Įkraunama...
Įkraunama...

Blogi kvapai

QUOTE(Giselle @ 2006 10 09, 10:33)
bet, kaip suprantu, tik kai lempute pakankamai ikaiste, pradeda skleisti kvapa...o jeigu ji dega mazai, tarkim, vonioj ?


nz vonioje tai naudoju elektrini ambipiura,maza patalpa visai gerai smile.gif
Atsakyti
as noreciau namie tiesiog gaivaus naminio kvapo.. be jokiu ten smilkalu,elektriniu gaivikliu ir t.t. kad ir koks malonus bebutu po kurio laiko vis tiek erzint pradeda.. o ka jau kalbet apie zmones su astmom ir t.t. o gyvent atsidarius visus langus ziema irgi ne iseitis. bet gal kai namai su kilimais ir prikisti baldu taip neimanoma? g.gif nors ne pas vienus pazistamus tokiu geru kvapu radus buvau, jie sako, kad jie nieko nedaro ... na net nezinau.. gal kas turi kitokiu pasiulymu nei chemijos ivairios? ax.gif
kazkada po mazo gaisriuko kaimyne patare padeti kambary dideli bliuda su atrodo karstu vandeniu kazko jame ipylus.. tik va nebepamenu ko! tai per nakti visa degesiu kvapa nueme ir labai malonus oras jame buvo wub.gif gal kas girdejote apie toki buda? butu karts nuo karto visai gerai sitaip pagerint aromata namu.. buciau labai dekinga, jei kas prisimintu bobuciu metodus lotuliukas.gif tada ir zmones sveikesni buvo, be tu sintetiku visu...
Atsakyti
Atradau zurnale straipsni "Jaukiu namu kvapai" . Be viso kito kokie kvapu aromatai tiktu atskiroms namu patalpoms, jie ten nurodo kas turetu buti kvapniu namu krepselyje:"kvapais prekiaujancios parduotuves papraseme padeti sudaryti aromatinguju priemoniu krepseli, skirta triju kambariu butui kvepinti, kad siu kvapu uztektu metams. Stai ka gavome:
koncentruotas kvapas - 59 lt.
purskiamas kvapas - 77 lt (greitam pakvepinimui, patogus namuose ir biure)
2 dezutes smilkalu - po 48 lt (uztenka pasdien pasmilkyti po gabaleli)
kvapni zvake - 59 lt (romantiskiems vakarams)
kietu kvapu dezute (4 vnt.) - 56 lt (drabuzinei, vonios kambariui, automobiliui, darbo vietai).
Viso: 347 lt arba 29 lt menesiui.

Tai va. as galvoju pradziai isigyti kietu kvapu dezute mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Milduxs @ 2006 11 24, 21:45)

Viso: 347 lt arba 29 lt menesiui.


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Oho nebloga sumele gaunasi. Blogiausia, kad cia nere jokiu naturaliu kvapu. As ir kaip sleepy hat noreciau tokio naturalaus namu kvapo... Bet man apie toki siuo metu pasvajot... verysad.gif

Einu is proto, nes nebezinau ka musu namuos daryti (dekui Diev nuomotas butas)! Man tokiu pridususiu kvapu (nezinau net kaip kitaip issireikst) trenkia choc pasiusk. Ir jau vos ne paranoja,kad mano rubai smirda.... unsure.gif Nu nelabai malonu, kai negali to kvapo panaikint. Geriausias rodiklis mano plaukai! Plaunu kas antra diena, nes man rodos, o teisingiau taip ir yra (nes uzuodziu), kad jie turi ta toki savita kvapa, kurio pernest negaliu!

