Įkraunama...
Įkraunama...

Varškės patiekalai

ir kaip?
Atsakyti
QUOTE(Diglė @ 2009 09 26, 20:06)
greitas lengvas receptukas  4u.gif

500 g liesos varškės
50 gr aguonų
1 pokelis grietinėlės skonio žele
2 pokeliai įvairaus skonio žele (braškių ir citrinų, pvz.)
3 šaukštai cukraus
Iš anksto pasiruošiu vaisinės žele, sustingusią supjaustau gabaleliais.
Varškę, cukrų ir ištirpintą grietinėlės skonio žele sutrinu trintuve (plaktuvu, blenderiu…). Gaunasi puri varškės masė. I ją suberiu aguonas, sudedu vaisinės žele gabalėlius ir gerai išmaišau.

Dubenį iškloju maistine plėvele, supilu varškes sūrio masę ir 3 valandoms kišu į šaldy

tai tos grietinėlės skonio želė nereikia dėt šaldytuvan?supilti skystame pavidale? 4u.gif

QUOTE(bjaurybe @ 2009 09 26, 22:17)
Idealiai varškės sūriui tinka naudoti konditerinę varškę ax.gif . Reikalas išbandytas mirksiukas.gif

kaip atrodo kur pirkt? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(InesaP @ 2009 09 25, 15:23)
sveikos 4u.gif
Kepiau šiandien varškėtukus. Dėjau 2 pakelius varškės,2 kiaušinius,1stiklinę miltų ir 1valg šaukštą kepimo miltelių, bet man keptuvėj taip gražiai išsipūtė bet išėmus subliuško verysad.gif  kas galit atsakyt ką padariau netaip?

thumbup.gif tik "uzgesinau" saukstu grietines kepimo miltelius (del visa ko), idejau 4v.s. cukraus ir 1a.s. vanilinio cukraus thumbup.gif Dar tokio greito, skanaus ir sotaus maisto neeko gaminti bigsmile.gif
Atsakyti
[quote=Paslaptingoji,2009 10 04, 20:13]
tai tos grietinėlės skonio želė nereikia dėt šaldytuvan?supilti skystame pavidale? 4u.gif
taip supilam skistam pavidale ir išplakam mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mergyte83 @ 2009 04 21, 22:03)
VARSKECIAI

2 pakeliai varskes po 200 g
2 kiausiniai
6 v.s. cukraus
1 a.s. vanilinio cukraus
1.a.s. kepimo milteliu
6-8 v.s. miltu (ziureti, kad tesla nebutu nei per kieta, nei per skysta)

Kiausini isplakti su cukrumi ir vanilinu, sudeti varske, kepimo miltelius ir miltus. Varskecius deti saukstu (sauksta kaskart pavilgyti vandenyje) i ikaitintus riebalus ir kepti kol graziai apskrus is abieju pusiu. valgyti su grietine arba megiama uogiene.

tikrai gaunasi labai purus ir minksti varskeciai. skanaus  smile.gif


ŠIANDIEN IŠBANDŽIAU smile.gif TIKRAI GERAS RECEPTUKAS thumbup.gif LABAI MINKŠTI IR SKANŪS VARŠKĖTUKAI wub.gif
Atsakyti
as dar i visu idejau po braske saldyta isvis liux
Atsakyti
Gerai, pabandysiu ir as tuos varskecius rytoj padaryti biggrin.gif
Atsakyti
o man patinka trupiniuotis su varse
Atsakyti
man labai skanus sitas wub.gif wub.gif wub.gif

Sonatinos Varškės apkepas

½ kg varškės
6 v. š. manų kruopų
4 v. š. cukraus
3 kiaušiniai
½ st. grietinės
razinų pagal skonį
½ a. š. kepimo miltelių

Viską išmaišyti – gaunasi gana skysta tešla. Supilti į pateptą sviestu formą. Kepti iki 180° C įkaitintoje orkaitėje 30 – 40 min. Šiek tiek ataušinti formoje ir išimti
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2009 10 14, 13:39)
man labai skanus sitas wub.gif  wub.gif  wub.gif

Sonatinos Varškės apkepas

½ kg varškės
6 v. š. manų kruopų
4 v. š. cukraus
3 kiaušiniai
½ st. grietinės
razinų pagal skonį
½ a. š. kepimo miltelių

Viską išmaišyti – gaunasi gana skysta tešla. Supilti į pateptą sviestu formą. Kepti iki 180° C įkaitintoje orkaitėje 30 – 40 min. Šiek tiek ataušinti formoje ir išimti

Man irgi labai skanus šitas apkepas thumbup.gif Vaikai labai gerai valgo 4u.gif Tik aš dar įpilu 100 gr. tirpinto sviesto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2009 10 14, 13:45)
Man irgi labai skanus šitas apkepas  thumbup.gif Vaikai labai gerai valgo  4u.gif Tik aš dar įpilu 100 gr. tirpinto sviesto  4u.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif dar maltu riesutu imetu tai isvis valio wub.gif
Atsakyti
as tai kai stengiuosi, kad kaloriju maziau butu blush2.gif tai man nei sviestuko nei riesutu nereik ax.gif lotuliukas.gif O visame apkepe tik 1700 kcal gaunasi ... dienos norma lotuliukas.gif
Atsakyti