Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2015 (6)


Eurovizijos dainų konkursas 2015 – 60-tasis Eurovizijos dainų konkursas, kuris vyks Austrijoje. Austrija teisę rengti Eurovizijos dainų konkursą iškovojo po Conchita Wurst pergalės su daina „Rise Like a Phoenix“ 2014 m. Eurovizijoje.
user posted image

Eurovizija 2015 user posted image

user posted image

2015.01.10 iškrito "Rollikai'
2015.01.17 iškrito Reda Striškaitė ir Wilma La
2015.01.24 iškrito Tadas Juodsnukis, Milita Daikerytė konkursą paliko dėl ligos
2015.01.31 iškrito Neringa Šiaudikytė ir Liepa Mondeikatė
2015.02.07 iškrito Edgaras Lubys ir Jurgis Brūzga
Liko 3 atlikėjai:
1. Vaidas Baumila
2. Monika Linkytė
3. Mia

Balsuokite už geriausią dainą user posted image

Finalas įvyks vasario 20 dieną.

60-ąjį sykį vyksiantis „Eurovizijos“ konkursas gegužės 19–23 dienomis bus surengtas Vienos arenoje „Stadthalle“.

Eurovizijos pusfinalių datos yra 2015 m. gegužės 19 d. ir gegužės 21 d., finalas – gegužės 23 d.

Atsakyti
Ačiū, Fukse 4u.gif

QUOTE(fukse @ 2015 02 09, 19:39)


60-ąjį sykį vyksiantis „Eurovizijos“ konkursas gegužės 19–23 dienomis bus surengtas Vienos arenoje „Stadthalle“.



perskaičiau Varėnos arenoje lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ūla @ 2015 02 09, 19:44)
Ačiū, Fukse  4u.gif
perskaičiau Varėnos arenoje  lotuliukas.gif  doh.gif

thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ūla @ 2015 02 09, 20:44)
perskaičiau Varėnos arenoje  lotuliukas.gif  doh.gif

lotuliukas.gif Žiūriu, kažkaip čia vis keistai sureaguojame į "V" raidę laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2015 02 09, 18:37)
Bet va kai pernai Jazzu su savo chebra pasigardžiuodami Viliją suvarinėjo, tada visiems gerai buvo


Aš pernai išvis atrankos nežiūrėjau
QUOTE(tuktuk @ 2015 02 09, 19:10)
Aš tai nepalaikau, tiesą sakant. Kaip jau sakiau, man bjaurūs tie žmonių varymai vieni ant kitų

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Žiūriu neamebuojat, linksminatės visos biggrin.gif drinks_cheers.gif
Pas mane šeimoje ta ameba irgi labai vartojama, likęs bajeris nuo vienos išvykos, kai maniškis buvo jau itin pavargęs ir tokia šviežia užsienietė moterėlė, ne iš taip toli einanti su vaiku mus lenkė. Tai jis vis eina iš paskos ir bumba: jeigu ta ameba eina dar, tai ir mes galim, įveiksim doh.gif lotuliukas.gif Ir aš visą laiką galvojau, kad jis taip ant to vaiko sako, nes man tas vaikas vangokas atrodė, o po to pasirodė, kad ant moters doh.gif biggrin.gif Maniškis linkęs pasipravardžiuoti, ką jau padarysi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2015 02 09, 22:10)
Žiūriu neamebuojat, linksminatės visos biggrin.gif  drinks_cheers.gif
Pas mane šeimoje ta ameba irgi labai vartojama, likęs bajeris nuo vienos išvykos, kai maniškis buvo jau itin pavargęs ir tokia šviežia užsienietė moterėlė, ne iš taip toli einanti su vaiku mus lenkė. Tai jis vis eina iš paskos ir bumba: jeigu ta ameba eina dar, tai ir mes galim, įveiksim doh.gif  lotuliukas.gif Ir aš visą laiką galvojau, kad jis taip ant to vaiko sako, nes man tas vaikas vangokas atrodė, o po to pasirodė, kad ant moters doh.gif  biggrin.gif Maniškis linkęs pasipravardžiuoti, ką jau padarysi blush2.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Nors ir pagąsdintas užuominomis į Civilinį kodeksą, R.Kirilkinas neskubėjo atsiimti savo žodžių, priešingai, įpylė dar dar daugiau aliejaus ant ugnies. „Žodis „ameba" tiesą sakant man asocijuojasi būtent su M.L., ir tikrai galiu paaiškinti ar pateisinti kodėl. Net nežinau, kiek reiktų išvardinti TV projektų kuriuose ji kartu su savo prodiuseriu vis bandė ir tebebando sudominti ar pavergti klausytojų pinigines. Žiūrovų reakcija / balsavimai diktuodavo ką kitką...Ne specialiai, tačiau tikrai atkreipdavau dėmesį į ją, bandydavau analizuoti save ir visaip kaip pajausti, išjausti tai, ką ji bando ištransliuoti. Visa tai, ką girdėdavau, tebūdavo vokaliai teisingai tvarkingai atlikti kūriniai, tačiau ... Matyt aš neturiu širdies arba ši atlikėja gimusi dainuoti tik mikrofonui...“.
Be to. R.Kirilkinas paaškino, kaip jis supranta žodį „ameba“, dėl kurio kilo nemažai triukšmo: „Nekokia, jokia. Nei žuvis, nei mėsa...Rusiškai, žinoma, geriau skamba...“


http://www.klubas.lt...8#ixzz3RLZ9AQQg hihihi.gif
Atsakyti
As labai tikiuos, kad RK zodziai tures itakos balsavimui sestadieni rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2015 02 10, 16:48)
As labai tikiuos, kad RK zodziai tures itakos balsavimui sestadieni rolleyes.gif


o gal dainavime, biški pasitreniruos, iš šono į save pasižiūrės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2015 02 10, 15:48)
As labai tikiuos, kad RK zodziai tures itakos balsavimui sestadieni rolleyes.gif

Šeštadienį rinksime dainą, trijulė liks ta pati ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2015 02 10, 16:18)
o gal dainavime, biški pasitreniruos, iš šono į save pasižiūrės  biggrin.gif

su dainavimu ten viskas norma, gal tiesiog tegul pasižiūri iš šono į save.
Atsakyti