Įkraunama...
Įkraunama...

Varškės patiekalai

QUOTE(Emeira @ 2009 06 14, 10:28)
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  vakr vakare pasigaminau, snd istraukiau is saldytuvo, SUPER skaniai gavosi  thumbup.gif  4u.gif

As taip pat sita suri gaminau, labai skanus gavosi, visi labai gyre 4u.gif
Atsakyti
o sakykit, tas sūris tik iš naminės varškės išeina? iš parduotuvinės nesigautų?
Atsakyti
QUOTE(Raseliuke @ 2009 06 14, 18:40)
o sakykit, tas sūris tik iš naminės varškės išeina? iš parduotuvinės nesigautų?

Tikrai nesigautu, nes ji jau yra pasterizuota
Atsakyti
QUOTE(Raseliuke @ 2009 06 14, 17:40)
o sakykit, tas sūris tik iš naminės varškės išeina? iš parduotuvinės nesigautų?



QUOTE(joliteee @ 2009 06 14, 20:44)
Tikrai nesigautu, nes ji jau yra pasterizuota

blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif vadinasi mano suris nesigavo blink.gif blink.gif blink.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif


Patikek, tikrai gavosi nuostabaus skonio suris is zemaitijos pieno liesos varskes, kur sveriama kilograminiais gabalais. Del varskes is pakeliu nieko negaliu pasakyt, nes nesu dariusi
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2009 06 14, 23:11)
blink.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif  vadinasi mano suris nesigavo  blink.gif  blink.gif  blink.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Patikek, tikrai gavosi nuostabaus skonio suris is zemaitijos pieno liesos varskes, kur sveriama kilograminiais gabalais. Del varskes is pakeliu nieko negaliu pasakyt, nes nesu dariusi


oo kaip gerai thumbup.gif reikes ryt nusipirkti varskes ir isbandyti 4u.gif
Atsakyti
o man reiks palyginimui pabandyt padaryt is namines varskes, kuri pas mus irgi liesa buna ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2009 06 15, 00:11)
blink.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif  vadinasi mano suris nesigavo  blink.gif  blink.gif  blink.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Patikek, tikrai gavosi nuostabaus skonio suris is zemaitijos pieno liesos varskes, kur sveriama kilograminiais gabalais. Del varskes is pakeliu nieko negaliu pasakyt, nes nesu dariusi

Na gal is tokios ir gautusi, bet jau is pakeliu tai tikrai ne, nes ji yra skystoka
Atsakyti
Sveikos seimininkes mirksiukas.gif
Daug kur apkepu receptuose nerasot nieko apie miltus, ju nereikia nei kiek ?
Atsakyti
QUOTE(Greta77 @ 2009 05 29, 15:33)
Šnd dariau naminį olandišką sūrį. Skonis superinis. Jei anyta ir toliau "šefuos" namine varške, pienu, tai daugiau sūrio nepirksiu. Receptas iš SM

Namu salygomis gaminamas olandiskas suris

Jums reikes : 1 kg. varskes, 1 litro pieno, 2 kiausiniu, 100 gr. sviesto, druskos pagal skoni, puse arbatinio saukstelio sodos. Piena supilt i puoda, sudet varske ir virt ant letos ugnies kol atsiranda isrugos . Tada paimti kiaurasamti, ant jo uzkloti marle ir nukosti. Nukosta varske sudet atgal i puoda, supilt isplaktus kiausinius, sudet sviesta, druska, soda. Viska gerai ismaisyt . Puoda statyt ant silpnos ugnies ir nuolat maisant kaitint, kol pasidarys vientisa mase . Jei norit, pries baigiant virti, galima ideti kmynu arba siaip kokiu jums patinkanciu prieskoniu. As dar cesnako dejau. Sudeti i indelius ir deti i saldytuva, kad sustingtu.

Noriu paklausti. Aš kai gaminau varškę, tai užvirinau pieną ir supyliau rūgusį pieną, tada atvėsinau ir pakabinau išsivarvėt.

Klausimas: ar vėl naują pieną kaist ir kartot tą patį ar užteks iš kart sudėt visus ingredientus ir gamint olandišką sūrį g.gif
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2009 06 05, 23:39)
Man labai skanu varškę ištrinti su kefyru,arba jogurtu naminiu{varškės kiekis turi būti didesnis}ir valgyti su bulviniais blynaIS.
Skonis nerelus.
Dar galima įpjaustyti žalių krapų.

Jo,is tikruju thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemyna @ 2009 06 15, 21:44)
Sveikos seimininkes  mirksiukas.gif
Daug kur apkepu receptuose nerasot nieko apie miltus, ju nereikia nei kiek ?

Nereikia miltų. Manai vietoj jų.
Atsakyti
Siandien vakarienei kepiau siuos blynus, pasakiskas skonis. Mano seimynai labai patiko thumbup.gif


Viena vidutinio dydžio cukinija apie 300g

200g pusriebės varškės

3 kiaušiniai

40 g miltų (1 ½ kupino v.š miltų)

krapų smulkintų šaukštas

lašišos rūkytos arba sūdytos, plonai pjaustytos apie 100g

druskos, pipirų


Cukinija sutarkuot su burokine tarka, įmušti kiaušinius, įtrupinti vaškę, pamakaluoti, kad varškė ir kiaušiniai subyrėtų ir susimaišytų, įdėti miltų, druskos, pipirų ir krapų ir kepti į vidų įdedant lašišos gabaliuką. Dėmesio, kadangi druska pradės iš cukinijos leisti vandenį, tai antras blynų užėjimas gali pasirodyti truputį skystesnis, t.y. gali norėtis įdėti papildomai miltų, jei labai suskystės tešla.. tai galima truputėlį jų įdėti, gal pusę šaukšto, kad per daug nesitaškytų...

Atsakyti