Įkraunama...
Įkraunama...

Varškės patiekalai

QUOTE(GITALE @ 2009 02 20, 16:36)
nu blin, ant dietos.... doh.gif  riešutai ir medus doh.gif  jei norite greit priaugti kg, ar pastambėti tai pavalgykit riešutų su medum, svoris kaip ant mielių užaugs...
nono.gif  nono.gif

Įsivaizduoju skonis nuostabus,reiks pabandyti.
Atsakyti
QUOTE(asta29 @ 2009 05 04, 15:53)
Oi, oi, skaitau ir taaaip valgyti norisi  biggrin.gif . Galiu pasidalinti savo mėgstamiausiai pusryčiais. Man labiausiai patinka. Pakelis varškės ir daug svogūnų laišku bei krapų. Visa tai užpilu nedideliu kiekiu aliejaus, įdedu truputuką druskos, išmaišau ir ant batono. Man - skaniau nebūna

Skani įdėja 4u.gif ,reiks išbandyti 4u.gif ačiukas 4u.gif
Atsakyti
DARAU TOKIUS KUKULIUS GAL JUOS IR KITOS DARO, BET AS DEDU VISKA IS AKIES IR VISAD GAUNASI SUPER!!!
DAZNAI TURIU VARSKES, NET NEZINAU KIEK, NES NE PAKELIUOSE tongue.gif
KAZKUR APIE 800G, IKULU VIENA AR PORA KIAUSINIU, DEDU SIEK TIEK DRUSKYTES IR KRAKMOLO APIE PAKELI, ZODZIU MINKAU IR ZIURIU, KAD GALETU RUTULIUKA PADARYTI, BET LABAI KIETI NEBUTU. BISKI MILTU DEDU, TADA KRAKMOLO MAZIAU, JEI PAKIETINU, VANDENS IPILU, JEI SKYSTA PASIDARO, VEL MILTU AR KRAKMOLO. ZODZIU TESLOS DAUGEJA biggrin.gif IS TIKRO TAI SVARBU MILTU NEPADAUGINTI, PAGRINDAS VARSKE, KRAKMOLAS LABAI GERAI JA SULIPINA. KAI GALIU MINKYTI, DARAU RUTULIUKUS IR VERDU JUOS, KOL ISKYLA. PADAZIUKAS MAN GERIAUSIAI KEPINTA SONINE SU SVOGUNIUKAIS IR GRIETINE, GALIMA BET KOKI CIA NAUDOTI. SKANAUS!!!
Atsakyti
QUOTE(vlm28 @ 2009 02 22, 13:28)
As darau pagal recepta rasta cia SM,nepamenu kas idejo  blush2.gif bet didelis dekui recepto autorei  notworthy.gif gaminu ne tik as,bet ir visi kas tik paragauja praso recepto  mirksiukas.gif tikiuosi autore nesupyks parasysiu ir cia  mirksiukas.gif
reikes
3 pakeliai liesos varskes
1pak.grietineles skonio zele(istirpinti 300ml karsto vandens)
3saukstai cukraus
2p.vaisines zele( pvz braskiu ir citrinu)
is vakaro pasiruosiam vaisine zele,susmulkinam.i dubeni dedam varske,pilam istirpinta grietineles skonio zele,cukru ir suplakam su mikseriu ar blenderiu,gaunasi puri varskes mase,tada imaisom zele gabaliukus,gerai sumaisom,pilam i dubeni iklota maistine plevele,kisam i saldytuva 3-4val. skanaus  4u.gif darbo minimum,o rezultatas  thumbup.gif ir sakyciau pigu,nes iseiga tikrai nemaza  mirksiukas.gif

o užtenka vieno pakelio grietineles skonio zele tokiam kiekiui varškės? g.gif
Atsakyti
[quote=majaliza,2009 03 09, 10:22]
Ar kas bandet sita apkepa? rolleyes.gif
man jie visad tokie purus gaunas (arba sukrenta, jei ko pamazinu biggrin.gif ), bet man labiausiai patinka tokie sunkus, "neisipute" smile.gif


Si kepu jau ne viena karta laaabai skanus gaunasi o ir darbo mazai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vlm28 @ 2009 02 22, 13:28)
As darau pagal recepta rasta cia SM,nepamenu kas idejo  blush2.gif bet didelis dekui recepto autorei  notworthy.gif gaminu ne tik as,bet ir visi kas tik paragauja praso recepto  mirksiukas.gif tikiuosi autore nesupyks parasysiu ir cia  mirksiukas.gif
reikes
3 pakeliai liesos varskes
1pak.grietineles skonio zele(istirpinti 300ml karsto vandens)
3saukstai cukraus
2p.vaisines zele( pvz braskiu ir citrinu)
is vakaro pasiruosiam vaisine zele,susmulkinam.i dubeni dedam varske,pilam istirpinta grietineles skonio zele,cukru ir suplakam su mikseriu ar blenderiu,gaunasi puri varskes mase,tada imaisom zele gabaliukus,gerai sumaisom,pilam i dubeni iklota maistine plevele,kisam i saldytuva 3-4val. skanaus  4u.gif darbo minimum,o rezultatas  thumbup.gif ir sakyciau pigu,nes iseiga tikrai nemaza  mirksiukas.gif


