Įkraunama...
Įkraunama...

Suave plaukų priežiūros priemonės

mergaitės, gal žinot, kas Lietuvoje prekiauja Suave šampūnais?
http://www.suave.com.../suave-naturals
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo carlsberg: 26 balandžio 2015 - 16:23
QUOTE(carlsberg @ 2015 04 26, 17:22)
mergaitės, gal žinot, kas Lietuvoje prekiauja Suave šampūnais?
http://www.suave.com.../suave-naturals


O kodėl Jus sudomino šie šampūnai? 4u.gif

Pasidomėjau internete, tai sudėtis šąmpūnų nėra ypatinga, natūralumo nerasta, nežinau kodėl pavadinimas Suave naturals smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kisulita @ 2015 04 27, 10:47)
O kodėl Jus sudomino šie šampūnai? 4u.gif

Pasidomėjau internete, tai sudėtis šąmpūnų nėra ypatinga, natūralumo nerasta, nežinau kodėl pavadinimas Suave naturals smile.gif


pabandžiau netyčia ir patiko smile.gif Darė tai, ko man reikia ir labai gerai lotuliukas.gif
dabar gi beveik viskas "natūralu", "ekologiška", arba "mineralinis" biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(carlsberg @ 2015 04 27, 12:05)
pabandžiau netyčia ir patiko smile.gif Darė tai, ko man reikia ir labai gerai  lotuliukas.gif 
dabar gi beveik viskas "natūralu", "ekologiška", arba "mineralinis" biggrin.gif


Oj, tikrai ne viskas biggrin.gif Bet svarbiausia, kad tiko šie šampūnai, tik Lietuvoje jų nelabai pavyks rasti... Tai telieka iš užsienio parsisiųsti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kisulita @ 2015 04 27, 14:24)
Oj, tikrai ne viskas biggrin.gif Bet svarbiausia, kad tiko šie šampūnai, tik Lietuvoje jų nelabai pavyks rasti... Tai telieka iš užsienio parsisiųsti smile.gif


žinau, kad ne viskas, dėl to ir naudoju sarkazmą wink.gif
pirkau kažkokioj parduotuvėlėj Klaipėdoj, sakė išsipardavinėjam ir daugiau nebeturėsim. tai pamačiau LT, sakau gal dar kur kokia skylė yra, apie kurią nežinau wink.gif
Atsakyti
Tai tikrai ne pacios geriausios priemones, nera naturalios nors kaip pastebejo Kisulita pavadinimas naturals. Aisku po tokiu priemoniu gali is karto buti efektas, bet tik tam momentui.
Atsakyti
QUOTE(laumessluota88 @ 2015 04 29, 14:08)
Tai tikrai ne pacios geriausios priemones, nera naturalios nors kaip pastebejo Kisulita pavadinimas naturals. Aisku po tokiu priemoniu gali is karto buti efektas, bet tik tam momentui.


Ei, mergaitės, be moralų lotuliukas.gif aš natūralumo juose neieškau, tiesiog taip vadinasi wink.gif
Atsakyti