Įkraunama...
Įkraunama...

IVF namučiai

nestuke.gif
Papildyta:
QUOTE(renatuska23 @ 2015 04 25, 10:00)

As irgi tikiuos jog pavyks is pirmo karto;)
Atsakyti
QUOTE(MissChili @ 2015 04 25, 07:32)
Oj kaip dziaugiuos kad man narkoze dave lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif aš ir, nesuprantu kam reikia kentėti, jei galima ramiai.

QUOTE(Saulute_30 @ 2015 04 25, 08:47)
Vakar buvau pas gine, kaip ir visos rasete, nieko man echo neziurejo, tiesiog ramiai aptarem savijauta, nuotaikas ir t.t.

Zo, vakare eidama miegot i wc uzsukau ir isbego besislapinant kraujo ir visa diena ie vakara tikrai stiprus maudimas sonuose, gimdoje buvo. Na vaistu nuo skausmo nereikejo, bet kaip ir minejau mmm maudimas, spazmukai. Vakare nepasikuklinau ir pasukau daktarei. Sake stebeti jeigu bus daugiau kraujo siandien priims. Visa nakti maude vistiek, bet nei tepimo nei kraujavimo nebera. Pasiskambinom siryt, sake tiesiog guleti, ilsetis, pridejo, kad normalu yra paskaudenimai, maudimai. Ka prie viso to dar JUS man patartumet?? Minejot vitamino C. Kiek naudoti? Vaziuosiu pirkt. Pirmadieni HcG kartosiu. Labai tikiuosi, viskas taip ir nurims.... Nes dbr tas skausmas kelia man nerima.......

na nepergyvenk dar, ramiai praleisk tas dienas, maudimai yra normalu, aš ir gi skambinaus su panika sakyt, kad skauda, nors gi neskaudėjo taip, kad negalėčiau kentėt.. ir dabar pamaudžia, kartais daugiau, kartais mažiau, kol dar nėra echo, neramu gi.. kol nėra daug šviežio kraujo, dar per daug nepergyvenk 4u.gif

o dėl visų punkcijų, na va dabar atsirado jau kam ir leido tongue.gif a anksčiau tai tylėjot biggrin.gif ne jei rimtai, arba praleidau skaitydama, bet neužtikau nei viena kad sakytų. kaip bebūtų, tikra tiesa, kad kiek klinikų, tiek skirtingų procedūrų, nors +- turėtų būt vienodai, bet va kažkokie dalykai skirias, ir negali sakyt, kad vienoj geriau ar blogiau, svarbu,aišku, teigiamas rezultatas.
bet jei man pirmą kart be narkozės būtų darę ir skaudėję, antrąkart nebūčiau tylėjus, turi teisę į nuskausminimą.

QUOTE(aksioma @ 2015 04 25, 09:18)
Beje man kai mūsų blastutes dėjo, tai nenaudojo echoskopo. tas profesorisu dėjo du kartus iš trijų ir aš jo klausiau ar echo nereikia. Sako per tiek metų žinau kur turiu dėti. lotuliukas.gif
Beje aš jaučiuosi labai keistai. Pastoviai pykina ir mano krūtinė, tai žiauriai jautri. Betg man dažnai maudžia papilvę, stengiuosi tada pasėdėti jei išeina.... doh.gif

geras, be echoskopo doh.gif nu aš ir būčiau klausus blush2.gif aišku pataikė, rezultatas yra, bet jei vdrug būtų ne,tai kaltinčiau, kad nematė blush2.gif nu čia aš. gi paskiau ir parodo ekrane kur yra tie burbuliukai, matos viskas.
Atsakyti
QUOTE(floria @ 2015 04 25, 11:24)
drinks_cheers.gif  aš ir, nesuprantu kam reikia kentėti, jei galima ramiai.
na nepergyvenk dar, ramiai praleisk tas dienas, maudimai yra normalu, aš ir gi skambinaus su panika sakyt, kad skauda, nors gi neskaudėjo taip, kad negalėčiau kentėt.. ir dabar pamaudžia, kartais daugiau, kartais mažiau, kol dar nėra echo, neramu gi.. kol nėra daug šviežio kraujo, dar per daug nepergyvenk  4u.gif

o dėl visų punkcijų, na va dabar atsirado jau kam ir leido  tongue.gif a anksčiau tai tylėjot  biggrin.gif  ne jei rimtai, arba praleidau skaitydama, bet neužtikau nei viena kad sakytų. kaip bebūtų, tikra tiesa, kad kiek klinikų, tiek skirtingų procedūrų, nors +- turėtų būt vienodai, bet va kažkokie dalykai skirias, ir negali sakyt, kad vienoj geriau ar blogiau, svarbu,aišku, teigiamas rezultatas.
bet jei man pirmą kart be narkozės būtų darę ir skaudėję, antrąkart nebūčiau tylėjus, turi teisę į nuskausminimą.
geras, be echoskopo  doh.gif  nu aš ir būčiau klausus  blush2.gif  aišku pataikė, rezultatas yra, bet jei vdrug būtų ne,tai kaltinčiau, kad nematė  blush2.gif  nu čia aš. gi paskiau ir parodo ekrane kur yra tie burbuliukai, matos viskas.