O kokiam kiekyje vandens reik istirpint ta giretineles skonio zele?
Oj, cia parasyta...atsiprasau, nepastebejau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo miglicienta: 09 gegužės 2009 - 16:47
nežinau, ar čia patiekalu pavadint galima lotuliukas.gif
tiesiog panaudot kaip padažą arba užtepą sumušiniams galima. mes labai mėgstam ir gaunasi daug skaniau (nes galima pasidaryti pagal savo skonį) ir pigiau, nei perkant gatavus kremus.
pirkau 3 pakelius liesos varškės, išspaudžiau 5-6 skilteles česnako,supjausčiau 3 svogūnų laiškus ( biggrin.gif ),susmulkinau trečdalį vidutinio dydžio paprikos,įpjausčiau pusę mažo žalio agurkėlio, įbėriau mėgstamų prieskonių ir šviežių (turėjau šaldytų) krapųir įkrėčiau 3 šaukštus grietinės. viską išmaišiau su kombainu . gaunasi fantastiško skonio masė bigsmile.gif
galima valgyti su keptais blynais, blyneliais, tepti ant skrudintos duonos ar trapučių, žodžiu, fantazijos reikalas.
gal kam patiks mirksiukas.gif
Atsakyti
Na va, pabadziau daryt ta varskes suri..bet man mase gavosi labai skysta, nors atrodo viska teisingai dariau - 3pakeliai varskes, ir zele 300ml vandens tirpinau.. gavosi tokia kose net ir "ale sustingus" verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(miglicienta @ 2009 05 10, 18:50)
Na va, pabadziau daryt ta varskes suri..bet man mase gavosi labai skysta, nors atrodo viska teisingai dariau - 3pakeliai varskes, ir zele 300ml vandens tirpinau.. gavosi tokia kose net ir "ale sustingus"  verysad.gif

o as dariau ir man kuo puikiasiai gavos.. g.gif tai zinok net neisivaizduoju kas galejo tau nepavykti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aguonele: 10 gegužės 2009 - 20:31
Sveikos, aš šitą varškės sūrį darau su pienu, nes mano kaime nelabai rasi tokios grietinėlės skonio žele schmoll.gif . Ir kai pirmą kart dariau, man irgi per minkštas buvo sūris. O dabar dedu 6 valgomus šaukštus želatino, užpilu 0,5 l pieno (dažniausiai iš vakaro ,kai žinau, kad darysiu) ir tada dedu į šaldytuvą. Ryte iškaitinu ir sutrinu su varškė. Man kažkaip taip gavosi jis kietesnis, nei su žele g.gif
Papildyta:
QUOTE(suntea7 @ 2009 05 09, 18:36)
nežinau, ar čia patiekalu pavadint galima lotuliukas.gif
tiesiog panaudot kaip padažą arba užtepą sumušiniams galima. mes labai mėgstam ir gaunasi daug skaniau (nes galima pasidaryti pagal savo skonį) ir pigiau, nei perkant gatavus kremus.
pirkau 3 pakelius liesos varškės, išspaudžiau 5-6 skilteles česnako,supjausčiau 3 svogūnų laiškus ( biggrin.gif ),susmulkinau trečdalį vidutinio dydžio paprikos,įpjausčiau pusę mažo žalio agurkėlio, įbėriau mėgstamų prieskonių ir šviežių (turėjau šaldytų) krapųir įkrėčiau 3 šaukštus grietinės. viską išmaišiau su kombainu . gaunasi fantastiško skonio masė bigsmile.gif
galima valgyti su keptais blynais, blyneliais, tepti ant skrudintos duonos ar trapučių, žodžiu, fantazijos reikalas.
gal kam patiks mirksiukas.gif

aš vakar dariau šitą varškytę, dėjau agurko, druskos, krapų, svogūno laiškų ir su jogurtu sublenderiavau, vaikai beveik visą ant duonos ir sutvarkė thumbup.gif
Atsakyti
aAš sutrinu varškę,įberiu {grūstuvėje sugrūstų kmynų+baltų pipirų}
Įdedu į varškę,dar žalio agurko,petražolių,įlašinu keletą lašų alyvų aliejaus.
Tą masę tepu ant salotos lapo ir dedu ant duonos skruduko.
Saldžius varijantų turiu bent kelis.
Į varškę beriu sutrinto kardamono sėklų +cinamono+kvepiančių sugrųstų pipirų+marmaladinių saldainių,tepu ant skrudinto batono.
Aš,ruošdama varškės aptepą nepilu grietinės,o pilu aliejaus kelis lašus,arba namuose ruošto jogurto.
Labai skani varškės tepama masė yra varškė+petražolių lapeliai,agurkiukas.
Atsakyti
QUOTE(ruta_zalia @ 2007 01 19, 14:50)
o as varskes apkepa kepu pagal labai paprasta recepta, bet visada gaunasi super, nelieka nei kasnelio, viska seimyna suvalgo:

0,5 kg. varskes
4 kiausiniai
cukraus pagal skoni
siek tiek vanilinio cukraus ir keli grudeliai druskos
0,5 stiklines grietines (naudoju 30 proc.riebumo)
0,5 saukstelio sodos
0,5 stiklines manu kruopu
razinu pagal pageidavimus, kartais pakeiciu dziovintomis slyvomis.

varske  su cukrumi ir kiausiniais. Grietine stiklineje permaisau su soda (kad kepinyje nesijaustu sodos kvapo), sumaisau su varkes mase, pilu manus ir dedu razinas. Skarda patepu aliejumi, supilu visa tesla, ant virsaus uzpilu grietines, graziai ja islygiu ir kepu 200- 220 laipsniu temperaturoje apie 25 minutes. Gaunasi minkstutis, bet graziai pjaustosi peiliu. Man pats lengviausias ir geriausias receptukas  ax.gif

Katik is orkaites istraukiau. Dukra jau pavalge. Sedi ir rekomenduoja rasyt, kad "labailabai skanus apkepas". thumbup.gif
Atsakyti