Turim elektrini kvepikli. Tai kol turejau ka tik isplautu skalbiniu kvepaliukus, tai dar puse velnio. Kai uzdegu svetainej grepfruto aromato vaska, namie daug maloniau palieka, bet dabar isigijau gaivu bambuku ir freziju man regis kvepaliukus, tai jie isvis man nieko negaivina! doh.gif

Kol silta laikiau langus atidarytus, o kai arteja ziema tai tik gerai val atidarau. sad.gif

Imk ir nusisauk, nebezinau ko griebtis... Kaip ta kvapa panaikint... gun_bandana.gif gun_rifle.gif
Atsakyti
g.gif Žinok pas mane irgi buvo blogas kvapas namie,ir žinai nuo ko jis buvo ogi nuo kiliminės dangos kadangi dar šuniuką turiu ,ir dar vaikis kartais su batukais pavaikšto po kilimą .O išnaikinau tą kvapą nusipirkau vaniš kilimamas žinok liuks thumbup.gif viskas dingo .Ir dar kvepėjo kokia gera savaite tuo valikliu labai geras tikrai pabandyk 4u.gif
Atsakyti
Kazin ar pades man Vanish. Vakar kazkaip(? Chi chi lotuliukas.gif ) tvarkimosi manija uzejo. Tai parduotuvej nusiaubiau lentynas, prisipirkau visokiausiu valymo priemoniu. Visas sienas nuvaliau, lentynas issveiciau, zodziu generaline tvarka padariau (deja tik 1 kambary...) ir taip besiurbliuojant pakeliau kilimines dangos krasta, o ten dar viena kilimine danga! unsure.gif O po ja dar ir linoleumas!!! blink.gif matyt seiminikai nesivargino senos nuimt, pries nauja tiesiant.... Ka ir bekalbet...
Reiks sabvaitgali dar kilima isplaut, bet bijau, kad i ta apatini neisigertu. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ernesta pkp @ 2006 10 06, 10:36)
thumbup.gif  Bloga kvapa galima taip panaikinti reikia ant liustros (lempuciu) uzlasinti po lasa kvapniu kvepalu bet tik po lasiuka ant kiekvienos lemputes,irgi naikina bloga kvapa. thumbup.gif



o kur tu kvepaliuku buna pirkti? juk cia specialus turi buti.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(daržovytė @ 2006 11 29, 01:30)
o kur tu kvepaliuku buna pirkti? juk cia specialus turi buti..  g.gif

Savo mėgstamiausius kvepalus ant dar neįjungtos lempos purkštelk,tik nepapuršk ant jau karštos lemputės blink.gif sprogs.
O man patinka elektriniai ambipiurai. O jei yra stiprus įsigėręs kvapas, actas panaikina dvoką.
Atsakyti
QUOTE(upe_5 @ 2007 01 06, 00:56)
Savo mėgstamiausius kvepalus ant dar neįjungtos lempos purkštelk,tik nepapuršk ant jau karštos lemputės  blink.gif  sprogs.
O man patinka elektriniai ambipiurai. O jei yra stiprus įsigėręs kvapas, actas panaikina dvoką.


drinks_cheers.gif Nors is pradziu mane erzino ju kvapas, bet dabar nusistatau tik ant 1-netuko ir laaabai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(star @ 2004 12 02, 13:34)
LABAS,
NUOMAVOM BUTA ZMONEMS, KURIE, NESIVARGINO RUKYTI BALKONE mad.gif . REZULTATAS-PRASMIRDES RUKALAIS BUTAS huh.gif . GAL KAS ZINOTE KOKIA VEIKSMINGA PRIEMONE? AR TIESIOG REIKIA  LAIKO IR ATVIRU VISU LANGU?


mes irgi rukom bute, bet kvapo nera , nes esam nusipirke kvapu neutralizaroriu, jis beveik bekvapis, aerozolinis...panasus kaip tuliko gaiviklis, tik mazesne bonkute...kainuoja apie 6-7 lt...rimi pirkau...papurski ir jis blogo kvapo daleles skaido kazkaip...niu mes irgi nuomojames buta, bet seimininkai net neitaria kad yra rukoma virtuvej...niu ir pavedinti namus reikia
Atsakyti
aš tai jau nebežinau nei kuom bekvepint, pastaruoju metu toks dvokas doh.gif MB išsiaiškino, kad tai iš sanitarinio mazgo(ar kaip jis ten vadinas) tas kvapas sklinda. gyvenam pirmam aukšte, nu nežinau ko griebtis???štoli eit į namų valdybą skųstis??? g.gif
Atsakyti