uk neduoda narkozes pilnos punkcijai o ir isodinima be eho dare smile.gif rezultatas pilve jau 25 sav wub.gif tu prasyk nrprases nu tokios taisykles gi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*KaraLinda* @ 2015 04 25, 10:33)
uk neduoda narkozes pilnos punkcijai o ir isodinima be eho dare smile.gif rezultatas pilve jau 25 sav  wub.gif tu prasyk nrprases nu tokios taisykles gi smile.gif

O kaip per idejima uk ar pilna pusle reik buti?ir keliu dienu tau dejo karalinda?
Atsakyti
QUOTE(*KaraLinda* @ 2015 04 25, 12:33)
uk neduoda narkozes pilnos punkcijai o ir isodinima be eho dare smile.gif rezultatas pilve jau 25 sav  wub.gif tu prasyk nrprases nu tokios taisykles gi smile.gif

kartais taisykles galima apeit blush2.gif nu aišku jei ten skausmas dar pakenčiamas, tai jau kaip nors, bet gi ne visi vienodai skausmą perneša ir jei ten raitysies ant kėdės tos,tai koks ten darbas jiems .
mums ir sakė sodina tik vieną, ypač pirmus 2 kartus ir jei moteris <35 metų. tokios taisyklės, ir bet kaip bandžiau kad sakau iš dviejų šansai didesni, ne..
antru kartu dar "paverkėm" kad neturim mes laiko tiek ir matot kad nekibo, tai pusę lūpų užsiminė, jei nebus idealios kokybės, įdės du. o kai atėjom,tai net prašyt nereikėjo, sako liko du,tai ir dėsim du. na ašku tai nebuvo blastos top kokybės, bet ir galėjo sakyt, taisyklės bla bla.. tai visa laimė. kas čia žino, gal ne tą būtų išrinkę, ir nebūtų prigijęs.
tas pats su pūsle ar pagulėjimais, ir skirtingai sako. bet va visom pasiseka, ir svarbiausia smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo floria: 25 balandžio 2015 - 13:47
QUOTE(floria @ 2015 04 25, 12:47)
kartais taisykles galima apeit  blush2.gif nu aišku jei ten skausmas dar pakenčiamas, tai jau kaip nors, bet gi ne visi vienodai skausmą perneša ir jei ten raitysies ant kėdės tos,tai koks ten darbas jiems .
mums ir sakė sodina tik vieną, ypač pirmus 2 kartus ir jei moteris <35 metų. tokios taisyklės, ir bet kaip bandžiau kad sakau iš dviejų šansai didesni, ne..
antru kartu dar "paverkėm" kad neturim mes laiko tiek ir matot kad nekibo, tai pusę lūpų užsiminė, jei nebus idealios kokybės, įdės du. o kai atėjom,tai net prašyt nereikėjo, sako liko du,tai ir dėsim du. na ašku tai nebuvo blastos top kokybės, bet ir galėjo sakyt, taisyklės bla bla.. tai visa laimė. kas čia žino, gal ne tą būtų išrinkę, ir nebūtų prigijęs.
tas pats su pūsle ar pagulėjimais, ir skirtingai sako. bet va visom pasiseka, ir svarbiausia smile.gif

skausmas tikrai pakenciamas smile.gif nemaloniai skauda ir tiek smile.gif
man taip ir buvo liko tik du , del to abu ir dejo . zinai kai nieko nemoki savo taisykliu ir nebandai ivedineti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*KaraLinda* @ 2015 04 25, 12:00)
skausmas tikrai pakenciamas smile.gif nemaloniai skauda ir tiek smile.gif
man taip ir buvo liko tik du , del to abu ir dejo . zinai kai nieko nemoki savo taisykliu ir nebandai ivedineti  4u.gif

Ar pilna pusle buvai?
Atsakyti
Norejau paklausti ar kam buvo problemu su kausintakiais daranr ivf? Na ar pratekami? Ar buvo kam atjungti? Jei taip,del kokiu priezasciu?man nepratekami nuo gimdos kampu, nors patys laisvi,hidrosalpingo nebuvo (per 2lp). Dbr pries 2 ivf siulo vel lp, per kuria atjungti kiausintakius nuo gimdos krastu. Bet o jei bus pratekami per lp? Ka daryti..?nors ir jei nepratekami bet ner to skysciu ir nesinori ju atjunginet.. ka daryt???
Atsakyti
QUOTE(renatuska23 @ 2015 04 25, 13:19)
Ar pilna pusle buvai?

ne smile.gif niekas nieko nesakebuti pilna ar ne pilna smile.gif buciau prileidus I kelnes jai su pilna pulse eiciau .. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*KaraLinda* @ 2015 04 25, 12:51)
ne smile.gif niekas nieko nesakebuti pilna ar ne pilna smile.gif buciau prileidus I kelnes  jai su pilna pulse eiciau ..  smile.gif

Skaudei buvo?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(renatuska23 @ 2015 04 25, 14:05)
Skaudei buvo?smile.gif

punkcija nemaloniai skaudziai , o isodnime nieko nejutau smile.gif
Atsakyti
Nu jo, Renatuska, idomus pas tave gydytojai! Pirma prigasdina, kad niekas nevyksta, o pro to ispunktuoja 20 foliuku biggrin.gif Gal cis kokia strategija pirma panervuoti, kad pro to suprastum kas yra dziaugsmas wink.gif Man vis dar smalsu kam prase su savimi atsinest Pregnyli?

Saulute, ar daugiau kraujo nebuvo? Truputis neturetu pakenkti.
Atsakyti