Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvenimo bangos (Medcezir) II dalis

Diskutuojame apie mylimą serialą "Medcezir".
Serialą sudaro 2 sezonai, I 38 serijos, II 41 serija.

Turkiškai žiūrime čia
http://www.startv.com.tr/medcezir
Turkiškai su rusiškais subtitrais
http://1plus1tv.ru/s...kim-yazyke.html
http://latino-serial...v-medcezir.html

Serialo pabaiga birželio mėn. Iš viso bus 79 serijos.

user posted image

Sena tema
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emissaa: 11 balandžio 2015 - 17:55
Sveikos naujoje temoje mirksiukas.gif
Atsakyti
Beje radau LT Medcezir puslapyje tokią info " Internetiniuose šaltiniuose pasirodė informacija apie trečiąjį serialo "Gyvenimo bangos" sezoną. Jis turėtų prasidėti 2015 m. rugsėjo 11 d. ir tęstis iki 2016 m. birželio 18 d. Sezoną sudarytų 39 serijos (79-118)." Negi tikrai bus trečias sezonas?

Aš kažkaip tikiuosi, kad serialas baigsis po II sezonų, nes nemėgstu gumos tempimo, kuo labiau tempiami serialai tuo mažiau veiksmo ir intrigos lieka
Atsakyti
QUOTE(emissaa @ 2015 04 11, 20:40)
Beje radau LT Medcezir puslapyje tokią info " Internetiniuose šaltiniuose pasirodė informacija apie trečiąjį serialo "Gyvenimo bangos" sezoną. Jis turėtų prasidėti 2015 m. rugsėjo 11 d. ir tęstis iki 2016 m. birželio 18 d. Sezoną sudarytų 39 serijos (79-118)." Negi tikrai bus trečias sezonas?

Aš kažkaip tikiuosi, kad serialas baigsis po II sezonų, nes nemėgstu gumos tempimo, kuo labiau tempiami serialai tuo mažiau veiksmo ir intrigos lieka


Aš netikiu kad bus 3 sezonas, nes ir patys aktoriai sakė kad baigsis ties antru ir pabaiga visus nustebins, o beje jau ir Cagatay su Serenay skaičiau susirado po nauja projektą. Manau čia klaidinga informacija.
Atsakyti
QUOTE(Justmina @ 2015 04 11, 22:46)
Aš netikiu kad bus 3 sezonas, nes ir patys aktoriai sakė kad baigsis ties antru ir pabaiga visus nustebins, o beje jau ir Cagatay su Serenay skaičiau susirado po nauja projektą. Manau čia klaidinga informacija.

drinks_cheers.gif buvo oficialiai paskelbta,kad bus du sezonai, 79 serijos,serialo pabaiga birzelio 12 diena mirksiukas.gif
Jau ir dabar yra tempiama guma,nelabai yra ka rodyt,su JaMirais jau senai viskas gerai, galetu kaip ir uzbaigt smile.gif
Papildyta:
QUOTE(afi @ 2015 04 11, 18:46)
oho tai ji dar ir lauksis blink.gif  a dar imanoma tokiu metu lotuliukas.gif  as siandien turiu laiko tai prabegom youtubei einu visas serijas ir ziuriu kad nieko nebesuprantu, nei as su kuo nei kodel doh.gif  doh.gif
tik ziuriu kad ji su ASK, Orkunas su chale vel i kompanija isitryne, vien policijos ir naujos intrigos, oi kiek dar daug reiks laukt kol LT parodys tas seijas doh.gif

Taip Asude laukiasi,bet vaikas Kenano,tik ji papirko DNR testa,ir jei gerai supratau Sedefa suzinojo,kad vaikas ne ASK,kaip klause Orkuno ir Sudes pikalbio g.gif
O Kenanas jauciu liks Vokietijoj pas slauge biggrin.gif ale ta slauge jau toookia lauzyta vokieciu kalba kalba doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauravala: 12 balandžio 2015 - 08:02
QUOTE(lauravala @ 2015 04 12, 08:09)
drinks_cheers.gif  buvo oficialiai paskelbta,kad bus du sezonai, 79 serijos,serialo pabaiga birzelio 12 diena  mirksiukas.gif
Jau ir dabar yra tempiama guma,nelabai yra ka rodyt,su JaMirais jau senai viskas gerai, galetu kaip ir uzbaigt  smile.gif
Papildyta:

Taip Asude laukiasi,bet vaikas Kenano,tik ji papirko DNR testa,ir jei gerai supratau Sedefa suzinojo,kad vaikas ne ASK,kaip klause Orkuno ir Sudes pikalbio  g.gif
O Kenanas jauciu liks Vokietijoj pas slauge  biggrin.gif ale ta slauge jau toookia lauzyta vokieciu kalba kalba  doh.gif


Aš irgi manau, kad serialas labai jau ištemptas darosi.
Miros kaimynas gi nufilmavo Orkuno ir slaugės susitikimą kavinėje, tai kaži ar šantažuos Orkuną, ar išaiškės, kad slaugė papirkta buvo?
Atsakyti
QUOTE(emissaa @ 2015 04 12, 09:34)
Aš irgi manau, kad serialas labai jau ištemptas darosi.
Miros kaimynas gi nufilmavo Orkuno ir slaugės susitikimą kavinėje, tai kaži ar šantažuos Orkuną, ar išaiškės, kad slaugė papirkta buvo?

Nzn ar isaiskes,bet manau turetu,as nemaciau paskutiniu 10 min, penktadieni,
del santazo abejoju,jis ne toks,tikriausiai viska parodys Jamanui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauravala: 12 balandžio 2015 - 08:59
O tos foto kur ta merga guli su Jamanu tai baisios doh.gif matosi,kad dirbtinai viskas,ir greiciausiai Mira pyks del to,jog jai nepasake,kad gyveno pas ta merga,o del foto ji patikes Jamanu smile.gif
Dabar idomu kaip Arasas atkase ta slauge g.gif
Atsakyti
QUOTE(lauravala @ 2015 04 12, 09:32)
O tos foto kur ta merga guli su Jamanu tai baisios  doh.gif matosi,kad dirbtinai viskas,ir greiciausiai Mira pyks del to,jog jai nepasake,kad gyveno pas ta merga,o del foto ji patikes Jamanu smile.gif
Dabar idomu kaip Arasas atkase ta slauge  g.gif


Žinant, kad Mira jautriai ir aršiai, pavydžiai į viską reaguoja g.gif tai visko gali būti. Pažiūrėsim kaip ten bus.

Man įdomu ką Arasas su ta filmuota medžiaga darys.
Atsakyti
QUOTE(emissaa @ 2015 04 12, 09:52)
Žinant, kad Mira jautriai ir aršiai, pavydžiai į viską reaguoja  g.gif  tai visko gali būti. Pažiūrėsim kaip ten bus.

Man įdomu ką Arasas su ta filmuota medžiaga darys.

Man atrodo, kad jie su jamanu buvo susitare kazka! Tai speju perduos jam o tas visiem kitiem pranes.
Atsakyti
QUOTE(lauravala @ 2015 04 12, 09:32)
O tos foto kur ta merga guli su Jamanu tai baisios  doh.gif matosi,kad dirbtinai viskas,ir greiciausiai Mira pyks del to,jog jai nepasake,kad gyveno pas ta merga,o del foto ji patikes Jamanu smile.gif
Dabar idomu kaip Arasas atkase ta slauge  g.gif


drinks_cheers.gif lygiai taip pat pamaniau kad Mira tikriausiai pyks tik dėl to jog jai nepasakė kad kartu su ją gyveno.
O dėl Aras tai tikiuosi kitoje serijoje paaiškins kas čia nutiko, nes nieko nesupratau, susitarė jis kažką su Jamanu, bet iš kur jie sužinojo apie ta vakarienę tai neaišku.
Atsakyti
QUOTE(Justmina @ 2015 04 12, 12:09)
Jamanu, bet iš kur jie sužinojo apie ta vakarienę tai neaišku.

Va va butent,nes Mira nuo Jamano nuslepe,kad eis susitikti su Orkunu,tai zinojo tik Eiliule.
Atsakyti