Įkraunama...
Įkraunama...

Pagalba susilaukti gandro Norvegijoje

Sveikos mielosios, esu naujoke jusu tarpe, tad tikiuosi ne tik sulaukti bet ir pati suteikti informacijos. Kiek narsiau visa interneta, bet butent Norvegijoje esanciu merginu maziausiai atsiliepimu. Mane labai domina ar cia yra merginu, kurios daresi IVF Norvegijoje? jei taip, kur, kokie rezultatai? pasidalinkite patirtimi.
Atsakyti
Cia jau sena info, bet gal ka rasi 4u.gif
Atsakyti
Na taip tikrai sena info. Noretusi kad atsilieptu kas su siu dienu info. butu idomu ar kas susidure su Haugesunde esancia Hausken klinika?
Atsakyti
Na taip tikrai sena info. Noretusi kad atsilieptu kas su siu dienu info. butu idomu ar kas susidure su Haugesunde esancia Hausken klinika?
Atsakyti
Pabandyk IVF temoj užklaust, seniau skačiau kad buvo merginų, kurios darėsis NO, arba skaityk senesnias temas, gali paklaust tiesiogiai tada jei ką, aš nikų nebepamenu...
Atsakyti
QUOTE(arista @ 2015 04 13, 19:36)
Pabandyk IVF temoj užklaust, seniau skačiau kad buvo merginų, kurios darėsis NO, arba skaityk senesnias temas, gali paklaust tiesiogiai tada jei ką, aš nikų nebepamenu...




As tik vakar prisijungiau prie sios grupes. tai jau akys baigia isvarveti nuo skaitymo. ax.gif Labai daug geros info jau ir taip radau, tik labai noretusi, kad atsirastu butent is NO. Tikiuosi pavyks smile.gif
Atsakyti
IVF temose tikrai rasite daug naudingos info, tema apie užsienio gydymo klinikas nors ir apmirusi, bet niekada nevėlu ją "atgaivinti", naujos temos tikrai nebūtina kurti smile.gif
Atsakyti