Įkraunama...
Įkraunama...

Blogi kvapai

QUOTE(Unera @ 2012 09 16, 16:44)
meistrai siulo  kartas nuo karto tuscia masiną "prasukt" su virinimo programa, kad išsivalytų apnašos.

O durelių po skalbimo  reiktų neuzdarinėti. Palikti nors maza tarpeli vėdinimuisi ir dziuvimui.

Atsuk ir patikrink  gal kas pakliuvo į filtra  g.gif


Aš žinau, kad "prasukant" su virinimo programa reikia ACE įpilt ax.gif

Taip, durelių negalima uždaryt, nes vasarą per karščius buvo netyčia uždarytos durelės, tai tik virinimas su ACE pagelbėjo thumbup.gif
Atsakyti
siuo metu didziausia problema atsirado su rubu dziovinimu doh.gif daugelis rubu sudusta, tenka vel perplauti, bandziau ir su milteliais ir su minkstikliais ir naturaliai, t.y. be nieko...ir...storesnis audinys ir sakes, ypac ranksluosciai, taip gerai vasara dziaustytis lauke skalbinius, bet dabar kambaryje doh.gif kaip Jus darot?
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2012 10 06, 03:32)
siuo metu didziausia problema atsirado su rubu dziovinimu doh.gif daugelis rubu sudusta, tenka vel perplauti, bandziau ir su milteliais ir su minkstikliais ir naturaliai, t.y. be nieko...ir...storesnis audinys ir sakes, ypac ranksluosciai, taip gerai vasara dziaustytis lauke skalbinius, bet dabar kambaryje doh.gif kaip Jus darot?


jei imanoma paciai ijungti sildyma, tai taip ir padarykit, o jei ne - ta vejeli silta ijunkit tam kambary, kur yra skalbiniai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2012 10 06, 03:32)
siuo metu didziausia problema atsirado su rubu dziovinimu doh.gif daugelis rubu sudusta, tenka vel perplauti, bandziau ir su milteliais ir su minkstikliais ir naturaliai, t.y. be nieko...ir...storesnis audinys ir sakes, ypac ranksluosciai, taip gerai vasara dziaustytis lauke skalbinius, bet dabar kambaryje doh.gif kaip Jus darot?


Aš ir vargstu taip pat.. tas negeras kvapas erzina doh.gif
Stengiuosi išdžiovinti vonioje ant gyvatuko, kiek telpa..
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2012 10 06, 02:32)
siuo metu didziausia problema atsirado su rubu dziovinimu doh.gif daugelis rubu sudusta, tenka vel perplauti, bandziau ir su milteliais ir su minkstikliais ir naturaliai, t.y. be nieko...ir...storesnis audinys ir sakes, ypac ranksluosciai, taip gerai vasara dziaustytis lauke skalbinius, bet dabar kambaryje doh.gif kaip Jus darot?


Ta pati problema doh.gif . Gerai kas vienas gyvena, užtenka ir gyvatuko, o kai keturiese ir skalbiama kasdien doh.gif
Atsakyti
o man dabar problema, su virtuvine spintele, kur laikau indus ir puodelius, atidarai ir toks kazkoks uzsistovejes bjaurus kvapas, kaip ji panaikinti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2012 10 15, 11:07)
o man dabar problema, su virtuvine spintele, kur laikau indus ir puodelius, atidarai ir toks kazkoks uzsistovejes bjaurus kvapas, kaip ji panaikinti? g.gif


Nezinau ar pades indu spintoje(tikriausiai ten kvapas del dregmes),bet saldytuve ar "mikruskeje"labai puikiai pasalina kava citrina truputi paspausta,arba idedu tuscia kavos pokeli,arba cinamono ant lekstutes pabarstau,ir visi kvapai "pabega". ax.gif
Atsakyti
Parasiau i pelesio tema, bet paskui pamaciau tema, kuri man labiau tinka smile.gif
Pas tevus rusy laikiau rudeninius, zieminius batus. Oras atsalo ir issitraukiau batus. Visi apipelyje, kazkoks geltonas pelesis. o jau kvapas!!!! Pelesi isvaliau batu tepalu, o kaip kvapa isnaikinti? vedinau, valiau actu. Bet nepadeda. gal dar zinot kokiu priemoniu naikinti kvapa? ACIU

Atsakyti
QUOTE(Kristina13 @ 2012 10 16, 07:34)
Parasiau i pelesio tema, bet paskui pamaciau tema, kuri man labiau tinka smile.gif
Pas tevus rusy laikiau rudeninius, zieminius batus. Oras atsalo ir issitraukiau batus. Visi apipelyje, kazkoks geltonas pelesis. o jau kvapas!!!! Pelesi isvaliau batu tepalu, o kaip kvapa isnaikinti? vedinau, valiau actu. Bet nepadeda. gal dar zinot kokiu priemoniu naikinti kvapa? ACIU


Nesti i valykla,ten visus kvapus panaikina,netgi katineliu... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gurmans @ 2012 10 15, 13:03)
Nezinau ar pades indu spintoje(tikriausiai ten kvapas del dregmes),bet saldytuve ar "mikruskeje"labai puikiai pasalina kava citrina truputi paspausta,arba idedu tuscia kavos pokeli,arba cinamono ant lekstutes pabarstau,ir visi kvapai "pabega". ax.gif



o aciu, labai gera mintis, butinai ismeginsiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gurmans @ 2012 10 16, 10:51)
Nesti i valykla,ten visus kvapus panaikina,netgi katineliu... 4u.gif

O batus valykloje valo?
Atsakyti
QUOTE(Kristina13 @ 2012 10 16, 18:11)
O batus valykloje valo?


Na taip. 4u.gif
Atsakyti