaloniausio vyro žemėje titulą turintis asmuo  doh.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Bet tai kas nors pastebėjot, kad Liepa 200 balsų susirinko pati pirma, tik balsavimą įjungus. Dar nebuvo net dainavus. Tai apie kokį sąžiningą balsavimą mes šnekam?
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2015 01 25, 00:44)
Bet tai kas nors pastebėjot, kad Liepa 200 balsų susirinko pati pirma, tik balsavimą įjungus. Dar nebuvo net dainavus. Tai apie kokį sąžiningą balsavimą mes šnekam?

nu bet tai kur organizatoriai žiūri, aš nesuprantu doh.gif Kavaliauską tai tada išmetė... o čia praktiškai net tirt nereik - plika akim matosi...
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2015 01 25, 00:49)
nu bet tai kur organizatoriai žiūri, aš nesuprantu doh.gif Kavaliauską tai tada išmetė... o čia praktiškai net tirt nereik - plika akim matosi...


O jie sau ramiai renka pinigėlius doh.gif Pernai daug aktyviau balsavo ar aš klystu?
Be to ir blato užkulisiuose Liepa turbūt daugiau turi nei tas naujokas Kavaliauskas...
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2015 01 25, 00:51)
O jie sau ramiai renka pinigėlius  doh.gif  Pernai daug aktyviau balsavo ar aš klystu?
Be to ir blato užkulisiuose Liepa turbūt daugiau turi nei tas naujokas Kavaliauskas...

nežinau, pernai nežiūrėjau beveik atrankų blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2015 01 25, 00:54)
nežinau, pernai nežiūrėjau beveik atrankų blush2.gif



Pernai irgi turėjau favoritę, tai žiūrėjau sąžiningai blush2.gif

Tik šiemet turėjau labiau dėl ko laukti smile.gif blush2.gif
Atsakyti
Ingėnai, ar sugebėjai užmigt console.gif ?
Atsakyti
su tokia atrankos politika atkratys visiems norus pretenduoti į tą konkursą. Ne dainos, o piniginės konkursas.
Atsakyti
http://www.lrytas.lt...eurovizijos.htm
Kad ir kaip ten buvo, nemanau, kad jis turėjo realių šansų šįmet laimėt, o be to, po mūšio kardais nemojuojama. Ko jis išvis ėjo į tą galerą, jei sako, kad JAU BUVO dėjęs ant tos EV? Nei jis norėjo važiuot į tą EV, nei ką - pasinaudojo šia scena, tikėdamasis primint apie save plačiosioms masėms.
Nžn, prieš šiuos pasisklaidymus FB man jis taip patiko... verysad.gif


QUOTE(-Delta- @ 2015 01 25, 00:32)
o vat antra paminėta persona, tai man nemaloniausio vyro žemėje titulą turintis asmuo  doh.gif

drinks_cheers.gif

QUOTE(blackkiss @ 2015 01 25, 00:49)
nu bet tai kur organizatoriai žiūri, aš nesuprantu doh.gif Kavaliauską tai tada išmetė... o čia praktiškai net tirt nereik - plika akim matosi...

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ūla: 25 sausio 2015 - 11:10
QUOTE(Maja Di @ 2015 01 25, 09:20)
Ingėnai, ar sugebėjai užmigt console.gif ?


Užmigau užmigau biggrin.gif


QUOTE(mjforever @ 2015 01 25, 10:26)
su tokia atrankos politika atkratys visiems norus pretenduoti į tą konkursą. Ne dainos, o piniginės konkursas.


Tai jau panašu drinks_cheers.gif
Reikia pagaliau keisti tą kvailą atrankos sistemą doh.gif
Atsakyti