Įkraunama...
Įkraunama...

Rusiški filmai ir serialai (XXXIII Tema)

Diskutuojame, rekomenduojame, siūlome premjeras, sekame naujienas
user posted image
user posted image

_______________________________________________________
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Visgi: 29 balandžio 2015 - 09:05
Ramsiau, su Gimtadieniu 4u.gif
Oras, koks migdantis doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kami_: 29 balandžio 2015 - 09:18
Ramsiau, nuosirdziausi linkejimai wub.gif
mane toks oras tik lovon traukia, da ta tempa, nors jau nedidele, alina. Nu kiek galima, nuo penktadienio kapanojuos ax.gif
Aciu uz nauja tema 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kami_ @ 2015 04 29, 10:18)
Oras, koks migdantis doh.gif
QUOTE(sapniukass @ 2015 04 29, 10:32)

mane toks oras tik lovon traukia, da ta tempa, nors jau nedidele, alina. Nu kiek galima, nuo penktadienio kapanojuos ax.gif
Fu, oras tai tikrai traukiantis prie žemės. Vakar tokia graži diena buvo ir še tau, kad nori. Bet tai kaip viskas staigiai sužaliavo bigsmile.gif
Tikriausiai reikia kavos pasidaryti, nes šiandien aš jos dar negėriau, mažum mažiau migdys, arba atvirkščiai bus mastau.gif
sapniukass užjaučiu dėl sveikatos. Mano jaunėlis šią savaitę irgi ir slogą, ir kosulį pasigavo, iš niekur nieko, курам на смех doh.gif
Atsakyti
Visai atsitiktinai pamačiau, ir atpažinau.
Čia tas aktorius kur vaidino tėvą seriale ''Гюльчатай'' /2011/
Užsikabinau už ''...Похоронен в г. Дюссельдорфе (Германия).''
Pradėjau skaityti ir tiek įdomių detalių sužinojau apie šį a.a. aktorių.
Talentingas žmogus buvo. O aš su jo vaidyba gal tik keletas filmų mačiau.

<....Геннадий Аронович Венгеров — советский, российский и немецкий диктор, актёр театра и кино.
За свою карьеру актер снялся более чем в 120 фильмах в России, США, Англии, Австрии и Германии.
Кроме русского и белорусского языков, Геннадий знал немецкий, английский, польский и украинский...

Прощальное письмо Геннадия Венгерова.
Вот какую прощальную запись оставил он друзьям и коллегам:

... Плёнка всегда обрывается на самом интересном месте...

Ещё важная просьба: никакой помощи не надо — я в Германии полностью застрахован
на лечение и небольшую доплату за медикаменты.

Обнимаю,
Ваш Геннадий

PS: пожалуйста, без причитаний и соболезнований — рано...

и без советов из области альтернативной медицины — поздно".
>

Ушел из жизни Геннадий Венгеров

user posted image
Atsakyti
Ramsiau, su Gimtadieniu! 4u.gif
Atsakyti
Ramsiau, Whagati, su Tortadieniu! Tebūna šie metai Jums kaip įsimintini ir įdomūs filmai su geru scenarijum, kurio neisnorėtų perrašyti, o tik pakartoti biggrin.gif
Atsakyti
,,У вас будет ребёнок" 2013, bandau ziuret, per kazkuri rusiska kanala ji vis anonsuoja.
Atsakyti
Whagati,Ramsiau Su jusu svente,Bukite laimingos!!! smile.gif user posted image

Visgi,aciu uz nauja tema ir sveika sugrizus smile.gif Fotoreportazas wub.gif Grazus vaizdai,isivaizduoju kap realiai,nerealiai atrodo biggrin.gif

Ligoniukams sveikatos 4u.gif Manos sunus irgi sia savaite namie,sloga,gerkle raudona,skarlatina ziauriai kirto imuniteta,ciut kas ir sloga doh.gif

Pries keleta dienu per tv perziurejau Здравствуй и прощай 1972 m.Daug kartu ji buvau macius,bet nei karto iki galo.Koks geras,gyvenimiskas,filmas.Paprastas,bet tikrai neprastas.Raso lirine komedija,bet man labiau tiktu,meiles drama. smile.gif Nors juokeliu tikrai nemazai.Jei dar yra nemaciusiu,tikrai rekomendoju.Vaidina Oleg Jefremov,tevas Mixaila Jefremova..Po sio filmo,kilo noras,perziureti,senesnius filmus.Paziurejau "Цыган"Vien del melodijos is sio filmo,ziureciau,ir ziureciau музыка к/ф Цыган
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nanita: 29 balandžio 2015 - 14:02
Ramsiau, Whagati, su Tortadieniu! 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Visgi puikios nuotraukos, ir atostogauti nuostabu. Nors vasara ne už kalnų bet dorai man atostogauti turbūt pavyks rudenį. Guodžia tai,kad vasarą darbai neįtempti,tai su knyga ar geru filmu pratempisu dieneles.

Su filmų žiūrėjimu pas mus liudesys schmoll.gif verysad.gif , po VML peržiūrėjom su vyru Наводчица tai ne superinis,bet žiūrėti neprailgo ir daugiau niekas nekabina,nesižiūri.
Atsakyti
Ramsiau sveikinu su gimtadieniu 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Интерны‬ возвращаются 5 мая
Atsakyti
o aš kažkaip nerandu kas mane sudomintu žiūrėti g.gif
Atsakyti